цикъл

  • 37 197
  • 23
  •   1
Отговори
здравейте момичета имам нужда от помощ  Wink днес ми дойде а за събота трябва да съм "чиста" че приятеля ми се връща и нали разбирате  Twisted Evil Twisted Evil та някакви хитринки да знаете по бързо да ми свърши ? предварително ви благодаря   Praynig Heart Eyes а чувала съм нещо за витамин ц но несъм запозната..

# 1
  • у нас
  • Мнения: 443
Опитай с амула в.с 2 x1.

# 2
  • Мнения: 1 299
само за големи дози витамин С съм чувала  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 234
Това за витамин C и аз съм го чувала,но се пиело преди да ти дойде,а не след-получава се точно обратния ефект-върви ти,та чак се заплесва да спре  #Crazy.Поне така знам де.Като цяло противозачатъчните биха могли да разклатят цикъла ти и да ти закъснее,че даже и да те пропусне за един месец.Но,понеже са хормонални хапчета те първо:се пият само по предписание на генеколог,второ:всички странични ефекти-закъсняване на цикъл,повишен/понижен апетит,гадене и т.н(да не изреждам цялата графа странични ефекти от упътването)са строго индивидуални,така че не е гаранция че ако ги пиеш от тях няма да ти доиде,и треро: (ако решиш за в бъдеще да пренебрегнеш 1 и 2 и не спазваш упътването и предписанието на лекар)-за да не ти дойде се пият преди да ти е дошъл цикъла,а не след това.Така че мила sesilka ,примири се,че ти е дошло и не мисли глупости как да ти свърши по-бързо,защото няма как  bouquet

# 4
  • Мнения: 231
Ударна доза витамин С   Wink ,не ми се е налагало,но е изпробвано от мои приятелки  Peace.

# 5
  • Мнения: 1 952
Вит С, но не спира, а просто намалява и цикълът се удължава, ще ти бъде слабо, но ще те държи 10 дена.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Витамин К - 2х1 таблетка или ампула Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
С тампони,също спира по бързичко.Но и амп вит.С, също помага.

# 8
  • Мнения: X
Вит. С намалява силата на течението, но удължава цикъла - все пак тази кръв трябва да се изхвърли по някакъв начин - вече е отделена от стените на матката при разкъсването на лигавицата.
Има жени с 3 - дневен цикъл и такива със 7-8 дневен. Ти от кои си, защото има значение?
Предупреди приятеля за изненадата Wink

# 9
  • Мнения: 1 069
За отлагане съм чувала, но за по- скоро свършване, все още не съм. Ако има такъв трик, бих го използвала, но много се съмнявам. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 636
Забелязала съм , че и като се цопнеш във ваната по-бързо спира. Все пак може да използвате презервативи ако не си много на червено де.

# 11
  • Мнения: 1 952
Забелязала съм , че и като се цопнеш във ваната по-бързо спира. Все пак може да използвате презервативи ако не си много на червено де.

Интересна теория, ама не давай такива съвети, че като вземе да се замята във ваната момичето Sunglasses
Аз мисля, че трябва да кажеш на човека за поизчака 1-2 дена, ако не..умажете нещата и така.

# 12
  • Мнения: 811

Интересна теория, ама не давай такива съвети, че като вземе да се замята във ваната момичето Sunglasses
Аз мисля, че трябва да кажеш на човека за поизчака 1-2 дена, ако не..умажете нещата и така.
[/quote]
 Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 1 952
Иначе аз правя така..ако са наложителни нещата, а съм в цикъл...
Аз си ползвам тампони, а не превръзки и спокойно можем да си правим това-онова, да си говорим на френски и цикълът хич не ми и пречи.

# 14
  • Мнения: 235
 Казвам ти го но не го препоръчвам- вземаш 2-3 противозачатъчни хапчета от които си ползваш и веднага ти спира. След 2 дни ти продължава пак. Този метод се използва от плувкините, когато е належащо- при състезание и т. н. Но не трябва да се злоупотребява, все пак това са хормонални хапчета.

Общи условия

Активация на акаунт