Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора

Някои от вас може би живеят в спретнати малки кооерации или къщи, но аз обитавам апартамент част от многоетажен блок Confused Привилегиите : По пътя ми към горните етажи си чета разни писания, грижливо изписани по стените или в асансьора Laughing С хлапето всеки ден водим дебати за изписано с маркер надписче " Чукането забранено ". Редовно някой е наричан "гъз" и надвечер писнаието вече има отговор от обидения Laughing Днес със сигурност ще има нови бисери, които ще споделя. Радвате ли се на подобни гледки във вашите блокове?
Цитирай

При хората, които обичам

Не. Живея в кооперация с 8 апартамента. От стикерите по цокъла на стълбището се разбира къде живеят момченца и къде - момиченца. Живяли е по-точната дума. Защото хорските деца пораснаха, само моите в момента са малки. Ама те пък имат един звяр за майка ooooh! - изобщо не им позволява да лепят по стените Mr. Green
Цитирай

София

Да,вкл и домоуправителката лепи бележки на таблото във входа,което сама си е поставила.Всякакви писания има в нашия вход.,въпреки,че се заключва.И ригунки имаме за по нагледно,на малките,че и спринцовки се намираха допреди няколко години.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не чета почти... Малко Левски, малко Ajax  и това е, общо взето. В другия ни вход пък съвсем нищо няма.
Цитирай

София

Весо Кътъра  Mr. Green
или Мими е пичка ooooh!
Цитирай

Имаш ли удоволствието да я познаваш?  Laughing
Цитирай

в блока на борците

`валя е верек`.
 и още нещо имаше, ама не се сещам в момента
Цитирай

Rihanna, Beyonce и DM  Mr. Green Сблъсък на поколенията!
Цитирай

София

Имаш ли удоволствието да я познаваш?  Laughing
ако е съседа - баш кЪтър е 35
Цитирай

Скучно е при нас. Само напоследък мярнах Румен is the best. Бре, бре, викам си. Той е на 16 и вече.  Мисля да питам майка му какво е толкова the best, ама тя надали знае.
Цитирай

Варна

Едно време, като живеех в общежитие редовно ми "радваше" окото: "Ямболгаз е.е левскарски г.зове".
Сега във входа, в който живея няма такива цветущи писания. Най-много някое от типа: "Прощавайте, че чукаме и тракаме, но правим ремонт." и отговор: "Вие правите ремонт, но има малки деца, които спят". Миналата година имаше бележка в асансьора от съседката Димова: "Моля, не изливайте вода в градинката, не мога да засадя цветята". Не знам кой изливаше вода в градинката, но близо месец горката ни съседка лепеше бележки.  ooooh!
« Последна редакция: чт, 03 май 2007, 11:09 от Саня »
Цитирай

Белгия/София

Абсолютно нищо. Нито тук, нито у нас.  bowuu
Цитирай

О,да!Би ми било много странно ако точно тук (в Ст. град) липсват стенните надписи и графитите на знайни и незнайни драскачи.
Цитирай

София

Живея в малка спретната кооперация, на всичкото отгоре сме не повече от 5 семейства /другите апартаменти са празни/, децата са над 18 - нищичко няма по стените.

Така като гледам следващия пубер при нас ще е  дъщеря ми  Thinking
Цитирай

" Вечно някой,  някъде,  реже с флекс "

" Всичко е до време, пиянството -  до живот "

тези ги чета около нас

Аааа, да и рекламата Y- maria . com
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора