Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 231 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

home, sweet home!

Бихте ли ми казали как перете одеалата в пералнята - температура, препарат, центруфуга?
Имате ли си някакви хитрости? Blush
Цитирай

40*,течен препарат за пране и понеже не купувам специален за вълна,слагам повече омекотител.С центрофуга.
Цитирай

40*,течен препарат за пране и понеже не купувам специален за вълна,слагам повече омекотител.С центрофуга.
Peace
Цитирай

Раднево

newsm10 , но с ариел - прах
Цитирай

На 40 гр с течен препарат за пране Тайд  и омекотител и после на  центруфугиране
Цитирай

Русе

Извинете ме, че се включвам в темата с въпрос, но на каква програма - за вълна ли или няма значение?
Цитирай

На обикновена.
Цитирай

Зависи какви одеяла, имам едни 100% вълна, като се намокрят доста тежат и не стават за пране в пералнята..
А иначе другите са ти казали 40 градуса, с предпране, основно пране + омекотител, ако искаш пък да станат много мекички може и с течните препарати за вълнени пуловери вместо прах. Аз така правя ако имам останало от зимата
Цитирай

Пловдив

Тези идей са добри
Цитирай

Пера ги в пералня, но на 30 градуса или изключвам изцяло градусите, ако са вълнени одеалата. И без центрофуга. Ползвам Perwool и Ленор.
Цитирай

София

На 30-40 градуса, без центрофуга, с Ариел и омекотител Силан жълт.
Цитирай

на кой му пука, майна

Пера ги на 30-40 градуса, с прах за пране, с омекотител, с центуфуга. 
Цитирай

София

Аз сега си прах одеялата от памук на 30 градуса с течен фрош и омекотител семана. С центрофуга.
Цитирай

вече в собствен дом

Пера ги на 30 градуса, с прах/обикновено Персил или Ариел/, омекотител си купувам от Била "Клевер" и с центрофуга 700 оборота. Peace
Цитирай

Някъде на път....

Пера на 30 градуса с Универсален прах Дионис, без центрофуга
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора