Спирала за дълги мигли

  • 4 151
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Маргарет астор -  За обем и удължаване. Страхотна е!!! ето я

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛАНКОМ. И от тази съм доволна.

# 17
  • Мнения: 1 101
Препоръчвам горещо на L' Oreal - " Telescopic . Аз лично съм много доволна , не знам в България колко струва  Rolling Eyes
Аз също съм много доволна от нея  Grinning

# 18
  • Мнения: 5 539
Аз ползвам на Риммел и съм страшно доволна! Тук е една от най-използваните  Peace
И на мен много ми допадна спиралата на Римел, която ползвах.

Струва ми се обаче, че има разлика между различните партиди на една и съща спирала /не говоря за Римел, а по принцип/. Особено ако попаднеш на по-стара партида, няма как да останеш доволен. Да не говорим пък, ако спиралата е отваряна преди това Sick

# 19
  • Мнения: 1 926
От всички спирали среден клас, които съм ползвала, съм най-доволна от Лаш Аркитект-а на Л'ореал.

май и аз ,но не съм пробвала Volume Glamour Ultra Black на Bourjois -следващия път ще си я взема ,че доста я хвалят
По-принцип почти всички спирали ми вършат работа-миглите са ми дълги и извити и спиралите ги ползвам за да ги потъмня

# 20
  • Мнения: 606
Аз се колебая между Макс 2000 калории и Лореал Архитект 
Незнам коя да си взема newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
ЛАНКОМ. И от тази съм доволна.
Маргарет астор -  За обем и удължаване. Страхотна е!!! ето я
Тези са от по-скъпичките! Mr. Green Момичето търси не чак толкова скъпарски! Peace

# 22
  • Мнения: 21
Аз използвам на Wet'n'wild за максимален обем и съм много доволна, издължава ми миглите и ги прави по-плътни и не е много скъпа 8.90 май беше Grinning

Общи условия

Активация на акаунт