Спирала за дълги мигли

  • 4 147
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Моля Ви препоръчайте ми такава, която да е качествена и деновременно с това да не е много скъпа.

# 1
  • Мнения: 2 241
Ако е само за дълги мигли, а не за обем или комплексна - на L'Oreal едан спирала Longitude мисля, че ще ти свърши работа.

Около 17 - 18 лева горе-долу струваше последно като я виждах, може да е малко повече сега.

# 2
  • Мнения: 2 195
Препоръчвам горещо на L' Oreal - " Telescopic . Аз лично съм много доволна , не знам в България колко струва  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 282
Аз лично пък съм много доволна от Volume Glamour Ultra Black на Bourjois и е само за 10.80 лв. С нея определено постигам и обем и дължина на миглите.

# 4
  • Мнения: 1 243
Извинявам се на авторката за намесата,но ако може да попитам някой има ли впечетления от новата спирала на Макс Фактор:
http://www.maxfactor.co.uk/eyes/mascaras/volmax.jsp;jsessionid=5 … 2F343463654AD8995

Трябва да си взема нова,досега бях с Дабъл Екстенжън Карбон Блек на Л'Ореал и съм доволна, да не се разочаровам сега от тази? newsm78

# 5
  • Мнения: X
Ако е само за дълги мигли, а не за обем или комплексна - на L'Oreal едан спирала Longitude мисля, че ще ти свърши работа.

Около 17 - 18 лева горе-долу струваше последно като я виждах, може да е малко повече сега.
Аз не останах доволна от нея - правеше ми миглите много твърди и странни newsm78

# 6
  • Мнения: 4 473
Препоръчвам горещо на L' Oreal - " Telescopic . Аз лично съм много доволна , не знам в България колко струва  Rolling Eyes

21.90лв  Peace

# 7
  • Мнения: 2 673
Абе незнам Телескопика на Лореал какъв е, ама от доста от тази марка съм тотално разочарована. Ронят ми се, правят ми гадост миглетата...Нещо ...хич нямам късмет..Виж, едно време, миналата година, ползвах Панорамик кърл на Лореал за дължина и ИЗВИВАНЕ...ЕГАТИ!!! беше супер, ..ама я спряха от производство.. Rolling Eyes Cry
И сега маам една отврат - нарича се- Цил Архитект!!Баси "архитекта", то си е абсолютен бояджия Mr. GreenНЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ НЕЯ!! Струваше 22 лв. #2gunfire

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз мога да ти препоръчам спиралата на Лореал-Интензифик,ползвала съм я преди време 3 пъти-бях много доволна,вчера пак си я купих и виждам,че не са я развалили,както често се случва.Туша е много хубав,не напластява миглите,удължава ги,бързо съхне,не се размазва,не цапа под веждите/както ми правят доста спиралки/,а ако се сложи малко повече от нормалното придава и обем.Но в никакъв случай спиралата не е натрапчива да отежнява миглите,напротив прами ги леки,дълги и гъсти. Peace

# 9
  • Мнения: 3 388
Аз ползвам на Риммел и съм страшно доволна! Тук е една от най-използваните  Peace

# 10
  • Мнения: 661
Аз ползвам на Риммел и съм страшно доволна! Тук е една от най-използваните  Peace
Коя точно на Rimmel?

# 11
  • Мнения: 2 195
Препоръчвам горещо на L' Oreal - " Telescopic . Аз лично съм много доволна , не знам в България колко струва  Rolling Eyes

21.90лв  Peace

Бре , много скъпа бе  Rolling Eyes

Абе незнам Телескопика на Лореал какъв е, ама от доста от тази марка съм тотално разочарована. Ронят ми се, правят ми гадост миглетата...Нещо ...хич нямам късмет..Виж, едно време, миналата година, ползвах Панорамик кърл на Лореал за дължина и ИЗВИВАНЕ...ЕГАТИ!!! беше супер, ..ама я спряха от производство.. Rolling Eyes Cry
И сега маам една отврат - нарича се- Цил Архитект!!Баси "архитекта", то си е абсолютен бояджия Mr. GreenНЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ НЕЯ!! Струваше 22 лв. #2gunfire

Може би си алергична към тяхната козметика .
Аз ползвам предимно Лореялски спирали и от Архитект-а също съм много  доволна - създава както обем и дължина  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
От всички спирали среден клас, които съм ползвала, съм най-доволна от Лаш Аркитект-а на Л'ореал.

# 13
  • Мнения: 315
лореал са най добри

# 14
  • Мнения: 64
Аз лично пък съм много доволна от Volume Glamour Ultra Black на Bourjois и е само за 10.80 лв. С нея определено постигам и обем и дължина на миглите.
  Peace с две ръце съм за нея   bouquet За мен няма по-добра спирала от тази, а съм пробвала почти всички по-известни, без българските - тях не ги коментирам Naughty но определено за тия пари това е най-добрата спирала  Peace Аз понякога си прявя експерименти като излезе някоя нова и много рекламирана и после като се разочаровам и се завръщам пак към моята си Bourois Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт