Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Финанси
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Русе

Здравейте!
Искам да внеса малко пари в банка, за да е сигурно, че няма да ги изхарча, докато стоят вкъщи!
Вие имате ли депозит? В коя банка предлагат най-голяма лихва?
Ще ми се да е или  месечен, или такъв, който може да се тегли по всяко време....
Който има опит, да си изкаже мнението! Благодаря!   bouquet
Цитирай

Хасково

аз съм фен на прогресивните депозити- нарастваща лихва, имаче е месечен, лихвата се превежда всеки месец по сметка- такъв има напр. тук http://www.ccbank.bg/display.php?page=deposit&sub=93
Цитирай

Русе

Да, и аз си мислех за такъв депозит, но не мога да реша в коя банка....Като гледам в Интернет за сега в ПроКредит банк е най-изгодно, но трябва да отида и на място да попитам!

tony_nm, имаш ли представа лихвата дали си капитализира след всеки месец?

Опа, сега видях, че и в ЦКБ условията са добри!
« Последна редакция: чт, 03 май 2007, 13:56 от OnlyOne »
Цитирай

Някъде там...

Прокредит банк имат интересни предложения. Виж тук какви гъвкави депозити предлагат: http://www.procreditbank.bg/individuals/deposits4.htm

Този сайт може да ти бъде от полза също: http://www.moitepari.bg/
Цитирай

Русе

Благодаря ти, Жабче!  bouquet
Много полезен сайт!
Цитирай

BE, 2260

Вече съм на път да намразя всички банки, но нека сега споделя впечатленията си от депозитите в Райфайзен.
Мислех, че това е удобен начин да пазиш парите си на сигурно място, но уви. Неудобствата са следните:
- ако не изтеглиш сумата точно на деня на падежа, а да речем на следващия ден, губиш лихвите
- ако сумата по депозита е повече от 5000 лева, трябва да ги предупредиш 2 дни предварително, че ще си изтеглиш парите, въпреки че си има дата на падеж и прочее, които са добре известни на банката Twisted Evil В случай, че не ги предупредиш, дължиш наказателна такса, която може да бъде и по-голяма от лихвата, която се е натрупала.

Отделно, ако имаш сметка, винаги плащаш един куп такси за това, че внасяш по сметката си, за това, че теглиш, за това, че прехвърляш по друга сметка в същата банка и т.н. Да не говорим, че това правило на Райфайзен, че не можеш да теглиш повече от 5000 лева без двудневно предизвестие, е направо смехотворно.
Накрая излиза, че хем разполагат с парите ти, хем накрая си им длъжен Shocked
Д...а и банковата система #Cussing out
Цитирай

Скоро бях внесла в Прокредит 2500 лв. за един месец, лихвата беше към 8 лв.
Цитирай

в Низината

Днес мъжът ми откри депозит в ОББ. Доволни сме от тази банка и затова се спряхме на нея.
Цитирай

София /Абсурдистан

Райфайзен на мен са ми в черния списък. Пълни некадарници и лъжци  Twisted Evil
Цитирай

София

доволна съм от Си банк - сега си сложих малко средства на растящ депозит и на 3 месеца ми превеждат лихвата - хем ти се запазват парите хем разполагаш все пак с някакви средства.
Цитирай

София

доволна съм от Си банк - сега си сложих малко средства на растящ депозит и на 3 месеца ми превеждат лихвата - хем ти се запазват парите хем разполагаш все пак с някакви средства.

Peace И аз съм с отлични впечатления от тази банка.
 Бих препоръчала евродепозит в евро или в лева там . Условията са добри
Цитирай

София

Ето ти линк http://www.moitepari.bg/depoziti/depoziti.aspx където можеш да провериш по зададени от теб самата параметри къде ще е най-изгодно да си сложиш парите.

Като банка, аз лично съм доволна от Сибанк. ЦКБ също предлагат понякога добри условия, но пък си сменят тарифите както си искат.
Цитирай

При гларусите

Страшно съм доволна от Общинска банка в Варна и София.
Много добри лихви по депозити и без никакви такси за вноски и тегления.
Служителките са много усмихнати и приветливи.
Тази банка ползвам аз вече 3г. и половина.
Цитирай

Русе

Благодаря ви за отговорите!
Аз вчера след щателно проучване в интернет си набелязах ПроКредит банк и Инвестбанк. Днес ги посетих и установих, че най-висока е лихвата в Инвестбанк: 4,75% годишна. Малко е неизвестна за мен, но за 3 месеца едва ли ще фалира....
Цитирай

BE, 2260

Инвестбанк е страхотна банка, там са ни фирмените сметки Peace Счетоводителят ни я препоръча и сме много доволни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора