Прически за малки принцеси

  • 18 938
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Бих искала да направим една тема с прически за малки принцеси. Би било интересно да споделим какви прически правим на децата си, да ги снимаме и да покажем на другите. Аз честно казано понякога се затруднявам какво по-интересно да измисля за по-специален повод, когото сме канени на сватба, кръщене и др.

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
Не се напъвай сама - заведи я директно при Капанов /с 2-3 кила лак за коса ще направи чудеса!/

# 3
  • Мнения: 355
Ще следя темете с интерес. Нали и аз си имам малка принцеса! Е, още е с два косъма на главата  Joy , но все някога ще станат повече и тогава какво я чака...

# 4
  • Мнения: 306
напоследък сме на вълна две плитки
тая Пипи, дето я свалих, живота ни обърна hahaha - плитки, жив кон иска да гледаме, госпожата в градината да вдига, че била силна като Пипи (а тя вдига госпожа Присила Joy)

иначе, аз съм мераклийка на прическите, ама "принцесата" не ще да стои на едно място Laughing

не стига това, ами една съседка да вземе да й каже, че не били като на Пипи, понеже не стърчали настрани  Crossing Arms сега да се чудя как да стърчат ooooh!
скапани съседки #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
не стига това, ами една съседка да вземе да й каже, че не били като на Пипи, понеже не стърчали настрани  Crossing Arms сега да се чудя как да стърчат ooooh!
скапани съседки #2gunfire

С парче медна тел в плитката.
Сестра ми като малка ходеше на балет и като беше Пипи, така направиха плитките. Медната тел е мека и не може да нарани главата, а достатъчно за да държи плитката стърчаща и в каквато искаш форма - подгъваш отгоре и отдолу за да не стърчи телта.

# 6
  • Мнения: 1 134
Мноооого болна тема.
Мария отсече - "Никакво подстригване, искам дълга коса като на Марулка, да стига от прозореца до земята!" (след кратък потрес си казах - какво пък - някакви си 4 етажа само).
И започна едно пускане на косата, едни шампоани с принцеси, едно сушене, скубане, ревове сутрин...
Минахме и през плитките на Пипи; през една опашка, като на не знам си кой; кокове; фиби, диадеми, корони и какво ли не. Но косата й се оплиташе много още повече, като я реши само нежно и повърхностно. Добре, че Снежанка също се води към любимите принцеси и сега е прясно подстригана в същия стил.
Фризьорката й направи много сладка прическа с опашчици, които се подпъхват в ластиците, но няма начин да го обясня. Ще онагледя със снимки при първа възможност.

# 7
  • Мнения: 306
не стига това, ами една съседка да вземе да й каже, че не били като на Пипи, понеже не стърчали настрани  Crossing Arms сега да се чудя как да стърчат ooooh!
скапани съседки #2gunfire

С парче медна тел в плитката.
Сестра ми като малка ходеше на балет и като беше Пипи, така направиха плитките. Медната тел е мека и не може да нарани главата, а достатъчно за да държи плитката стърчаща и в каквато искаш форма - подгъваш отгоре и отдолу за да не стърчи телта.

да, мерси, ще пробвам Grinning

# 8
здравейте и от мен ...и аз имам една малка принцеса с много дълга коса...до дупето е косата й а е едва на 3 год. и 5 месеца...какви ли не щуротии си мислим двете с много фиби, ластици, ленти , плитки , малки плитчици ...от време на време имаме проблем с ресането ,но иначе стои и се конти пред огледалото...колкото за лака за коса не е много препорачително да се използва за тези слаби косици ...за един път става, но само за веднъж...

# 9
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ще следя темата с интерес, засега сме правили само кукуригу като това

или пък това

или повече като

а тази си я направи сама с ножицата

# 10
  • Мнения: 6 029
аз никва прическа не моа да направя на моята принцица... щот косата й кат на бръкнала в контакта....

# 11
# 12
  • Мнения: 651
мислех да пускам нова тема, но мисля, че и тук ще е добре да попитам:
Как поддържате дългата и много гъста коса?
на нас ни е голям проблем, къпането и сушенето иди-дойди, но като опрем до сресването....
голяма мъка...
пробвах с балсами..
подбирах шампоани...
спяхме и с вързана коса...
накупили сме различни по вид четки и гребени...
в момента сме на малки плитки на половината коса и това спасява ситуацията за няколко дни.
не искам да режем косата..освен връхчетата разбира се.
Една лелка-роднина ми се скара лятото - защо мъчим детето с тая коса, а не я "острижем" да й е лекичко. Тя, лелката-роднина има две момичета, вече мами, но все с къси коси ги помня...
На мен много ми харесва като и направя две плитки..
ще се постарая тия дни да пусна снимка..
Моля, ви пишете как се сресвате, използвате ли балсами, спреьове, навлажнявате ли ...
как...?

# 13
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ние пък минахме през етапите на различните прически(2 плитки -високи, ниски, 1 плитка пак висока, ниска, рибя кост, на конска опашка или на 2(, ами писна й. Сега е на тема диадеми и не иска да чуе за вързване на косата. Но пък косата й изглежда като нересана точно 5 минути, след като е минала четката там.
Сега преговаряме отново за вдигане на косата, че започват топлите дни и започва да се изпотява на тила, още не съм до никъде с преговорите, но моля Ви стискайте палци да се примири най-накрая, защото есяка сутрим водим дебати и се обясняваме на дълго и широко.

# 14
  • Мнения: 984
тази е от каките на морето

тази е мое произведение

това е булчинска прическа

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 14:02 от kiki77

Общи условия

Активация на акаунт