Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 800 отговора

Анкета

Обезкосмявате ли си ръцете?

София

Това ми е въпросът.
Можете да посочите и причини за и против, както и от кога го правите.

Аз лично да. Правя го от години. Не знам защо точно започнах, но вече така съм свикнала, че не спирам да го правя, не мога да се възприема с косми по ръцете.
Цитирай

Гоце Делчев

Аз не ги обезкосмявам. Просто нямам и нужда де. Моите косъмчета по ръцете едва се забелязват и са много малко, така че ....Същото забелязвам и при брат ми. Явно е ген! Но съм сигурна, че ако бяха гъсти и черни щях да ги махам.
Цитирай

не,няма нужда
Цитирай

София

NE,НЕ ГО ПРАВЯ.пРОСТО НЯМА НУЖДА.МОИТЕ КОСЪМчЕТА НА РЪЦЕТЕ СА почти руси,светли и няма нужда да ги махам.А и знам,че направя ли го веднъж ще е доживот.
Цитирай

Варна

От известно време го правя, защото реших, че имам повечко косми на ръцете.
Цитирай

София

Махам всички косми, освен тези на главата ми Laughing
Много по-красиво изглежда една дамска ръка без космарлаци и мъхчета разни Peace
Цитирай

махам ги да,не се харесва със косми Mr. Green
Цитирай

София

Да, от години си обезкосмявам ръцете с епилатор.Толкова съм свикнала с тази гледка,че като видя жена с косми по ръцете и  се чудя как не й вадят очите,за да ги махне.Братовчедка ми е така,не се обезкосмява от коленете нагоре и ръцете също,побърках я всеки път да й говоря,ма тя:"Не се виждат! Shocked"Хубаво момиче ама се сизлага с тия косми Confused.Приемам за нормално,жени които имат редки,светли и едва забележими с лупа косъмчета,да не се обезкосмяват,но другите ми е гнусно да ги гледам чак. Mr. Green
Цитирай

наистина е кофти да има човек космурлета и да не ги маха..
аз единствено там нямам Laughing, та не се налага..
Цитирай

София

Да, независимо, че са руси и тънки  Smile
За мен е част от общата хигиена и естествено навик.

Цитирай

Бургас

Не ги обезкосмявам. Косъмчетата ми са светли, но аз ги виждам и ме дразнят, обаче като знам колко ми е грозно като започнат да ми израстват по краката след епилация, се разубеждавам Embarassed Друг е въпросът, че веднъж споделих намерението си да започна да ги махам с мъжа си и той беше потресен. На него  му било адски неприятно да вижда или докосва епилирани ръце, особено пък ако току що започват да растат косъмчетата ooooh!. Та засега не смея, но може да пробвам някога, а току виж той не забелязал Mr. Green
Цитирай

Русе

#Crazy естествено, и аз имах само 3 мъхчета и 2 косъмчета, ама как ще ходя с тях?  Sick
Цитирай

София

От около 10 години си махам косъмчетата на ръцете. Имам нужда  Mr. Green За съжаление не съм взела гените на майка ми, която няма нито едно косъмче на ръцете и някъде 10 на краката  Twisted Evil
И наистина не ми изглеждат добре космати, дамски ръце. Вчера в маршрутката една жена, хем беше с дълъг ръкав, но издайнически й се подаваха косъмчета.....а маникюра и беше перфектен   #Crazy
Цитирай

Не, защото няма нужда.
Цитирай

Варна

Аз преди бях против махането на космите на ръцете, смятах го за ненужно... Обаче напоследък мъжете започнаха повече от нас да се обезкосмяват, та и аз така вече... По същата причина все гледам да поддържам колкото се може по-дълга коса. Като видя мъж с по-дълга и хубава коса от моята ме хваща яд Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 800 отговора