Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Здравейте,моля дайте ми съвет.Предстой ми лапароскопия  през средата на май,но както винаги се оказа че сега имам и друг проблем.Положителни резултати за хламидия -стара и нова инфекция.Пихме Азитрокс ,но резултати са пак положителни,тестовете са само кръвни,моля ви дайте съвет не издържам вече,стана 4 години се лутам -стимулации,цветна снимка,физиотерапия и т.н. и сега хламидия при положение ,че сме от доста време заедно и сме само двата със сигурност!!!!
Цитирай

Пловдив

Спокойно, миличка и ние се лутаме 4 години като вас.И на нас скоро ни откриха тая гадинка и дори все още не знам дали сме я излекували.Но аз мисля,че трябва да направиш тест за хламидия с цервикален секрет,защото от прочетеното тук си мисля,че е по-точен от кръвните изследвания.И при нас също няма трети лица и аз не мога да се начудя от къде ни дойде на главата тая хламидия.Защо ще правиш лапаро?
Цитирай

Гадна хламидия Sad И ние с мъжа ми сме от доста врме заедно и нямам основание да се съмнявам в него, но въпреки всичко имахме хламидия Sad Излекувахме я от първият път слава богу Smile
Има закована тема (горе) за лапароскопията, разгледай я.

Успех с лечението.
Цитирай
благодаря,днес ходих при личния ми АГ и тя каза да говоря с лекаря който ще ми я прави.Каза че няма проблем и на14,05 трябва да отида.Общо взето прочетох доста неща,между който има и странно не грамотни въпроси.за хора който имат проблем и търсят начин да го решат.
Цитирай

B HONDA CIVIC

ДИДОН77 УСПЕХ  Hug Hug Hug  bouquet
НО ЗАЩО ЩЕ ПРАВИШ ЛАПАРОТО КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА Thinking
Цитирай

B HONDA CIVIC

За лапарото има много хубава темичка прочети я ще ти е от полза. Peace
Цитирай
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ.ИМАМ ЗАПУШЕНИ МАТОЧНИ ТРЪБИ,ОБЩО ВЗЕТО КОЙТО Е ВИДЯЛ ЦВЕТНАТА СНИМКА ДОСЕГА МИ ПРЕПОРЪЧВА ИНВИТРО,ЗАЩОТО НЯМАЛО СМИСЪЛ ДА СЕ МЪЧА,НО АЗ ИСКАМ ДА ПРОБВАМ ВСИЧКО ПРЕДИ ТОВА,ЗАЩОТО С ЕДНА МОЯ ПРИЯТЕЛКА СТАНА ТОЧНО ТАКА.НЕЙНАТА ИСТОРИЯ СЪЩО Е МНОГО ДЪЛГА.СЛЕД ЛАПАРОСКОПИЯ-ЕДНА ТРЪБА,СЛЕД ИНВИТРО-НЕ УСПЕШНО,ЗАБРЕМЕНЯ ПО ЕСТЕСТВЕН НАЧИН,ЗА ТОВА И АЗ НЕ ИСКАМ ДА СЕ ОТКАЗВАМ
Цитирай

Добрич

При кого ще правиш лапароскопията?
Цитирай
здравейте,вече се върнах.Всичко мина добре доколкото това е може да се каже.Докторът успя да направи каквото може,за малко и той да се откаже-СТРАХОТНИ СРАСТВАНИЯ КЪМ МАТКА ,ЧЕРВА,ЯЙЧНИЦИ-НЕЩО СТРАШНО.След това 4 хидротубации двете минаха добре ,двете малко по трудно.Много съм доволна.Продължавам да пия азитрокс  с партньорът ми.6 дни след това почивка 7дни и след това отново.Благодаря на всички който ми отговориха,ако някой иска информация ще му помогна до колкото мога.
Цитирай

здравейте,вече се върнах.Всичко мина добре доколкото това е може да се каже.Докторът успя да направи каквото може,за малко и той да се откаже-СТРАХОТНИ СРАСТВАНИЯ КЪМ МАТКА ,ЧЕРВА,ЯЙЧНИЦИ-НЕЩО СТРАШНО.След това 4 хидротубации двете минаха добре ,двете малко по трудно.Много съм доволна.Продължавам да пия азитрокс  с партньорът ми.6 дни след това почивка 7дни и след това отново.Благодаря на всички който ми отговориха,ако някой иска информация ще му помогна до колкото мога.
браво, че всичко е вече минало! А при кого прави лапарото?
Цитирай

Пловдив

Браво,че е минало добре и си доволна.Казаха ли от какво са срастванията?То направо както казваш е страшно не те ли е боляло при всички тези сраствания?
Цитирай

B HONDA CIVIC

ТИ СИ ГЕРОИНЯ БРАВО smile3501
НО СИ ЗАСЛУЖАВА 1stroller smile3504 1stroller smile3504 EFP
ДАНО ДА ДОЙДЕ ПО СКОРО  smile3522
Цитирай
ТИ СИ ГЕРОИНЯ БРАВО smile3501
НО СИ ЗАСЛУЖАВА 1stroller smile3504 1stroller smile3504 EFP
ДАНО ДА ДОЙДЕ ПО СКОРО  smile3522
Цитирай
Благодаря  още веднъж.Бях под пълна упойка, а  аз съм малко по страхлива-боля ,но сега колкото повече дни минават от тогава се повече забравям болката,но все пак нали  е под пълна упойка.Беше по болезнено втория и третия ден,защото първия бях в реанимацията и тогава не се движех и по не усещах болка.Не-могат да ми кажат от какво е станало това срастване,предполагат от възпаление или най-вече от хламидията.Казаха ми полов контакт след първия цикъл,а сега продължавам да пия азитрокс за хламидията и мъжът ми също като мен.Тръбите ми са биле в окаяно състояние,за малко и доктора да се откаже да ми помогне,но аз предварително бях говорила с него,че не искам да се махат в каквото и състояние да са. Сякаш вътрешно усещах ,че проблема е голям.
Цитирай

София/сега в Германия

Тия сраствания да не са били ендометриоzни  Thinking По принцип ендометриоzата може да стигне до червата.Мен ми правиха лапаро и откриха от лявата страна срастване и ми взеха материал който ще покаже ендометриоzа ли е или не.Ендометриоzата е неизлечима ,лекува се ,но пълно оздравяване няма и винаги може отново да се появи.Таzи болест води и до стерилитет
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора