Звездите пазарУВАт в....

  • 6 865
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Малеееее....днес кого видях Shocked!Елвир4ето Георгиева и мъжо и мерят обувки в един магазин в подлеза пред НДК!
Глеам ....и не вервам на о4ите си  Mr. Green!Мъжо и мери 2 -3 4ифта обувки от скромната сума 67 лв. smile3521!Купи си 4ове4еца...ко да прай Rolling Eyes!
А все съм си мислела,4е въпросната дама и мъжлето и носят дрешки ...по-така Flutter!
Пък то....виж,те хорицата.....не страдат от звездомания!
А другото което не можа да ми обегне от погледа бяха....белите му 4орапи,които всъщност бяха в друга тоналност на бялото...клоняха към ,,мръсно бяло,, hahaha!
    Ейййй...големи звезди,големи VIP-ове си имаме бре! doh
   
 А вие да сте меркали така некои ,,звезди,,...по мръсни 4орапки...или без грим с шапка,опитващи да минат ,,инкогнито,, Mr. Green?
     

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 18:15 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 072
Опита ли се да ги разбереш?

Може по принцип да му пазаруват обувки от Зеня, но да са решили да експериментират този път.

# 2
  • Мнения: 7 837
Джейн, ти от варненско ли си?  Simple Smile

Не разбрах, какво като си е купил обувки за 60 лв? Това е много евтино ли? Или проблема е, че се е набутал сред простолюдието?
И ху дъ фак ис Елвира Георгиева? А мъжа й?
И трябва ли  "звездите" да пазаруват само от Витошка, Пето авеню или парижки бутици?


Я, колко въпроси изстрелях...

# 3
  • Мнения: 68
"Звездите" пазарят в... Rolling Eyes  Кои звезди? И какво правят? Пазаруват, може би.  От скука човек почва да гледа и чорапите на клиентите по магазините.
Аз бих предпочела да умра, отколкото мъжът ми да си купи обувки от подлеза на НДК за 67лв!  Whistling

# 4
  • Мнения: 505
Скоро засякох една подгласничка на Мисис България във вторта употреба  smile3505

# 5
  • Мнения: 1 533
ДжанЕ, добре че хапнах един сладолед преди малко и ми стана благо на душата. Иначе с кеф бих ти изплющяла една баница зад врата.

# 6
  • Мнения: 63
Вече е модерно в Мол-а ... Tired

# 7
  • Мнения: X

Нищо лично  към авторката на темата, но се пише Убегне, а не Обегне.

# 8
  • Мнения: 750
Опита ли се да ги разбереш?

Може по принцип да му пазаруват обувки от Зеня, но да са решили да експериментират този път.
Да ги разбера? newsm78
Защо трябва да ги ,,разбирам,,?
Просто ми стана интересно и малко смешно  Mr. Green!
Та реших да поклюкарствам в клюкарника и аз! Blush
Айде сега ско4ете вси4ки....да ме питате ,,ми ти опита ли се да ги разбереш?Ама и те са хора!''
4е и на разпит виждам ме подлагате Sick

# 9
  • Мнения: 7 837
В един мол миналата година засякох Джон Макенроу (млади сте,  най-вероятно не се сещате, кой е), купуваше си бонбони (май шоколадови). Не погледнах колко струваха, пропуснах да го пипна и по задника, да видя дали е стегнат.
Беше лятно време, значи е бил с чехли, но маркови ли бяха... newsm78 Педикюр имаше ли  newsm78
Сега това ще ме мъчи цял ден...

# 10
  • Мнения: 750
"Звездите" пазарят в... Rolling Eyes  
Аз бих предпочела да умра, отколкото мъжът ми да си купи обувки от подлеза на НДК за 67лв!  Whistling
Ей за туй си говорим Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 072
Опита ли се да ги разбереш?

Може по принцип да му пазаруват обувки от Зеня, но да са решили да експериментират този път.
Да ги разбера? newsm78
Защо трябва да ги ,,разбирам,,?
Просто ми стана интересно и малко смешно  Mr. Green!
Та реших да поклюкарствам в клюкарника и аз! Blush
Айде сега ско4ете вси4ки....да ме питате ,,ми ти опита ли се да ги разбереш?Ама и те са хора!''
4е и на разпит виждам ме подлагате Sick



Djane, не се притеснявай от мен. Днес съм страшно разбирателна, разбирам те.

# 12
  • Мнения: 3 569
Аз съм изумен .. Може ли такива теми да се разискват .. Толкова ли ви е скучен живота ?!

# 13
  • Мнения: 750
 
ДжанЕ, добре че хапнах един сладолед преди малко и ми стана благо на душата. Иначе с кеф бих ти изплющяла една баница зад врата.
newsm09   Ама верно ли?От ония мазните баници...... от които се сдоби със страхотния целулит ли? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 386
 smile3502 Този път не закъснях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт