кекс-всеки ден или през ден

  • 1 212
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Едни казват че Хубаво е да се прави секс през ден в тези дни около ОВУ, а други казват всеки ден, кое е вярно и  защо?

# 1
  • Мнения: 364
Здравей!

За да ти отговоря на въпроса трябва доста да напиша. Ще ти дам друг отговор. Малко по-горе има една тема - БИБЛИОТЕКА. Влизаш вътре и изчиташ първо каквото те интересува и ако нещо все още те терзае - питай. Там има отговор на въпроса ти. Ще намериш също и подробен овулаторен план за забременяване.  bouquet  bouquet  bouquet

Успех и скорошно забременяване ти желая!

Да те улесня, виж тук:
http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
кексът всеки ден не е препоръчителен...пълнее се много от тестени изделия Mr. Green
Сексът е хубаво нещо да знаете  Crazy

# 3
  • Мнения: 6 990

Сексът е хубаво нещо да знаете  Crazy
Представям си как сме си в леглото и той започне и аз ще викам - Не, през ден Shocked Кой е луд да бяга от хубавото newsm78
Иначе съм чела, че било хубаво през ден, за да се било възстановило качеството на спермата. Не смятам да правя такива сметки обаче и да се задълбавам толкова поне първата година. Така и така съм чакала, какво значение имат още си някакви месеци....

# 4
  • Мнения: 3 675
Аз съм чувала, че трябва да се прави пред ден-два. Момичетата, правилно са казали, че това повишава качеството на спермата. Сперматозоидте живеят до 56 часа и оплождане при секс през 2 дена е възможно. Но както се казва, това е божа работа.Моят съвет е правете секс и любов, когато ви се иска и се наслаждавайте на прекрасните моменти заедно, бебо знае кога да дойде, в повечето случаи, когато най-малко го очаквате.

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
През ден, за да не се влоши качеството. Но си е въпрос на личен избор все пак. Ако сте уцелили хубавата ЦС, плувците могат да издържат и 4-5 дни, чакайки на подходящо място в засада  hahaha
Иначе, има една приказка - със сперматозоиди, които живеят 2 часа в неплодородна ЦС и яйцеклетка, която живее само 12 часа.. малко е трудно да стане бебето.  Peace Така, че според мен, обърнете повече внимание на вида на ЦС  Hug, отколкото на количеството лИбоФФ  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 423
През ден, за да не се влоши качеството. Но си е въпрос на личен избор все пак. Ако сте уцелили хубавата ЦС, плувците могат да издържат и 4-5 дни, чакайки на подходящо място в засада  hahaha
Иначе, има една приказка - със сперматозоиди, които живеят 2 часа в неплодородна ЦС и яйцеклетка, която живее само 12 часа.. малко е трудно да стане бебето.  Peace Така, че според мен, обърнете повече внимание на вида на ЦС  Hug, отколкото на количеството лИбоФФ  Heart Eyes
ПОДКРЕПЯМ ПРЕЗ ДЕН smile3529

# 7
  • Мнения: 2 309
И веднъж в месеца стига... Wink

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И веднъж в месеца стига... Wink

Mда, ако е в правилния ден  Wink

Общи условия

Активация на акаунт