Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте!
Успял ли е някой да посети Serenity Bay , част от Blue Village? Миналото лято бяхме на Нестинарка и харесахме този хотел, даже взехме визитка, но на мейла не ми отговориха, а по телефона не ми вдигат...
Из нета го има само в разни скандинавски туристически фирми и не откривам начин да резервира човек стая...
Благодаря!
Цитирай

в страната на чудесата

Хотела е страхотен,но за сажаление миналата година беше допустим само за чужденци.
Имах възможността да вляза вътре и да го разгледам,включително и апартаментите и ателиетата,както ги наричат.Наистина е хубаво,но българи нямаше.Български граждани се допускам само,супер връскарите и ако случайно не е запълнен целуят капацитет на хотела,за да си попълнят свободните стаи,пускат оферта за българи.
Но цените хич не са ефтинки,даже на чужденците им е по ефтино от колкото на нас #Cussing out
Цитирай

Sofia

И аз съм го разглеждала, а цената миналата година беше 120 лв. за студио с 2 помещения за по 2 души, което не е никак  много за такъв хотел . Не че имаше места де... Без хранене е цената, но пък е с кухненско оборудване, ако случайно му се готви на някого, инак Царево е на един хвърлей и кръчми бол...
Цитирай

СОФИЯ

Заинтригувахте ме, момичета  Peace

Не успях да открия нищо в Нета за този хотел, но се надявам някой българин да е попаднал без връзки там и да даде координати!
Цитирай

в страната на чудесата

Координатите мога да ги намеря,но без да ви разочаровам,май и тази година няма да пускат българи.Ще попитам и ако ви интересува,щ ви дам повече инфо Peace
Цитирай

СОФИЯ

Координатите мога да ги намеря,но без да ви разочаровам,май и тази година няма да пускат българи.Ще попитам и ако ви интересува,щ ви дам повече инфо Peace

Ами давай тогава координати, пък дано да се уредим  Love

Никъде не успях да намеря дори снимка на този хотел  Thinking
Цитирай

София

Ето 26 снимки има  Laughing
http://www.startour.dk/Resorts/travel.aspx?id=16699&cat=2|245&entry=30&dest=0&city=1217&type=c&hotel=4850
Линка е нещо зле - дай copy + paste в браузера
Цитирай

в страната на чудесата

Веднага щом разбера какви са телефоните,ще ви информирам.
Имам снимка на хотела,ама незнам как да я сложа тук Embarassed
Цитирай

Sofia

Само да ви кажа, че на визитката има следните координати, на които никой не отговаря:
serenity.bay@abv.bg
0550 55200
0550 55300

Така че търсете други....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.