Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Варна

Скоро беше кръщенето на малчо и имаме за задача да си изберем подарък от кръстника му.Все още колебанията ми са между активна гимнастика и проходилка, какво ще ме посъветвате да си изберем?
Цитирай

София

Активна гимнастика.
Проходилката е противоречива ... най-малкото излишна  Peace
Цитирай

На пода

При всички случаи активна гимнастика. Проходилката е вредна, отречена от медицината и абсолютно ненужна.
Цитирай

USA

Още един глас за активната гимнастика и против проходилките
Цитирай

Някъде там...

Активна гимнастика, разбира се. Вече са ти казали за проходилката.
Цитирай

Варна

Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....
Цитирай

Още един глас за активната гимнастика и против проходилките
И още един за активната гимнастика!!!!
Цитирай

BG

Защо я отричат проходилката, как се учат децата да ходят без нея тогава? Извинявайте за невежеството, ама....
както преди да изобретят проходилките  Laughing
активната гимнастика от колко до колко месеца се ползва?
Цитирай

Против проходилките! Naughty

Ами учат се, като от рано го оставяш на земята - първо ще се научи да лази, за сяда, да става и сяда, да се изправя по мебелите.... а накрая да пристъпя между мебелите, държейки се, а после ще се пусне и ще проходи само.
Също - оставяне в кошарата/креватчето, където се изправя, укрепва мускулите и пр.
Без проходилка дъщеря ми проходи на 11 м., синът ми също. Peace
Цитирай

Пловдив

Проходилка. Peace
Цитирай

София

Твърдо за активната гимнастика!!!!!! Не допускай проходилка до бебето Naughty
Цитирай

Свищов

и аз съм за активна гимнастика Peace Въпреки че нашия малчо не се е появил от сега знам че ще има такава гимнастика
Цитирай

София

Гимнастика!!!
Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 
Цитирай

София

Активна гимнастика! Изключително полезно и забавно занимание за малчовци над 3 месеца. Моят дребензи все още чат-пат поглежда към нея, а е вече на 10 месеца.

Проходилка ще ти свърши работа за месец-два, а пък може да се случи така, че и само няколко месеца. После ще се чудиш какво да я правиш. А и аз лично мисля, че децата трябва да се учат да ходят по естествен начин. 

И аз мисля така!   bouquet
Цитирай

Активна гимнастика  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора