Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia/ The Hague- Nl

Може ли някой да ми каже къде в София мога да купя перука?Майка ми започва химиотерапия и се притеснява как ще излиза,когато и окапе косата.За колко време може да се направи и къде може да се поръча?
Предварително благодаря на всички,които ще ми отговорят.
Цитирай

София

Съжалявам за химиотерапията.Не е задължилно да й укапе косата.Има перукарници на"Хр.Ботев"в отсечката с "ц. Симеон.'
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

В зала "Универсиада "-базара има цял щанд! Peace
Цитирай

София

Аз купих мнго хубава перука на майка ми (по същата причина е без коса) от магазин малко след ъгъла (спирката на автобусите ) на "Граф Игнатиев" и бул."България".Виж и тук :
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=194628 … mp;view=collapsed
Цитирай

десния ъгъл на витошка и солунска ,даже има от естествена коса перуки ,срещу Levi's ,посока славейков .....
Цитирай

София

десния ъгъл на витошка и солунска ,даже има от естествена коса перуки ,срещу Levi's ,посока славейков .....
Peace Дано майка ти е по-добре Praynig
Цитирай

Sofia

Отидете в "Магама" - първата пряка от дясно, като тръгнеш по "Христо Ботев" (от "Петте кюшета" на долу) Нищо не ви пречи да видите дали ще ви харесат, и като вид и като цена, но са естествени и много добро качество. Не си личи, че е перука докато другите се вижда, и си личи. Все пак жената като ходи по улицата да не я заглеждат. Стискам палци да се оправи майка ти и късмет. Hug Praynig
Цитирай

Варна

И в Дима Стил и в Магама би трябвало да има.
За магазина на Витошка също се сещам, май беше на един ъгъл.
Цитирай

Отидете в "Магама" - първата пряка от дясно, като тръгнеш по "Христо Ботев" (от "Петте кюшета" на долу) Нищо не ви пречи да видите дали ще ви харесат, и като вид и като цена, но са естествени и много добро качество. Не си личи, че е перука докато другите се вижда, и си личи. Все пак жената като ходи по улицата да не я заглеждат. Стискам палци да се оправи майка ти и късмет. Hug Praynig
В Магама перуките са страшно скъпи,но пък са от естествен косъм.От там си купих руса,средна дължина - 550 лв.ОТ вътрешната страна е със силикон и изобщо не личи,че не е твоя.Иначе от изкуствен косъм по магазините струват от40-до 80 лв.Китайски.Спарва ти се мозъка.Купих си две. Ако не ми се налагаше,заради терапията,нямаше да ги сложа.
Цитирай
Сигурно се включвам късно, но все пак. Майка ти има право на целева помощ за перуката - с протокол, че прави химиотерапия. Може да вземе/ или купи перука на бул Македония 19А, където има кабинет за перуки и гръдни протези. Перуките са Ревлон, не от китайските.
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Благодаря ви за отговорите!Бъдете живи и здрави!  bouquet
Цитирай
здравейте, сигурно вече сте закупили перука, но все пак да ви дам информация. случайно попаднах на вашето съобщение, понеже в момента проектирам сайт на фирма, която произвежда перуки от естествена коса.
адреса е :  Димитър Трайкович 1, вх. Б, ап. 2 тел: 02/954 33 29 , мобилен: 0888 61 97 31, bissiwig@abv.bg

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.