Мами в арабски страни-Kul aam u intum bkher!!Mabruk l jdide#23(tlate u asherin)

  • 15 666
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815


Пожелавам ви една незабравима темичка, изпълнена само с положителни емоции!!

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 17:58 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 3 804
ЛюБИ мерси за темата дано да сме винаги на 1ва страница

# 2
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пу втора!!
И добро утро!!
Днес мислех да ви сразя с килограми, но кантара ме изнерви и не  ми се впуска в обяснения... Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Аз пък пожелавам новата ни тема да е изпълнена само с положителни емоции !
Моите бебки още спят , а аз си пийвам кафето и почивам .
Добре дошла на комшийката от Тунис ! Hug
Е аз останах трета , но това ще да е на късмет .

# 4
  • Мнения: 1 184
Хайде и аз четвърта /това е любимото ми число  Grinning/.

Любе, като видях този либанизки поздрав, веднага се досетих, че ти си автора  Hug. И аз се присъединявам към момичетата за прекрасна темичка изпълнена с положителни емоции.

didona007, добре дошла при нас  welcome.

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дани ,не бой се има една мама от мароко, аз съм я поканила да дойде в темата!
в4ера бях много заета, да се 4удя с какво!? но нито яла, нито пила в къщи се прибрах в18 и веднага ме напитиха едни приятели да си говорим по скайпа, линда е с нова тунизийска дружка и тя по интернет- кукла и половина и много ни пя бг , арабски и френски песни4ки! в 20 направо бях като супермен ,да приготвя за ядене и да си хапна и аз нещо за деня!но успях да ги нахраня моите и се опънах по тигела, много бях изморена, то и линда с мене!днес при нас не се минава от 4ервен пясък, един фин, няма измиване!сега съм на кафето, да не кажете, 4е не съм се разписала!
ноя, виж как уж на диета, пък катеря кила! Sick Tired тъкмо викам на старт и пак днес нагоре, а съм яла 1/3 !уж го бях подлъгала, 4е си го оби4ам и няма да го лишавам ,ама ме хвана!ще продължа де, имам си мотив, като видях как са ми панталоните от миналото лято, но съм дале4е от желаните мерки на няколко номера! дерзая като вас!лек ден! Hug Hug  bouquet Peace

# 6
  • Мнения: 1 722
Предните теми  Grinning Нека и тази е изпълнена само с положителни емоции, добри новини и много свеж хумор.

някоя мама в арабска страна
Живот и ежедневие в арабските страни/продьлжение/
Мами в арабски страни - 3
Мами в арабски страни - 4
Мами в арабски страни - 5
Мами в арабски страни - 6
Мами в арабски страни - 7
Мами в арабски страни - 8
Мами в арабски страни - 9
Мами в арабски страни - 10
Слънчеви мами в арабски страни - 11
Слънчеви мами в арабски страни - 12
Най-слънчевите мами в арабските страни- 13
Най-слънчевите мами в арабските страни- 14
Най-слънчевите мами в арабските страни #15
Най-слънчевите мами в арабските страни 16
Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17
Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18
Слънчеви български мами в арабски страни и арабски мами на български земи 19
Ahlan Wasahlan от Арабията слънчеви мами - 20
Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21
Kaif halak al-yaum? Ad-dars at-tani wa(a)l-isrun Урок 22 по темата

# 7
  • Мнения: 1 722
И моя кантар ми изневери тези дни  Confused, уж се ограничавам, а то направо на фотосинтеза трябва да го кара човек, имам чуството че ми се лепи всеки въглехидрат! amal, искаш ли подарък няколко килца  Wink

Marsy, мернах още една мама от Тунис с шармантен ник, но не е писала още тук.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 19:45 от AniSim

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ако говориш за мадам мансур, това е нашата дидона! аз 4акам една мама муцка от мароко да ни спретне посрещане по марокански!ако има и друга, дай и покана за присъединяване към отбора! Peace

# 9
  • Мнения: 2 804
Аз тук в зоната на провинция Виченца познавам още 2 българки женени за мароканци .
С едната се запознах лично когато бях бременна със Самира и тя беше бременна , и доколкото зная е родила 2-3 дни след мен второто си дете .
Другата също имаше 2 деца момченце и момиченце , и момченцето и говорело 5 езика доколкото разбрах от мъж ми .  

# 10
  • Мнения: 2 804
Мърси , защо не ти е включен Скай-па ?
Какви ги върши Линда ?!?
Моите в момента са на вълна творчество - рисуват и както винаги се карат .

# 11
  • Мнения: 560
 newsm74 здавейте!благодаря за гостоприемството!сигурна съм,че ще ми бъде много приятно.минавам само да се разпиша и се надявам по-късно да имам малко повече време,за да вляза.пожелавам ви един прекрасен ден,изпълнен с много положителни емоции! newsm39
    smile3525

# 12
  • Мнения: 1 655
здравейте и от нас!!!
на бързо преди да сме се метнали по разходки!направих обеда насами приготвям количката и тръгваме!
Любе браво за темичката!супер си!  bouquet Hug
лек ден на всички!
А дани линда е такъв компютърен гений все ми пише едни плюсчета и цифрички!сладурана,!!

# 13
  • Мнения: 2 804
Креми , тя Линдичка е спец зная си я аз !
И моята малката се специализира , вече си пуска сама музика и си отваря разни програми .
Естествено и бутоните на компютъра ми изважда .
Приятна разходка .
Лорекса , как сте мила !
Включвай се когато можеш  зная , че не можем да сме до теб физически , но поне морално можем да сме ти опора !

# 14
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър ден и от мен -- много съм щастлива , че отмина и тази работна седмица -- сега като му легнааа , няма да стана до понеделник !!!!!!!  Ехххх, мечти   sleepuu smile3524  Много лошо ми влияе пролетта добре , че е тя -- да има някой друг виновен Joy       ЛЮБЕНЦЕ -- виж и аз успях да си сложа долу като твоя смешен бананчик -- мноооого съм доволна , само дето не ще да се чуплези , но няма да те повтарям , не е редно  .   ДИДОНЧЕ -- отдавна се канех да си обновя картинката , не се притеснявай не е заради теб !

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 17:42 от Пепи Чачева

Общи условия

Активация на акаунт