Сокчета?

  • 1 068
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
От кога започнахте да давате сокчета на вашето  бебче.И какви сокчета са препоръчителни в началото? Blush

# 1
  • Мнения: 1 043
аз още не съм дала а сме на седем месеца  Peace, мисля по нататък към годинката да и предложа този лукс  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 139
аз също не съм давала сокчета и мисля да поотложа.
в крайна сметка няма голяма файда от тях и може и да си навлека беля на главата.
все още се кърмим само, но след около месец-два мисля да я захранвам с оризова каша Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 498
Нашата педиатърка каза че от другата седмица ще пробваме сокчетата.незнам какви все още защото не сме ходили,но искам да знам вие какво мислите. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 368
Мисля че ви е много рано за сокчета.За първи път дадох сок на малкия преди няколко дни:от ябълка,след това дадох морков.Не сме имали проблем,но все пак той вече е голям,захранен е със плодово и зеленчуково пюре преди това.

# 5
  • Мнения: 241
Shadows, не прави тази грешка да даваш на малкото си беб4е сок!!!Страшно много инфо има в библиотеката за това, защо НЕ трябва толкова рано да се дава, отдели малко време   и прочети / казвам го с най-добри чувства, като съвет/. А освен това има пуснати абсолютно идентични на твоята тема  и то в близките месеци. Най-големите вреди от ранното даване на сокчета са храносмилателни проблеми  и евентуални алергични реакции, което  никак не е безобидно. Ти си майката и ти ще вземеш решението, но моят съвет е да не рискуваш здравето на бебето си.

# 6
  • Мнения: 498
Shadows, не прави тази грешка да даваш на малкото си беб4е сок!!!Страшно много инфо има в библиотеката за това, защо НЕ трябва толкова рано да се дава, отдели малко време   и прочети / казвам го с най-добри чувства, като съвет/. А освен това има пуснати абсолютно идентични на твоята тема  и то в близките месеци. Най-големите вреди от ранното даване на сокчета са храносмилателни проблеми  и евентуални алергични реакции, което  никак не е безобидно. Ти си майката и ти ще вземеш решението, но моят съвет е да не рискуваш здравето на бебето си.
Благодаря за съвета.Ще прочета обезателно.Именно защото ми се вижда много рано се допитвам до вас.

# 7
  • Мнения: 318
Мисля,че ви е прекалено рано за сокчета.Изчакай поне до 4я месец.Ще имате достатъчно време да опитате от всичко,няма нyжда да се избързва.В крайна сметка решенията ги вземаш ти.Yспех

# 8
  • Мнения: 8 242
на 10-11 м., но пийва само няколко глътки..

# 9
  • Мнения: 1 371
Много е малко бебчето за сокчета. Аз днес за първи път дадох на сина си няколко лъжици сок от ябълка  Peace . Домашно направен, а ябълките от градината на село.... Имам много кърма, но това няма да ме спре да продължавам със сокчетата. Мисля утре повече  Mr. Green , а и на него му хареса...  baby_neutral
Отложи малко даването на сок.
 Peace

# 10
  • Мнения: 1 321
Едва на скоро му дадох да пробва сокчетата на Ганчев.Много му харесха особенно сламката Mr. Green

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Сок не съм давала Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 244
Започнах със сок от ябълка.Много трябва да се внимава с тези сокчета в ранна възраст,особено при бебета,който повръщат. Thinking

# 14
  • Мнения: 498
Тогава педиатърката ли бърка че иска да почнеме по-рано?

Общи условия

Активация на акаунт