А бихте ли обули това ?

  • 5 895
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Точно такива не, освен, че съм 152см. не ми харесват, като модел.
 Като ще да е за тичане след дете - има си спортни обувки, дрехи и т.н.

# 61
  • Мнения: 5 362
Твърдо не  Naughty
Тази новата мода на "цвичките" не ми допада,ама хич!

# 62
  • Мнения: 101
Стига модела да ми харесва, бих обула.

# 63
  • Мнения: 2 575
Не нося такива поради ниския си ръст, но определено има и по-красиви модели цвичкоподобни  Rolling Eyes
Даже скоро гледах едни на Tommy Hilfigher - бяха доста красиви и почти елегантни, но тези с набраните ластици отгоре категорично не ми харесват - адкси безформени са.

# 64
  • София
  • Мнения: 175
А аз много ги харесвам и ги нося с удоволствие. Харесвам и елегантни обувки с висок ток, но не мога да ги нося по здравословни причини. Тъй като има много крайни мнения по темата, си мисля че всичко е въпрос на удобство, вкус и естествено платежоспособност. От опит се убедих, че за всеки влак си има пътници, и за всеки чепик - крак  Flutter

# 65
  • Мнения: 5 228
Харесвам ги, но не мога да ходя с толкови ниски обувки.

# 66
  • Мнения: 639
Ами като обувка на мен  са ми  сладки,но нещо не се възприемам аз с такива,макар ,че се насилвах да се харесам. ooooh!А ма то щото малко робувам на модата. Embarassed Embarassed
Все пак предпочитам и по-добре ми стоят пак с обли муцунки но на ток.Та такива и си купих.

# 67
  • Мнения: 1 546
Да, разбира се, обувките от този тип страшно ми харесват.

# 68
  • Мнения: 1 027
Да, а и са много удобни. Но харесвам и с висок ток  Wink

# 69
  • Мнения: 14 488
нищо не разбирате вие дето не харесвате такива обувки Naughty джаки кенеди, която е определена за една от най-стилните жени на света е ходила все с такива
ето снимка http://img.stern.de/_content/52/49/524957/kennedy_250_250.jpg

# 70
  • Мнения: 11 003
С тази тънка подметка не са ми удобни, усещам всяко камъче и дупка под ходилото си. Sad
Иначе ми харесват, да Peace

# 71
  • Мнения: 1 234
По принцип не ми допада много този вид обувка,но ако нещо много ми хареса бих си го купила Grinning
Ето в това например веднага бих си пъхнала крачето Blush
          

# 72
  • Мнения: 1 282
Аз пък много им се кефя на тези обувчици, много ми са сладурски. Купих си едни черни и сега се чудя дали да не си купя още един чифт, но в друг цвят. Имам и обувки с ток, които също са си страхотни!
Явно е, че всичко опира до вкуса на хората. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 596
Харесвам ги.

# 74
  • Мнения: 2 427
Да,ако са съвсем ниски и равни и с кожени подметки,наистина е доста болезнен вървежа.Тези на Ковалски имат едни такива бабунки на самото ходило и са много удобни.А и самото то е от естествен каучук.Щом мъжа ми си хареса неговите спортни обувки,които са също с тънка подметка,а той е едно гевезээ,не обича да прави жертви в името на модата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт