Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 май 2007, 13:02 ч.

molq za otgovor

• 766
  • 14
  •   1
Отговори
  • някъде
здравейте,

моля да ми дадете съвет.

С приятеля ми правим секс без предпазни мерки,но не е свършвал в мен.От
около 3 дни се чуствам различно,гадене от сутрин до вечер\на етапи,без
причина\, не ми се яде мнoгo\а по принцип си похапвам стабилно\,
усещам едно напрежение ниско долу в корема, като тежест. Не ме болят
яйчниците, цикъла трябва да ми дойде на 12.

Понеже искам бебе,но не работим за това, възможно ли е да съм
бременна и трябва ли да си направя тест при положение че още ми е рано
за цикъла.

Изчетох всички налични материали, но 1 симптом - трябва да закъснее.

Моля за помощ от някои които е минал през това.

Благодаря

# 1
Ооо, аз колко пъти съм се чувствала така и не съм била бременна Grinning Пък и както го смятам - дори да е станало, струва ми се невъзможно да го усетиш, ако цикълът е 28 дни - трява в момента да е някъде имплантацията newsm78
И все пак , щом го искаш - дано да е това Hug

# 2
  • Бургас
Ти си прочела за най-важния симптом - закъснението Wink Другото, 8 дни преди очакваната дата, ми намирисва на самовнушение Rolling Eyes Търпение и дано резултатът е такъв, какъвто искаш. За тест е много много рано.
П.П. Аз съм забременявала два пъти с прекъснат полов акт.

# 3
П.П. Аз съм забременявала два пъти с прекъснат полов акт.
Де такъв късмет Laughing В това отношения моят мъж вади късмет, не аз Laughing

# 4
  • Бургас
Да де, ама и двата пъти не го смятах за късмет, пък сега ще го смятам за чудо ако се получи с целенасочените опити Crazy

# 5
И аз така се надявам на случайна грешка, ама кога човек се надява - нищо не става, когат о не иска - всяка грешка е верна Simple Smile
Иначе и аз се чувствам по същият начин, само дето на мен цикълът ми мина ...по скоро като зацапване 2-3 дни и теста, който си направих е отрицателен. Но нищо скоро време ще започнем сериозни занимания за бебенце  Heart Eyes Blush

# 6
  • някъде
Ani81 успех
аз довечера ще си правя тест

# 7
Elq, по добре устискай още няколко дни. Сега какъвто и тест да направиш, дори кръвен, няма да отрази нищо - просто е много рано... И като дойде време за уринен - поне средата на другата седмица най-рано - направи го сутринта със първа урина. Успех!

# 8
  • E-CLM & CH-VD
Най-рано можеш да разбереш дали е станало нещо 3-4 дни преди датата с кръвен тест.  Peace Иначе толкова рано да имаш симптоми е много невероятно, но не и невъзможно.
Дано накрая всичко да бъде така, както го искате  Hug

# 9
  • Бургас
Добре де, аз едно не мога да разбера - помоли за съвет, дадохме ти съвет да изчакаш закъснение и тогава да правиш тест. След като си решила да правиш тест довечера защо пусна темата newsm78 Така или иначе тестът довечера ще е отрицателен, което не означава, че не си забременяла.
Не искам да те засегна, по-скоро съм ядосана на себе си, че се опитвам да влея здрав разум на хора, които така или иначе са решили какво да правят и си питат колкото да им мине времето  ooooh!

# 10
  • София
Добре де, аз едно не мога да разбера - помоли за съвет, дадохме ти съвет да изчакаш закъснение и тогава да правиш тест. След като си решила да правиш тест довечера защо пусна темата newsm78 Така или иначе тестът довечера ще е отрицателен, което не означава, че не си забременяла.
Не искам да те засегна, по-скоро съм ядосана на себе си, че се опитвам да влея здрав разум на хора, които така или иначе са решили какво да правят и си питат колкото да им мине времето  ooooh!

Peace Peace Peace

# 11
Защото е нетърпелива най-вероятно, но за съжаление нетърпението на никой не помага  Rolling Eyes

# 12

Голди мила не си хаби нервите за глупости, няма смисъл. Иначе си права на 100%. Да не говорим че девойката уж заявява че била изчела всички налични материали, но ако беше така и сама щеше да стигне до отговор и на двата си въпроса: първо че е възможно да е бременна и второ че дори да е така за тест е супер рано. Но явно наистина някои просто си запълват времето.

# 13
  • Бургас
skygirl , знам, че няма смисъл, но ми е обидно подобно отношение. Някой влиза тук и от вратата, дето се вика, моли за помощ или съвет. Ти подхождаш сериозно и се опитваш да му помогнеш, защото имаш опит с ранни тестове, стресови ситуации и ревове до припадък, а той само два поста по-долу ти казва: "Абе, м....та им на мненията ви, аз довечера ще си правя квото съм си решила". Мислех да го подмина, ама пък после се замислих, че все пак усилието на някой да ти помогне /дори и да не успее/ заслужава уважение. И не става въпрос за авторката или за мен конкретно, просто напоследък станаха често явление безсмислени теми, чиито автори вече са взели решение по тях или им е пределно ясно какво ще им се отговори, но си ги пускат ей така за спорта.

# 14
  • B HONDA CIVIC
НЕ Е СВЪРШВАЛ В ТЕБ НЕ РАЗБИРАМ ВИЕ ИСКАТЕ ЛИ БЕБЧЕ ИЛИ ТИ СЕ ПРЕТЕСНЯВАШ ДА НЕ СИ БРЕМЕННААААА smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт