Кво стана с тоз Клюкарник?

  • 3 410
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета, имам претенции, че отдавна членувам тук. Е такъв хаос не помня да е било и в най-лошите ни периоди.  Crazy

Темите са една от друга по-тъпи и направо шокиращи.  Shocked
Някаква масова изтъпяванка ли е, или просто на мен работата ми пречи и съм изостанала и затова всичко ми се струва безумно. Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.

Споделете вашите наблюдения, плс.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
46 353 Потребители е отговорът.

# 2
  • Мнения: 3 447
Не ти пречи работата, Върдж  Rolling Eyes

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
46 353 Потребители е отговорът.

Желаещи да изпъкнат, при това.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вержи, какво намекваш? Че да глътнеш мравка не е сериозен повод за тема?  Naughty

# 5
  • Мнения: 46 403
Ами аз затова вече рядко влизам в него  Sunglasses

Темите са ми безразлични и еднотипни- надпревара за по-оригинално представяне на безинтересни и безсмислени щуротии, разписвам се от време на време по навик  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 539
И аз от известно време се чувствам така. Дразни ме тоя калабалък и празните приказки. Не знам дали Клюкарникът се е променил или аз самата. Може и да съм предозирала висенето тук.

Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, има и тъпи теми, и по-интересни. Различни вкусове се казва.

Но пък, тази реакция ( на Въргалия ) я чета за 10 път сигурно.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...
Вив ла Отчетни Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 792
 А аз какво да кажа, пиша, че не харесвам чалгата и излизам фръцла, псевдоинтелектуалка и на не знам какво правеща се, разписвам се в разни теми в Клю-то напоследък защото ми и е забавно и излиза, че всички теми са тъпи и тн. Crazy
 
Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.
  п.п. въобще не ме интересува, как ще изглеждам на някой гост и дали ще ми се подиграва, рядко чуждото мнение ми е било основен наклон на мисълта.
 

# 10
  • Мнения: 4 138
еми аз от другите подфоруми дойдох в този. освежаващо е. живота ми е бил достатъчно сериозен.

# 11
  • Мнения: 5 539
Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...
Вив ла Отчетни Mr. Green
Следваща спирка: Кърмаческия bowuu

# 12
  • Мнения: 2 309
Другарко,и в реалността ли си толкова скована и имаш същите прЕтенции- нека хората си пишат,що ги вълнува!?
Верно,за енти път пускаш подобни теми!!!!!!!!Тъпи и безмислени ooooh!
Шетай по другите форуми,може да се впишеш някъде,знам ли? newsm78Щом се увеличава бройката на потребителите,значи им харесва Mr. Green

Що се отнася до мен - в Клюкарника не ми е забавно,но все пак отскачам от време на време Sunglasses

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 14:09 от Рожбо

# 13


Темите са една от друга по-тъпи и направо шокиращи.  Shocked
Някаква масова изтъпяванка ли е, или просто на мен работата ми пречи и съм изостанала и затова всичко ми се струва безумно. Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.

Споделете вашите наблюдения, плс.

Хайде холан, някои не само пишем, но и четем тук от доста време. Форумските анали помнят какви теми пускаше и ти, когато висеше по цял ден във форума!  Whistling

Друг е въпросът, ако те е яд, че вече нямаш толкова време за клюки... Wink Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 423
Вергилия, тежък е животът на работещите.

# 15
  • Мнения: 5 468
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.

# 16
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.

Защо? Ти от останалите 365 ли си, които не могат да си го позволят?
Не бери грижа, ще платим и за тебе!  Hug

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.
По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.

# 18
  • Мнения: 46 403
20 мнения се пишат за половин час, 100 по-скоро да е границата Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 138
бг-мамма не се състои само от клюкарника. той е по-скоро допълнение за разтоварване.
сериозните неща си имат своите места.
простотии човек може да пише в клюто, на мен ми харесва.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Е...някои ще ги навъртят за нула време, но повечето потребители не пишат толкова чак ударно (двете с теб сме изключения, нали Mr. Green). Защото все пак тук пишат доста хора, които няма какво да търсят в МАйки, примерно - а са ценни кадри и 100 мнения ще им дойдат ташкън.

# 21
  • Мнения: 5 468
Не бери грижа, ще платим и за тебе!  Hug
Еее... супер. Надявах се някой да ми го предложи. Благодаря, много си любезна Hug.

По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.
Както и да е, Бу, ама съм сигурна, че 2-то лева ще поотсеят малко ъ... таковата...

# 22
  • Мнения: 5 539
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.
По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Надявам се, че сериозно го обмисляте това предложение.

# 23
  • Мнения: 5 468
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Joy Joy Joy
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.

# 24
  • Мнения: 68
По-скоро - 20 мнения граница

Пфу, минавам.  Whistling  А не може ли само тука да си пиша и абсолютно да не влизам в други форуми? Както си и правя общо взето.  Confused

# 25
  • Мнения: 534
Не виждам проблем в Клюкарника-не вярвам че винаги всички теми са били интересни
и не вярвам че някога ще бъде така  Naughty
за сериозните неща и спокойните хора има други подфоруми  Thinking

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.

Надай се Mr. Green
Ти виж онова за брой мнения да мине, че си ги имаш Laughing

# 27
  • Мнения: 5 468
Ти виж онова за брой мнения да мине, че се ги имаш Laughing
А, това да ми е проблема. Ако зависи от мен, ще сложа лимита да е 4000 мнения Laughing. хохо... шега!!! Ама Бу - благородна.

# 28
  • Мнения: 2 309
Ееехе,това с платежа е гот - така само баровците ще останат,Въргалия дали ще си плати пак да се възмущава на ВИП персоните,след това у форума Joy

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това с броя мнения си е дискриминация, моля ви се. Всички сме били новаци някога. И пак ще се започнат едни за старите кучета, групировки и не знам си какво...

# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Това с броя мнения си е дискриминация, моля ви се. Всички сме били новаци някога. И пак ще се започнат едни за старите кучета, групировки и не знам си какво...

Що дискриминация, бе? Като попишеш малко из другите, майчински ориентирани форуми (бг-мамма, все пак!), ще научиш кое как и се намаля риска от дивотии...
Аз съм регната в подобен чужд форум - учудих се в началото, ама отдавна спрях да се чудя, като гледам тук какво става...

# 31
  • Мнения: 5 539
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning

# 32
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Joy Joy Joy
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.

Ще! Аз съм джентълмен и си държа на думата!  bowuu
Може и кафе да те почерпя, ако фърлиш някое мнение назаем, да не гасна млад и зелен...  Wink Mr. Green

Иначе одма пускам тема за старите злобни кучки и възмутителното им отношение към новаците!  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out.....
(И тва ако не е изнудване от класа...  Whistling)

# 33
  • Мнения: 4 633
 Ммм, каква интересна тема Hug Защо е в клю-то мили хора Rolling Eyes Не е ли за правилата Embarassed Нищо лично Heart Eyes

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning
...няма да стане, но е добра идея Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 539
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning
...няма да стане, но е добра идея Simple Smile
знаех си Sad

# 36
  • Мнения: 5 468
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning
...няма да стане, но е добра идея Simple Smile
Ммм.. .идеята на Лилита е много хубава. Просто невероятна.
Ще! Аз съм джентълмен и си държа на думата!  bowuu
Може и кафе да те почерпя, ако фърлиш някое мнение назаем, да не гасна млад и зелен...  Wink Mr. Green
Имам завидно добра памет... Ейййй... уредих си вноската Hug.
Извинявай, че ти обърках пола newsm78.

# 37
  • Мнения: 5 370
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning
От цялата тема това  е най-смисленото предложение!!!! Другото е алабаланица-пълна ми паница. Разберете, че виртуалното и реалното много рядко се припокриват.....и затова тук разни хора зад разни амплоата се скриват.
П.С. Даже и в рима го докарах. bowuu

# 38
  • Мнения: 2 032
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning

Ха-ха, пускайте брояча и 10-тина потребителя ще поемат издръжката на поне няколко дома за деца Simple Smile

Касиди сигурно вече разговаря с банката си за отпускане на кредит.  Whistling

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това с броя мнения си е дискриминация, .....

Що дискриминация, бе? Като попишеш малко из другите, майчински ориентирани форуми (бг-мамма, все пак!), ще научиш кое как и се намаля риска от дивотии...

Говоря по принцип, че така ще скочат. Аз съм си дала моето в Майките и Нашите деца, преди да прекрача в Клюкарника. За съжаление, има хора, които с месеци си нямат идея, че Форумът не е само Клюкарник.

# 40
Ти виж онова за брой мнения да мине, че се ги имаш Laughing
А, това да ми е проблема. Ако зависи от мен, ще сложа лимита да е 4000 мнения Laughing. хохо... шега!!! Ама Бу - благородна.

Хохо, ама ще се напълнят и другите форуми с плява! То не, че сега не са, ама тогава хептен. Знаеш ли колко скоро ще им дишаш праха на разни сержант Румита, Джейни, Горски пътници и прочие? Не са рекли, не са надминали и тебе, и Бу в бройката.  Wink
Пък ако плъпнат лапетиите да учат кърмачките и бременните от Отчетните, ще стане време и за Великата форумска война, помни ми думата!

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Аз съм си дала моето в Майките и Нашите деца, преди да прекрача в Клюкарника. За съжаление, има хора, които с месеци си нямат идея, че Форумът не е само Клюкарник.
мЪлчи, кака, мЪлчи, че Алиса иска смс-таксата да е за брой мнения в Клюкарника, не за месечна такса, а тогава ще се разорим...

# 42
  • Мнения: 5 468
Ха-ха, пускайте брояча и 10-тина потребителя ще поемат издръжката на поне няколко дома за деца Simple Smile
Мислиш, че ще останат само 10 потребителя ли?

# 43
  • Мнения: 2 386
Толкова много неща ми се иска да кажа по темата, но осъзнавам, че няма да има нито смисъл, нито полза...затова просто..се разписвам  Mr. Green
Наистина с времето човек се научава да гледа отгоре-отгоре на форумския си начин на живот(иф ени). Или поне аз успях и се чувствам много по-добре.
Днес чета от 10 часа и се изумих на поне 15 теми, но..си спестих писането в тях. Отделно, често следя мненията на някои 'освидетелствани' или много-вярващи-си (за мен) потребители  - по-забавно е от клюкарника, повярвайте ми  Sunglasses

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Хохо, ама ще се напълнят и другите форуми с плява! То не, че сега не са, ама тогава хептен. Знаеш ли колко скоро ще им дишаш праха на разни сержант Румита, Джейни, Горски пътници и прочие? Не са рекли, не са надминали и тебе, и Бу в бройката.  Wink
Пък ако плъпнат лапетиите да учат кърмачките и бременните от Отчетните, ще стане време и за Великата форумска война, помни ми думата!
Хм...не е баш тъй... В Клюкарник по принцип за момента модераторите са доста меки (което не пречи да подлежи на рязка промяна), но не и в другите форуми.
Ела се пробвай при мен, ако искаш, в подопечения ми Laughing
Или - опитай ледения взор на Vache, да речем... убива мераци секакви, честно.

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
мЪлчи, кака, мЪлчи, че Алиса иска смс-таксата да е за брой мнения в Клюкарника, не за месечна такса, а тогава ще се разорим...

Ааа, аз мога да си го позволя, да му мислят тези с майчинствата Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 539
Ей, това обаче може да се превърне във велика идея! Shocked
Месечна такса "Клюкарник", платима чрез смс. А после събраните пари се превеждат по сметката на някое болно дете.
Какво ще кажете, как ви се струва? Grinning
...няма да стане, но е добра идея Simple Smile

А всъщност защо така категорично отсече, че няма да стане. Обсъждано ли е вече? Да пиша ли до администраторите на форума за идеята?
Не виждам как 2-3 лева на месец или колкото се реши там, ще затруднят някого да посещава любимия си подфорум. Говоря за еднократна ежемесечна такса, независимо от броя мнения.
До колкото знам в atol.bg има подобен начин на заплащане със смс за ползването на услугите на сайта.

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Обсъждано е по-рано, да. Мамма беше категорична.

# 48
  • Мнения: 5 468
мЪлчи, кака, мЪлчи, че Алиса иска смс-таксата да е за брой мнения в Клюкарника, не за месечна такса, а тогава ще се разорим...

Ааа, аз мога да си го позволя, да му мислят тези с майчинствата Mr. Green
иии... аз не печеля кьорава стотинка на месец и 2.50 няма да ме съборят. Никой няма да го съборят. Ари холан... айде да помагаме за някоя благородна кауза. (Не че Мамма и Татти не са писали многократно, че пари няма да се въвеждат за форума)..., но пък ако е за някой дом или за някое болно дете...

Хохо, ама ще се напълнят и другите форуми с плява! То не, че сега не са, ама тогава хептен. Знаеш ли колко скоро ще им дишаш праха на разни сержант Румита, Джейни, Горски пътници и прочие? Не са рекли, не са надминали и тебе, и Бу в бройката.  Wink
Дреме ми на правописа Crossing Arms.
Ходи да се вихриш в Кърмаческия, да видиш кака Бу, като се развърти с меча... мали, малииии ooooh!.

# 49
Хм...не е баш тъй... В Клюкарник по принцип за момента модераторите са доста меки (което не пречи да подлежи на рязка промяна), но не и в другите форуми.
Ела се пробвай при мен, ако искаш, в подопечения ми Laughing
Или - опитай ледения взор на Vache, да речем... убива мераци секакви, честно.

Амиии?  Rolling Eyes Какви глупости изчетох насам-натам, не е истина просто!
Влязох тук уж заради татковците, ама то там кьорав мъж не видях, сал едни навирени опашки...  Whistling
Благодаря ти за поканата, ама какво да правя при тебе? Нито мога да кърмя, нито искам, че не ми се лежи в затвора за педофилия и блудство с малолетни...  newsm78
Пък и женските цици са ми по-интересни несекретиращи.  Laughing
А този/тази Vache къде списва?

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами аз затова вече рядко влизам в него  Sunglasses

Темите са ми безразлични и еднотипни- надпревара за по-оригинално представяне на безинтересни и безсмислени щуротии, разписвам се от време на време по навик  Laughing
Същата работа и при мен.

# 51
  • Мнения: 7 837
Тема, в която и старите потребители да си начешат крастата... Laughing Това ли е?

# 52
  • Мнения: 583
Що не го направите това с таксата, та поне само вие ще си чешете езиците. Влизам и чета доста често, и повечето теми ме карат да се замисля, дали тези, които пишат в" Клюкарник" са незадоволени или извратени? Дразните се като някой външен влезе в тази тема, и ако е по- сериозен хуквате да го анатемосвате.

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Не, korni6onko. Тези, които за спорта обясняват на останалите колко са тъпи, а самите те - прекрасни и най-най във всичко го отнасят. Разбираш ме, нали.

# 54
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Joy Joy Joy
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.
Нали съм ти другарче сватя,уреди и мен с една такса. Mr. Green
Иначе по-темата,верно,че напоследък,темите съмсем изпростяха. Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 7 837
Мда, време е за нова революция. Каспър едва ли ще подеме пак. Кой ще носи знамето? Де Ваня...???
Тя е по залитанията напоследък  Grinning

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ВАня вече закачи табелата "Елате утре". В понеделник, ако все още имате нужда от мен - на ЛС.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 15:31 от ДЕ ВАня

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
бг-мамма не се състои само от клюкарника. той е по-скоро допълнение за разтоварване.
сериозните неща си имат своите места.
простотии човек може да пише в клюто, на мен ми харесва.

И на мен ми харесва Peace .
Не знам как е било преди (аз съм тук от година), но ми харесва.А ако има теми, които не ми допадат-не пиша в тях.

# 58
  • Мнения: 5 468
Що не го направите това с таксата, та поне само вие ще си чешете езиците. .......Дразните се като някой външен влезе в тази тема, и ако е по- сериозен хуквате да го анатемосвате.
Това с двата лева е за добро. Няма ли да е по-приятно да знаеш, че си дала 2 лв. за някой в беда?

# 59
  • Мнения: 583
Е, като сте в чужбина, и няма с кого да си кажете българска реч, тук каквото и да се пише на вас ви е гот. Ще дам, ако трябва и повече от 2 лева, но не по този начин, като пиша и се заяждам то голям кеф, да се удариш в гърдите и да кажеш, че с писането си на глупости даряваш пари за някого или нещо. Има хора, които дават и даряват без много да говорят и парадират, а някои се сещат само на празници да се направят на велики, за да видят хората колко са дашни и състрадателни.

# 60
  • Мнения: 4 138
пак ли стигнахме до благотворителната тема Twisted Evil
или се стига до секс, или до благотворителност. кой колко дава що дава, кой се фука, кой си трае...........
отпускайте се бе хора, пишете глупости в клюто. има си за всичко подфоруми.........

# 61
  • Мнения: 2 386
Аз не мисля,че има тема. Пише да споделим.Всичко останало е лирически отклонения.
 Sunglasses

# 62
  • Мнения: 14 133
бг-мамма не се състои само от клюкарника. той е по-скоро допълнение за разтоварване.
сериозните неща си имат своите места.
простотии човек може да пише в клюто, на мен ми харесва.

Peace

# 63
  • Мнения: 459
Аз съм регистрирана от година и половина- и съм от новите, така като гледам, май към тях спадам. Но определено и на мен ми затъп Клюто  Confused

# 64
  • Мнения: 4 138
има си тема, въпрос е все пак.
интересно ми е  обаче какво повечето разбират под клюкарник или клюка. явно неща смислени, подлежащи на дълбоки анализи и дебати. на какво трябва да се превърне клюкарника, или в какво се е превърнал. ами това което е-клюкарник. малко заяждане, доста глупости, слухове, полуистини.....чат пат някоя интересна темичка.
просто е клюкарник.

# 65
  • Мнения: 583
Нещо май започна триене на писаното или?  Писах и е изтрито. Цензура ли има тук? Ако е така то трийте простотиите и глупостите!? newsm61

# 66
  • Мнения: 4 138
не се репчи на модовете корнишонко. щи кръцнат ушите Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 792
Нещо май започна триене на писаното или?  Писах и е изтрито. Цензура ли има тук? Ако е така то трийте простотиите и глупостите!? newsm61
  Да по принцип има цензура, когато няма автоцензура и/или не се спазват правилата, това учудва ли те.

# 68
  • Мнения: 4 390
Нещо май започна триене на писаното или?  Писах и е изтрито. Цензура ли има тук? Ако е така то трийте простотиите и глупостите!? newsm61

Тон ли се опитваш да държиш?
Недей...
По-добре прочети Правилата.


# 69
  • София
  • Мнения: 8 348
трябва и тъпи теми да има за разискване, щото иначе става прекалено сериозен живота. А моя се нуждае от разведряване, благодаря, така че се въртя и в Клюкарника. Когато ми се налага да обсъждам нещо сериозно и значимо го правя в съответния форум.
Никой никого не кара да пише или чете насила.
Освен мен, насила ме карат да ви чета.
Ама нали съм си скромничка и глупавичка - по-рядко пиша, да не се излагам.

# 70
  • Мнения: 583
Не се репча на никого написах "оооффф" в отговор на ууффф, и бях изтрита, а на следващия който беше писал за Десиния гъз също беше изтрито. Не пиша нецензурни неща, или пък да се правя на отворко. Има доста други, които се държат не толкова прилично, но тях не ги закачат. Нека да ми пишат какво съм сбъркала и кого съм убидила.

# 71
  • Мнения: 4 138
решение модераторско, решение божие. не подлежи на коментар. имат си причини.
абе, аз ще произвеждам пуканки. в такива теми направо ще забогатея Mr. Green
matakosmata, Мъглата, Dona, karla, pechovska, soff (+ 11 Скрит/и) и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

# 72
решение модераторско, решение божие. не подлежи на коментар. имат си причини.
абе, аз ще произвеждам пуканки. в такива теми направо ще забогатея Mr. Green
matakosmata, Мъглата, Dona, karla, pechovska, soff (+ 11 Скрит/и) и 5 Гости преглежда(т) тази тема.


Мани тея пуканки, дойде ракиено време. Вземи сипни по едно!  Laughing

# 73
  • Мнения: 583
Съжалявам че писах в тази тема. Пожелавам ви приятни приказки!  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 674
И аз съм отскоро...затова не знам как е било преди.Ама останах с впечатлението че клюкарника е място за оклюкване на нещо,одумване, дърлене едни с други,подиграване и присмиване  без да се видим " ние тези дето се подиграваме що за стока сме" Twisted Evil ....
Понякога  се прекалява...Аз не съм, лош човек  Grinning и се кефих тука,споделях си че съм щастлив човек...но "прекаленото щастие дразни явно" Joy Joy Веднага се изсипаха се помии  Joy.
На доброто отговарям с добро.НО...когато ме настъпят с лошо...ставам лоша. Mr. Green Знам че не е по християнски....ама това е положението.А може и с добро Wink А че някои малки  пикли даже се опитваха и съвет да ми дават кое ми отивало на годинките и кое не Mr. Green Така че ...алооооо. Naughty Гледайте си живота....и ако си имате лична трагедия си я запазете за вас...тоест за себе си Heart Eyes

# 75
  • Мнения: 1 416
Никой не казва, че в Клюкарника трябва да има само сериозни и дълбокомислени теми. Но наистина от известно време е станал малко скучен и пошличък...
Аз не съм ветераните във форума, пиша от година и половина. Но определено, когато дойдох тук, Клюкарникът изглеждаше по-различен. Особено преди година може би, имаше няколко много "силни" месеца, когато интересните теми изобилстваха.

# 76
  • Мнения: 4 138
пак задълбахте. темата не е-кой ме обиди тук, а в какво се е превърнал клюкарника.
стига сте се фръцкали като ощипани моми и сте вдигали лозунги.
аз си вися тук с удоволствие и затъпявам. отразява ми се добре.
еми изчерпали са се хората може би. има нужда от свежи попълнения. и ще има повече приятни и интересни теми.

# 77
  • Мнения: 6 155
И аз съм отскоро...затова не знам как е било преди.Ама останах с впечатлението че клюкарника е място за оклюкване на нещо,одумване, дърлене едни с други,подиграване и присмиване  без да се видим " ние тези дето се подиграваме що за стока сме" Twisted Evil ....
Понякога  се прекалява...Аз не съм, лош човек  Grinning и се кефих тука,споделях си че съм щастлив човек...но "прекаленото щастие дразни явно" Joy Joy Веднага се изсипаха се помии  Joy.
На доброто отговарям с добро.НО...когато ме настъпят с лошо...ставам лоша.Знам че не е по християнски....ама това е положението.А може и с добро Wink А че някои малки  пикли даже се опитваха и съвет да ми дават кое ми отивало на годинките и кое не Mr. Green Така че ...алооооо. Naughty Гледайте си живота....и ако си имате лична трагедия си я запазете за вас...тоест за себе си Heart Eyes

Ай, стига рева из темите, де Twisted Evil
Чухме те вече Wink
Пикли, не пикли...след като ти си позволяваш да намесваш чуждите годините в разговор ще бъдеш така добра да чуеш мнението и за твоите години!
А "пикла" можеш да го използваш като обръщение към дъщеря ти  Peace

# 78
  • Мнения: 677
Въргалия, така е, защото рядко пускам теми!
Заключете темата!

# 79
  • Мнения: 1 629

еми изчерпали са се хората може би. има нужда от свежи попълнения. и ще има повече приятни и интересни теми.

Е, как?! Те влизат тук и попадат на Роза. После що ги нямало!  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 6 155
розе, преживей го де  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 677
Розка, ти ли си на аватара си?  Crazy

# 82
  • Мнения: 431
Просто не отговаряйте на темите, които считате за тъпи/пошли/под достойнството ви или каквото там. Защото на практика доста хора се оплакват, но и пишат в съответните теми, което ги качва нагоре и така колелото се завърта.  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 4 390
roza66, за обиди във форума се наказва.
Първо предупреждение.
А, докато пиша, ти отново си се изказала... прилично.

Второ предупреждение и заключвам темата, ясно е защо.

Трето няма да има. Санкцията ще е временно спиране на достъпа до форума. Peace

# 84
  • Мнения: 7 100
Тази тема не е петъчна. А може и да е, но в много хард вариант.  Thinking

# 85
  • Мнения: 3 674
розе, преживей го де  Mr. Green

Айде...айде..Преживях  го ...Mr. Green  Peace

# 86
  • Мнения: 4 138
пуканкииииииииии, пуканки. по левче. кой иска Mr. Green
роза недей бе пиле. това е само клюкарник в крайна сметка. не е добре да дебнеш някого да влезе за да го хванеш за косите. ще стане пелтек. такива засади не са готини.

# 87
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм за простотията и пошлото заяждане.
пошло ли беше или просташко, че да не сбъркам?
се съм за
къде да се разпиша

# 88
  • Мнения: 545
Снощи май е имало пълнолуние или нещо подобно... хайде, време е за бира!

Тази тема не е петъчна. А може и да е, но в много хард вариант.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт