Кво стана с тоз Клюкарник?

  • 3 416
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.

# 16
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.

Защо? Ти от останалите 365 ли си, които не могат да си го позволят?
Не бери грижа, ще платим и за тебе!  Hug

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.
По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.

# 18
  • Мнения: 46 405
20 мнения се пишат за половин час, 100 по-скоро да е границата Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 138
бг-мамма не се състои само от клюкарника. той е по-скоро допълнение за разтоварване.
сериозните неща си имат своите места.
простотии човек може да пише в клюто, на мен ми харесва.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Е...някои ще ги навъртят за нула време, но повечето потребители не пишат толкова чак ударно (двете с теб сме изключения, нали Mr. Green). Защото все пак тук пишат доста хора, които няма какво да търсят в МАйки, примерно - а са ценни кадри и 100 мнения ще им дойдат ташкън.

# 21
  • Мнения: 5 468
Не бери грижа, ще платим и за тебе!  Hug
Еее... супер. Надявах се някой да ми го предложи. Благодаря, много си любезна Hug.

По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.
Както и да е, Бу, ама съм сигурна, че 2-то лева ще поотсеят малко ъ... таковата...

# 22
  • Мнения: 5 539
Знам един начин, простотията да спре. Да се въведе по 2.50 лв. с СМС на месец такса за ползване на форума (както има в някои сайтове) и 46 000 потребители ще мирясат.
По-скоро - 20 мнения граница, преди да има достъп до повечето форуми - да останат основните (Майки, К, АМ, НД и разбира се, ДиС). Мисля, че това ще реши проблемите Simple Smile Докато се навъртят 20 мнения (нормални, не емотикони), дава време да се опознаят нещата.
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Надявам се, че сериозно го обмисляте това предложение.

# 23
  • Мнения: 5 468
Айдее, Мъглата ще угасне Laughing

Joy Joy Joy
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.

# 24
  • Мнения: 68
По-скоро - 20 мнения граница

Пфу, минавам.  Whistling  А не може ли само тука да си пиша и абсолютно да не влизам в други форуми? Както си и правя общо взето.  Confused

# 25
  • Мнения: 534
Не виждам проблем в Клюкарника-не вярвам че винаги всички теми са били интересни
и не вярвам че някога ще бъде така  Naughty
за сериозните неща и спокойните хора има други подфоруми  Thinking

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как ще угасне бе? Тя ми обеща да ми плати Praynig.

Надай се Mr. Green
Ти виж онова за брой мнения да мине, че си ги имаш Laughing

# 27
  • Мнения: 5 468
Ти виж онова за брой мнения да мине, че се ги имаш Laughing
А, това да ми е проблема. Ако зависи от мен, ще сложа лимита да е 4000 мнения Laughing. хохо... шега!!! Ама Бу - благородна.

# 28
  • Мнения: 2 309
Ееехе,това с платежа е гот - така само баровците ще останат,Въргалия дали ще си плати пак да се възмущава на ВИП персоните,след това у форума Joy

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това с броя мнения си е дискриминация, моля ви се. Всички сме били новаци някога. И пак ще се започнат едни за старите кучета, групировки и не знам си какво...

Общи условия

Активация на акаунт