Кво стана с тоз Клюкарник?

  • 3 409
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Никой не казва, че в Клюкарника трябва да има само сериозни и дълбокомислени теми. Но наистина от известно време е станал малко скучен и пошличък...
Аз не съм ветераните във форума, пиша от година и половина. Но определено, когато дойдох тук, Клюкарникът изглеждаше по-различен. Особено преди година може би, имаше няколко много "силни" месеца, когато интересните теми изобилстваха.

# 76
  • Мнения: 4 138
пак задълбахте. темата не е-кой ме обиди тук, а в какво се е превърнал клюкарника.
стига сте се фръцкали като ощипани моми и сте вдигали лозунги.
аз си вися тук с удоволствие и затъпявам. отразява ми се добре.
еми изчерпали са се хората може би. има нужда от свежи попълнения. и ще има повече приятни и интересни теми.

# 77
  • Мнения: 6 155
И аз съм отскоро...затова не знам как е било преди.Ама останах с впечатлението че клюкарника е място за оклюкване на нещо,одумване, дърлене едни с други,подиграване и присмиване  без да се видим " ние тези дето се подиграваме що за стока сме" Twisted Evil ....
Понякога  се прекалява...Аз не съм, лош човек  Grinning и се кефих тука,споделях си че съм щастлив човек...но "прекаленото щастие дразни явно" Joy Joy Веднага се изсипаха се помии  Joy.
На доброто отговарям с добро.НО...когато ме настъпят с лошо...ставам лоша.Знам че не е по християнски....ама това е положението.А може и с добро Wink А че някои малки  пикли даже се опитваха и съвет да ми дават кое ми отивало на годинките и кое не Mr. Green Така че ...алооооо. Naughty Гледайте си живота....и ако си имате лична трагедия си я запазете за вас...тоест за себе си Heart Eyes

Ай, стига рева из темите, де Twisted Evil
Чухме те вече Wink
Пикли, не пикли...след като ти си позволяваш да намесваш чуждите годините в разговор ще бъдеш така добра да чуеш мнението и за твоите години!
А "пикла" можеш да го използваш като обръщение към дъщеря ти  Peace

# 78
  • Мнения: 677
Въргалия, така е, защото рядко пускам теми!
Заключете темата!

# 79
  • Мнения: 1 629

еми изчерпали са се хората може би. има нужда от свежи попълнения. и ще има повече приятни и интересни теми.

Е, как?! Те влизат тук и попадат на Роза. После що ги нямало!  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 6 155
розе, преживей го де  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 677
Розка, ти ли си на аватара си?  Crazy

# 82
  • Мнения: 431
Просто не отговаряйте на темите, които считате за тъпи/пошли/под достойнството ви или каквото там. Защото на практика доста хора се оплакват, но и пишат в съответните теми, което ги качва нагоре и така колелото се завърта.  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 4 390
roza66, за обиди във форума се наказва.
Първо предупреждение.
А, докато пиша, ти отново си се изказала... прилично.

Второ предупреждение и заключвам темата, ясно е защо.

Трето няма да има. Санкцията ще е временно спиране на достъпа до форума. Peace

# 84
  • Мнения: 7 100
Тази тема не е петъчна. А може и да е, но в много хард вариант.  Thinking

# 85
  • Мнения: 3 674
розе, преживей го де  Mr. Green

Айде...айде..Преживях  го ...Mr. Green  Peace

# 86
  • Мнения: 4 138
пуканкииииииииии, пуканки. по левче. кой иска Mr. Green
роза недей бе пиле. това е само клюкарник в крайна сметка. не е добре да дебнеш някого да влезе за да го хванеш за косите. ще стане пелтек. такива засади не са готини.

# 87
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм за простотията и пошлото заяждане.
пошло ли беше или просташко, че да не сбъркам?
се съм за
къде да се разпиша

# 88
  • Мнения: 545
Снощи май е имало пълнолуние или нещо подобно... хайде, време е за бира!

Тази тема не е петъчна. А може и да е, но в много хард вариант.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт