Кво стана с тоз Клюкарник?

  • 3 408
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета, имам претенции, че отдавна членувам тук. Е такъв хаос не помня да е било и в най-лошите ни периоди.  Crazy

Темите са една от друга по-тъпи и направо шокиращи.  Shocked
Някаква масова изтъпяванка ли е, или просто на мен работата ми пречи и съм изостанала и затова всичко ми се струва безумно. Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.

Споделете вашите наблюдения, плс.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
46 353 Потребители е отговорът.

# 2
  • Мнения: 3 447
Не ти пречи работата, Върдж  Rolling Eyes

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
46 353 Потребители е отговорът.

Желаещи да изпъкнат, при това.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вержи, какво намекваш? Че да глътнеш мравка не е сериозен повод за тема?  Naughty

# 5
  • Мнения: 46 403
Ами аз затова вече рядко влизам в него  Sunglasses

Темите са ми безразлични и еднотипни- надпревара за по-оригинално представяне на безинтересни и безсмислени щуротии, разписвам се от време на време по навик  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 539
И аз от известно време се чувствам така. Дразни ме тоя калабалък и празните приказки. Не знам дали Клюкарникът се е променил или аз самата. Може и да съм предозирала висенето тук.

Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, има и тъпи теми, и по-интересни. Различни вкусове се казва.

Но пък, тази реакция ( на Въргалия ) я чета за 10 път сигурно.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...
Вив ла Отчетни Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 792
 А аз какво да кажа, пиша, че не харесвам чалгата и излизам фръцла, псевдоинтелектуалка и на не знам какво правеща се, разписвам се в разни теми в Клю-то напоследък защото ми и е забавно и излиза, че всички теми са тъпи и тн. Crazy
 
Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.
  п.п. въобще не ме интересува, как ще изглеждам на някой гост и дали ще ми се подиграва, рядко чуждото мнение ми е било основен наклон на мисълта.
 

# 10
  • Мнения: 4 138
еми аз от другите подфоруми дойдох в този. освежаващо е. живота ми е бил достатъчно сериозен.

# 11
  • Мнения: 5 539
Но БГ-Мамма не е само Клю-то. Напоследък открих, че има и други подфоруми, мдаа...
Вив ла Отчетни Mr. Green
Следваща спирка: Кърмаческия bowuu

# 12
  • Мнения: 2 309
Другарко,и в реалността ли си толкова скована и имаш същите прЕтенции- нека хората си пишат,що ги вълнува!?
Верно,за енти път пускаш подобни теми!!!!!!!!Тъпи и безмислени ooooh!
Шетай по другите форуми,може да се впишеш някъде,знам ли? newsm78Щом се увеличава бройката на потребителите,значи им харесва Mr. Green

Що се отнася до мен - в Клюкарника не ми е забавно,но все пак отскачам от време на време Sunglasses

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 14:09 от Рожбо

# 13


Темите са една от друга по-тъпи и направо шокиращи.  Shocked
Някаква масова изтъпяванка ли е, или просто на мен работата ми пречи и съм изостанала и затова всичко ми се струва безумно. Ако съм гост ще се потреса къде съм попаднал - направо сме за подигравка.

Споделете вашите наблюдения, плс.

Хайде холан, някои не само пишем, но и четем тук от доста време. Форумските анали помнят какви теми пускаше и ти, когато висеше по цял ден във форума!  Whistling

Друг е въпросът, ако те е яд, че вече нямаш толкова време за клюки... Wink Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 423
Вергилия, тежък е животът на работещите.

Общи условия

Активация на акаунт