Кажете за обувките от сайта shoes-bg

  • 3 045
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Повече ги представят като италиански, отколкото като български.
А пък и турски да са това не значи непременно, че са лоши, дори напротив - обувките са добри, среден клас... не знам, защото и от 100лв. нагоре, не че са кой знае какви шедьоври... Има красиви модели на сносни цени, което е по-важното!!!
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 057
Това за смяната в случай, че не пасва номера ми харесва. Може пък да се пробвам?! Rolling Eyes
В София нямат магазин, така че.....това е възможност. А пък и щом преобладаващото мнение е, че са добри.  Peace

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А как изобщо се осмелявате да купувате обувки без да ги мерите? Дори и да е моя номер не винаги обувката ми е удобна. Обикновено като премеря едната и ми хареса задължително обувам и другата и се разхождам няколко минути из магазина. Не си представям да си купя обувки и да не са ми удобни.

# 18
  • Мнения: 1 350
Обувките са суперкачествени и удобни и номерата си отговарят.Аз съм им фен.Тъй като съм от Варна имам възможността да си ги пробвам,но винаги първо разглеждам сайта им и от там си избирам.Наистина са скъпички,но винаги правят намаления по някое време.Последната ми придобивка са лачени обувчета за 45 лв-суперудобни!За тази цена по-добри не бих могла да намеря!Бих си поръчала и он-лайн без притеснения,заслужават си отвсякъде! Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Обувките, които предлагат в Брайт , почти всичките ги има из софийските магазини на доста по-ниски цени.
Дори по време на сезонни намаления в Брайт е по-скъпо.
В комбинация с факта, че не може да се пробва и на снимка всичко изглежда по-добре,
предпочитам да пазарувам от обикновен магазин.

# 20
  • Мнения: 870
Обувките, които предлагат в Брайт , почти всичките ги има из софийските магазини на доста по-ниски цени.
Дори по време на сезонни намаления в Брайт е по-скъпо.
В комбинация с факта, че не може да се пробва и на снимка всичко изглежда по-добре,
предпочитам да пазарувам от обикновен магазин.

 Peace
Подкрепям напълно, аз си взех едни обувки с 20 лв. по-евтини...

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Аз съм си поръчвала общо 3 чифта, обувките са страхотни - качествени, красиви и удобни. Момичетата работят много коректно, предлагат смяна, ако обувката не пасва.

Това е много важно. Именно заради съмненията дали ще ми стане, не мога да се реша да поръчам по И-Нет. А и даже да уцеля номера, пак не съм сигурна, дали обувката ще ми е удобна.

# 22
  • Мнения: 119
Обувките, които предлагат в Брайт , почти всичките ги има из софийските магазини на доста по-ниски цени.
Дори по време на сезонни намаления в Брайт е по-скъпо.
В комбинация с факта, че не може да се пробва и на снимка всичко изглежда по-добре,
предпочитам да пазарувам от обикновен магазин.

 Peace
Подкрепям напълно, аз си взех едни обувки с 20 лв. по-евтини...

Да не говорим, че някой от моделите, като този тук ги има дори на Димитровградския пазар за много по малко парички.  #Crazy

# 23
  • Мнения: 235
 Не знам изобщо как се решавате да си купите обувки без да сте ги пробвали. При това някои модели стоят различно на всеки крак. Аз съм си купувала обувки от магазин, които там са ми седели добре, но след като ги понося в реално време и място, разбирам че не са ми удобни.

# 24
  • Мнения: 9 865
Прави сте, че някои модели и има из мгазините, но не всички. Аз имам доста изчанчен вкус и тези, които си харесвам ги няма по магазините. Обикновено ги поръчвам именно от разочарование, че нищо не съм си харесала в реален магазин, или пък, че това което ми е харесало е доста скъпо  newsm78 Wink!!!
Последно в петък получих едни сандалки от тях... Mr. Green

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Това ми идва странно, да купувам обувки по интернет. Дреха бих купила, но обувки, не. То си е строго специфично, ако не ти е крачето като по калъп, трудно може да си избереш нащо, което дори не можеш да пипнеш, та камоли да обуеш.

# 26
  • Мнения: 730
Поръчвала съм си.Страхотни обувки са,не съм имала проблеми.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Моите обувки са почти всички от Брайт! Страшно съм доволна от качеството. Ще продължавам от там да купувам. Имат 10% намаление за редовни клиенти и 20% три дни преди РД. Мин. година се възползвах от това намеление покрай РД-то ми.  Wink
По нета не бих купила обувки по разбираеми причини!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 575
Карен,
в кои магазини могат да се намерят обувките от Брайт?

Аз преди известно време си бях намерила едни боти от магазин на Стил 99 и бяха с 20лв по-ефтини от сайта....

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Наде, мога да ти кажа къде съм виждала само  модели, които съм харесала и забелязвам и по други места. Wink

Тези  са на фирмата K&B и ги има на Графа м-н Карло Фабиани, Алабин м-н "Карла Бруни" с около 30 лв. разлика.
   

Такива и подобни
има в повечето магазини по Графа, Пиротска, Раковска за 68 лв (в сайта са 76)

Обувки на ф-ма Гидо, които предлагат и Брайт, се продават на Графа и ъгъла с Цар Асен (Срещу църквата )

Ако някой е виждал тези за по-малко от 157 лв., моля да ми каже!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт