кога вече има образуван ембрион със сърдечна дейност

  • 2 788
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте! Вчера бях на преглед при гинеколог и установи маточна бременност в 5-6 гестационна седмица,но не вижда образуван ембрион със сърдечна дейност а само сакче.Нормално ли е на този етап?Последния цикъл беше на 25.03.Моля ви кажете!!!!!Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 497
Да нормално е!
В 7-8 г.с. се вижда ембрион. Спокойно Peace и лека бременност

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
В 8 седмица вече сте се вижда и сърдечна дейност Peace Честито и леко бременеене! Hug Flutter

# 3
  • Мнения: 34
Благодаря момичета! Успокоихте ме!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Моята лекарка ме гледа за сърдечна дейност в 9г.с., защото, според нея, тогава вече ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се вижда. По-рано може и да не се види и да се притесняваме излишно.

# 5
  • Мнения: 10 982
При мен се видя и чу в 6 г.с., но с вагинален видеозон. С коремния сърдечната дейност се улавя малко по-късно.

# 6
  • Мнения: 262
При мене беше същото. Даже имаше съмнение за кухо яйце. Но в Света София ме прегледаха с вагинален 3D видеозон и там излезе сърдечен пулс. На обикновенния видеозон се виждаше само плоден сак. Желая ти лека бременност.

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При мен с вагиналев видеозон се видя сърдечна дейност в 8 г.с.

# 8
  • Мнения: 1 138
Нормално е не се притеснявай. С вагинален видеозон в 8 г.с. видяха на Вики сърчицето
Лека и безпроблемна бременност Peace baby_neutral

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да, нормално е. В 8 г.с. се вижда ембриона и се чува сърчицето. Peace

# 10
  • Мнения: 34
Благодаря за отговорите момичета! Бях на преглед при д-р Ковачева,прегледа ме с вагинален видеозон и каза че не вижда,а не че категорично  няма ембрион.Препоръча ми отново преглед след 1 седмица,надявам се тогава всичко да е OK!!!!! Благодаря ви от сърце,определено се поуспокоих!

# 11
  • Мнения: 686
И аз съм в 5г.с. и при мен все още се вижда само сакчето,но е още много рано да се види друго.Доктора каза да отида на преглед след най-малко 10 дни закъсниние.До момента закъснява само осем дни.Но другата седмица отивам.Дано и при теб всичко е наред

# 12
  • Мнения: 34
Благодаря ти,желая ти много късмет!

# 13
  • Мнения: 375
в 6-та г.с. има вече сърдечна дейност

# 14
  • Мнения: 941
в 6-та г.с. има вече сърдечна дейност

но не винаги!при мен се видя в 8г.с.

Общи условия

Активация на акаунт