Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора

Берлин

Ще гледате ли тази вечер предаването по НТВ ,''Голямата уста''?
Анонса беше интересен.Ще давали неизлъчвани кадри от Вип Брадър.Надявам се да е интересно Peace
Цитирай

София

Не знаех,ще го гледам Peace
Цитирай

София

От колко часа ще е това чудо? Ще трябва да се гледа, въпреки че Дуков е приятел на Ката и ще я защитава и ще се хили на думите й, вместо да й плюе в окото и да бяга.
Цитирай

Има много детски смях.

Не, няма да го гледам.
След като Криста спечели, бойкотирам СИА отнсякъде.  Crossing Arms А и Дуков е едно противе... Sick
Цитирай

София

Няма да заседна специално да го гледам. Ще се събираме с приятели и ако компанията иска, ще го пуснем за фон.
Цитирай

Берлин

От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. 35
Цитирай

при Arctic Monkeys

интересно как ще ги представи Дим като е дружка на Ката.
в рекламата даваха някакви умотворения на Деси.
Цитирай

Свищов

От колко часа ще е това чудо?

От 22,30 часа.
Казаха,че ще дават неизлъчвани кадри от Випа.Може и да дават на Христина пиянските  изпълнения,които не ги показаха в редовните издания на предаването .Дано е интересно.Само да не е като пързалката на Крум Савов.За малко ще и скъсаше шортите на Венетка. 35

Силно се съмнявам, че ще дадат изцепките на Риста. По всяка вероятност ще дълбаят около Деса, за да ни убедят колко е тъпа... И съотвено да се уверим, че Риста напълно заслужено си е получила парите... По въпроса - нямам намерение да гледам, Дуков ми е крайно отблъскващ...
Цитирай

Mediterraneo

Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.
Цитирай

Ще гледам.
Цитирай

Springfield, VA

Мен Дуков на моменти ме кефи. Но няма да понеса да превъзнася онази простакеса Еврото  Crossing Arms Смятам да го гледам, но ако много крещят, ще сменя канала.

А те обикновено така правят   Crazy
Цитирай

Paris

Още ме е яд на Крум, голямо канене се канеше и накрая само тъп поглед изкара.
Цитирай

ГД

ако няма нищо друго за гледане,моге поне да се пробобвам Party
Цитирай

Burgas

Започна Smile
Цитирай

Дръж те се!
Субливен момент. #Crazy
Сублиматичен. 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора