Страх ме е!

  • 790
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте момичета!Този пост ще бъде по-дълъг, за което се извинявам.Просто имам нужда от подкрепата ви и от съветите ви.
Винаги съм имала много обилен М, но преди около 2 години стана ужасен.Отидох на док и той ми каза, че имам полипи в матката и се налага абразио.По време на абразиото ми открил малък миомен възел, който трябвало да се наблюдава дали расте.Това беше март 2005.До декември ходих през 3 месеца да ме гледа.И тогава ми каза, че имам доста нисък шанс да забременея, въпреки че от самото начало знаеше за моето желание за бебе.По това време М отново ми беше станал ужасен и кървях почти непрекъснато.
Отидох при друг доктор.Откри ми полип 10 см, не знам как предишният "доктор" не го беше видял #Crazy.Хайде пак - хистероскопия и абразио.Едвам са го махнали.Казаха ми, че вече всичко е наред.И ние щастливи се отдадахме на бебеправене.Но....не става и не става.Пак ходя на доктор през 3 месеца, заради миомата и пак ми казват, че всичко е наред.
Февруари тази година отидох при поредния доктор.Откри ми киста на десния яйчник със съмнения за ендометриоза.Направиха ми лапароскопия през март.
Слава богу, не беше ендометриоза.Махнаха ми киста 5.5 см и ми направиха фенестрация.Тръбите се оказаха проходими.Миомният възел обаче си стои.Поне му знам размера вече - 4 см бил.
След това започна кошмарът.Всеки месец М ми става все по-ужасен.Направо кръвоизливи получавам.Ходя като бледа сянка, не мога да спя, не мога да работя, нищо не мога да правя.Непрекъснато съм до тоалетната.Падат огромни съсиреци и страшно ме болят яйчниците, така както след лапарото.Имам съмнения отново за полипи.
Наскоро научих за д-р Крумов от Пловдив.Бил най-добрият в града за правене на хистероскопия, даже махал и миоми.Смятам да отида при него за консултация.Във форума четох добри мнения за него, но от девойки, които са били бременни и са раждали при него.
Момичета, моля ви споделете с мен, ако знаете нещо за него или пък сте чували за проблем като моя!
Съжалявам, ако съм ви отегчила с моето писание Embarassed

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миличка, много съжалявам за това,което преживяваш.На майка приятелка се оперира при д-р Крумов-махна и миома и тя е много доволна от него,но аз нямам лични наблюдения.Дано всичко се оправи,ще се моля за теб Praynig

# 2
  • Мнения: 4 305
 Sad Sad Sad
Защо става така бе? Съжалявам за нещата, които се налага да преживееш! За д-р Крумов съм чула добри неща от Манго. Тя ходеше при него и забременя.
Но лични впечатления нямам.

# 3
  • Мнения: 2 259
Ох мила и ти ли под ножа си била толкова пъти?Дано в най скоро време откриеш твоят лекар и скоро гушнеш малко сладко бебче!
От сърце го пожелавам на всяка една тук.Всички много ни е минало през главите !Кураж и сили! Hug

# 4
  • Мнения: 53
Благодаря ви за топлите думи!
Възможно ли е от загубата на кръв да вдигам температура? ShockedТоку що си я примерих, имам 37.А сега като връщам лентата назад се сещам, че имах и миналия път.

# 5
  • Мнения: 2 422
СЪЖАЛЯВАМ МИЛА ЧЕ Е ТРЯБВАЛО ДА ПРЕЖИВЕЕШ ТОВА ДО ТУК НО ЗНАЙ ЗА ДОБРО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
КОЛКОТО ЗА ТЕМПИРАТУРАТА АЗ ПОСТОЯННО ПОДЪРЖАМ 37:5 ?????????? НЯМАМ ОБЯСНЕНИЕ
А ЗА Д-Р. КРУМОВ СЪМ ЧЕЛА САМО ХУБАВИ РАБОТИ НО ЛИЧНО?????????

УСПЕХ  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 01:03 от maiapetrova

Общи условия

Активация на акаунт