Мека мебел

  • 92 399
  • 402
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 836
на мен ми трябва италиански диван /по възможност с лежанка/дълбок ,здрав и удобен.Цената е без значение.Ако някой знае къде се продават в БГ такива нека сподели
на бул.Витоша, точно преди Южния парк, магазина се намира до Фантастико-там има италианска мека мебел и ми се струват, че са доста качествени. Там видях диван (Тукан), който засега води в моята класация.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 12:09 от SilIli

# 31
  • Мнения: 254
на мен ми трябва италиански диван /по възможност с лежанка/дълбок ,здрав и удобен.Цената е без значение.Ако някой знае къде се продават в БГ такива нека сподели
на ул.Витошка, точно преди Южния парк, магазина се намира до Фантастико-там има италианска мека мебел и ми се струват, че са доста качествени. Там видях диван (Тукан), който засега води в моята класация.
а,снимки  Praynig

# 32
  • Мнения: 836
Това е техния сайт:
http://www.lineastar.com/bg/sofas/000.html
моя диван не го виждам тук Sad , нещо подобно на това е, но с дървени крака:
http://www.lineastar.com/bg/sofas/010.html

# 33
  • Мнения: 784
И аз ще следя темата!

# 34
  • Мнения: 3 810
ха, ние си търсим диван, но аз имам много изисквания:
да се разтяга на 140/190. Да е най- вече удобен за разтягане и спане- ежедневно.
По възможност с чекмедже отдлу, което да се ползва.
Цената да не е много висока.
Мислихме за вариант с пружинени матраци, но познати били разочаровани.

Гледам, че много хвалите Тедива Мебел стил, а те са ни в града, та се чудя дали да не огледаме оак и там...имаха разтегателни варианти със скара, но без чекмедже.

dunaika , не ти се вижда снимката...

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
на мен ми трябва италиански диван /по възможност с лежанка/дълбок ,здрав и удобен.Цената е без значение.Ако някой знае къде се продават в БГ такива нека сподели
Точно каквото ти трябва има в магазина на Селамор, на Симеоновско шосе, малко след Макси-то. Диванът е с модули и можеш да си направиш каквато си искаш комбинация. На нас ни трябваше лежанка, плюс ъгълче/с повдигащ механизъм, става на ракла/, плюс тройка, която пък се разтяга и става на легло. Цената беше около 2800 евро с 25 % отстъпка. Но вече не дават отстъпка, промоцията свърши, така че ще е около 3500 евро Money

# 36
  • София
  • Мнения: 983
ха, ние си търсим диван, но аз имам много изисквания:
да се разтяга на 140/190. Да е най- вече удобен за разтягане и спане- ежедневно.
По възможност с чекмедже отдлу, което да се ползва.
Цената да не е много висока.
Мислихме за вариант с пружинени матраци, но познати били разочаровани.
...

Мимиту, ти пък "нищо не искаш"... Mr. Green
Шегата настрана, ако намерите такъв, похвали се, че и нашите си търсят нещо подобно  Praynig

# 37
  • Мнения: 4 473
И аз ще следя темата. Разбихте ме с цени Whistling

# 38
  • Русе
  • Мнения: 511
dunaika, можеш ли да попиташ или да провериш някъде на коя фирма е дивана ви? Много е хубав! Heart Eyes
А аз съм от Русе и съм дълбоко заинтересувана!

# 39
  • Мнения: 254
dunaika,много ми харесва дивана Peace

# 40
  • Мнения: 3 810
Дъждец, ние гледахме такъв
Разтегнат е така
Недостатъкът е че за да легне облегалката трябва цялото легло да се дърпа напред. И това сутрин и вечер...
Гледахме го производство на Русе с матраци с пружина(пак Русенски)

Я кажете някой ползва ли Русенски матрак? Струват ли?

# 41
  • София
  • Мнения: 983
Благодаря, Мимиту   bouquet Ще им го покажа, мисля, че ще го харесат. На мен ми е много симпатичен и мисля, че се връзва със стила на жилището им. При тях разтягането няма да е проблем, тъй като ще се ползва за спане само от гости.
А за матраците имаше тема преди месец-два и май доста хора бяха доволни от русенските  newsm78 Освен ако не съм се заблудила  newsm78  Ако ти се занимава, разгледай темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176724.0

# 42
  • Мнения: 2 005
OnlyOne,питах мъжа ми,защото аз не си спомням фирмата и той каза,че е от Велико Търново,а не от Русе.Нещо съм се объркала,съжалявам.   Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 270
Дъждец, ние гледахме такъв
Разтегнат е така
Недостатъкът е че за да легне облегалката трябва цялото легло да се дърпа напред. И това сутрин и вечер...
Гледахме го производство на Русе с матраци с пружина(пак Русенски)

Я кажете някой ползва ли Русенски матрак? Струват ли?
В Русе се произвеждат няколко различни вида матраци.
Едните са матраци "БЛЯН"-двулицеви /лятна и зимна част/дунапренени са.около 150лв./В къщи спим на такива вече 5 г ,не са мръднали.
Другите са на "екон" те са латексови,двулицеви,много качествени,не се деформират.
Има още няколко фирми които произвеждат матраци,но те са пружинени и аз лично не ти ги препоръчвам.

# 44
  • Мнения: 3 810
хм, този беше точно с пружини, производство на канапето- Голд Аполо- имат сайт- лишен от информация #Cussing out само с телефони...
Много сте ми ценни, да знаете  bouquet, защото продавача гледа да продаде, друго казва практиката...

Общи условия

Активация на акаунт