Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

България

Някой почивал ли е там? Ето и сайта:
http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=105&gclid=CPDP27Ps9IsCFSMGEAodnkHSUQ
Цитирай

София

Аз също се интересувам от този хотел!Никой ли не е почивал там newsm78
Цитирай

на един океан разстояние

Aз не съм почивала в него ,но за това лято имам резервция там .Хотелчето изглежда много приятно надявам се и в действителност да е така
Цитирай

Аз не съм почивала там,но преди седмица минах покрай него - разхождахме се.
Това,което е на снимкте отвън поне,отговаря на истината и разстоянието до плажа си е толкова,на центъра е наистина.В близост има много,много заведения,магазини и т.н.Мястото е оживено,ако очаквате там да е спокойно не е,друго незнам! Thinking
Цитирай

Sofia

Аз съм спала в този хотел когато беше чисто нов. Принципно ми хареса, макар че примерно мивката в банята протече отстрани, което за нов хотел ми се струваше абсолютно недопустимо и си казах, че явно е строен набързо и не особено качествено. Така че не знам за 3 години до какво са го докарали. Инак беше симпатично и храната не беше зле, тогава де... Сигурно ще се включи някой с по-пресни впечатления!
Цитирай

Varna

Мимоза е добро предложение, Прави ми впечатление че 4  **** хотели много добре се продават. И почти за юли август трудно се намрат места дори отсега.   Работя на златните в хотел и мога да ви помогна с някаква информация.
Цитирай

Варна морето

priatelkata mi raboti tam,ako te interesuva ne6to ,pi6i na li4ni  bouquet  bouquet lalalala smile3508 newsm08 newsm10 tantrum
Цитирай

Италия

Rolling Eyes Извинявам се за намесата в темата,а някой да има отзиви за хотел "Хавана" на Златните? newsm78

Предварително благодаря. Hug

В "Мимоза"през юли ще почива моя близка,после ще напиша дали е доволна. Wink
Цитирай

София

Благодаря на всички за информацията Hug,но за съжеление се обадих и няма места за времето ,когато е нашата почивка Crying or Very sadНо щом казвате,че е шумно,не знам дали е подходящо за моето детенце,че още е малък newsm78
Цитирай

Миналото лято там почивахме.Много съм доволна. Peace
Цитирай

Варна

Благодаря на всички за информацията Hug,но за съжеление се обадих и няма места за времето ,когато е нашата почивка Crying or Very sadНо щом казвате,че е шумно,не знам дали е подходящо за моето детенце,че още е малък newsm78
определено Златните не е място за почивка с бебета или малко деца
Цитирай
Има ли анимация на български в хотела
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.