Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Кажете с какво, как, колко често го правите? newsm78
Цитирай

В метрото

С ексфолиант. Лицето- веднъж на 10 дни. Тялото - веднъж месечно. За тяло ползвам и ексфолииращи душ-гелове.
Цитирай
За тяло може да се използва и царевично брашно, а за лице сода бикарбонат!
Цитирай

София

Лицето веднъж седмично с ексфолиант, а тялото.............когато се сетя и имам време.
Цитирай

Пловдив

Лицето- веднъж седмично с ексфолиант за лице на Vichy, тялото- също веднъж седмично с ексфолиант за тяло на Chanel
Цитирай

София

С ексфолиант.На Орифлейм май беше.Лицето един път в седмицата,тялото по-рядко.
Цитирай

Южен Шалмуй

Лицето с ексфолиант 1 път седмично, а тялото с кафе и зехтин два-три пъти в седмицата! Peace
Цитирай

Лицето веднъж седмично с ексфолиращата маска на Елизабет Арден и четков пилинг ,тялото по-рядко.
Цитирай

Русе

Лицето рядко защото от такива и от маски ми излизат пъпки  Thinking като се сетя си го трия с тривка.Тялото веднъж седмично с ексфолиант на Бюти планет т.с. е скраб за тяло.
Цитирай

София

Веднъж седмично, или по-често с маска-ексфолиант на Ейвън.
Цитирай

където си пожелая...даааа...

Лицето - два пъти в седмицата с ексфолиант на Орифлейм за суха кожа, защото ми е такава и след това зад-но подхранваща маска, пак на Орифлейм Very Happy. А тялото - всеки ден, просто защото душ-гелът ми е ексфолиращ /на Орифлейм/, иначе преди да си го купя - 1 път седмично със скраб за тяло!
Цитирай

София

Лицето - веднъж седмично с пшенични трици, рабъркани с хума.
Тялото - веднъж на 1-2м с ексфолиант за лице на различни фирми.
Цитирай

София

На всеки 3-4 седмици ходя за ексфолиране на цялото тяло с морски ... не водорасли, ами не знам си какво. Доволна съм.
Лицето...като се сетя си го ексфолирам със скраб на Суис Формула. Embarassed Много разчитам на козметичката ми. Peace
Цитирай

И двете всеки ден.
Цитирай

София, Борово

и двете през ден. сменям ексфолиантите, но винаги ползвам гъба от луфа за лице и тяло
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора