Варненки, знаете ли нещо за това училище?

  • 701
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
www.sladkavoda.com
Ако някой е чул нещо, моля да ми сподели. Всичко, което е сързано с темата ще ми е от полза. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 174
Чувала съм за това училище, мислела съм дори, че е много подходящо за едно съвременно градско дете и много ще се радвам един ден и нашето да учи в него. Simple Smile
Нямам преки отзиви от родители, чиито деца са приети в него и зная само онова, което е описано в сайта.

# 2
  • Мнения: 3 491
Коментирано е тук това училище:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104089.0

, но не знам доколко изчерпателно.

# 3
  • Мнения: 1 290
Брат ми и негов приятел работеха там.
Сега брат ми се занимава с друго, а приятелят му все още е възпитател в училището - много възпитано и мило момче
Собственика - г-н Койнов е също много приятен човек.
Атмосферата в училището е спокойна и децата мисля се чувстват доста добре там (поне това което аз съм видяла). Влизала съм в стаите за учене, за спане... навсякъде цари уют и спокойствие.
Ако до след 6-7  години нещата с образованието се задържат все на това ниво мисля Ив да учи там.

Смятам, че е подходящо не само за градски, но и за селски деца като моето Wink

# 4
  • Мнения: 1 174
Смятам, че е подходящо не само за градски, но и за селски деца като моето Wink

Изглежда, че е трябвало да се уточня. Simple Smile
Под "съвременно градско дете" имам предвид днешните момичета и момчета, лишени (според мен) от разходките в гората, чистият въздух, който липсва в големия град, познаването на растенията и животните и въобще всичко онова, което градът е отнел на съвременния човек, не само на детето.
Имах колежка, която като възраст беше съвсем подходяща да има свои деца, но през живота си не е виждала пуйка на живо.
За мен това е абсурдно!
Та мисля, че "училището на Койно", би било едно много подходящо място, където децата се запознават отблизо с природата, научават се да общуват с животните, както и на други умения, полезни за тях самите и за бъдещето им изграждане като личности...

# 5
  • Мнения: 410
 Благодаря ви момичета! Днес се срещнах с Койно. Може би в най- скоро време ще пратя големия на лагер в училището. Той тази година ще е предучилищна и се оказа, че не е невъзможно да го пусна и по- рано. От това, което чувам детето ще се чувства много добре! Възлагам страхотни надежди.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Не бих отделила детето си на 7 годинки от къщи и да се виждаме само събота и неделя.
Такава цена не бих платила за
Цитат
много подходящо място, където децата се запознават отблизо с природата, научават се да общуват с животните, както и на други умения, полезни за тях самите и за бъдещето им изграждане като личности...
Има и други варианти да видиш на живо пуйка. Wink
По принцип за самото училище съм чувала малко, но положителни неща. Познавам жена, чието дете учеше там и този вариант по определени причини и беше почти единствен възможен. Доволна беше.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не знам какво толкова се възхищавате на това училище.Първо децата се отделят толкова малки от семействата си и мислите ли , че едно 7 годишно дете може само да се оправи с всичко  само. Аз мисля , че това е невъзможно. Децата са си просто деца  , а на 7 са си малки деца. И това са бели кахъри дето се вика. Направи ми впечатление , че децата след 4 клас като се приберат от това училище се чувстват ужасно . На две познати децата учиха там и горчиво съжаляват.Първо имаха проблеми със записването в 5 клас , после децата въобще неможеха да се приспособят към новите условия в градските училища. Другите деца ги изолираха и куп други проблеми. Peace

Общи условия

Активация на акаунт