Кола маска - рол-он

  • 15 300
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Заинтригувахте ме. Препоръчайте ми изпробвана. И, още, става ли за под мишници?

# 16
  • Мнения: 209
Ами цената  от 2.80 пише,че е за 100 мл.,а другата е за литър.
Продава Кола маска на територията на България /100мл
Продава Кола маска на територията на България /литър

 Peace
Абсолютно си права, аз си мислих, че мацката пита за разликата в цените на патрончетата на Таки и тези показани в сайта, тъй че грешката е моя, sorry  Embarassed много съм завеяна

# 17
  • Мнения: 209
Заинтригувахте ме. Препоръчайте ми изпробвана. И, още, става ли за под мишници?
Става да, аз ползвам тези по литър. Те са в кутии (като консерва) и са много икономични. Привърженик съм на натуралната кола-маска, според мен тя хваща и по-къси косъмчета.

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........Абсолютно си права, аз си мислих, че мацката пита за разликата в цените ........... много съм завеяна

Не, мацката дето питаше е завеяна, щото не чете всичко  Embarassed

А тези 100грама за какъв участък биха стигнали? Да речем за двата крака?

# 19
  • Мнения: 209
На мен ми стигат за два крака, две ръце, подмишници и малко остава, тъй че мажи смело Simple Smile  Wink


# 20
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Мацки, не ви ли се виждат малко множко 10-15 лв. за кола-маска в патронче?  /и то полупрофесионална/
Аз бих ви посъветвала да пробвате професионалните патрончета, които са на съвсем по-достъпна цена (максимум 4лв./бр.), отколкото тези на Таки. Нямам нищо против марката, но професионалното си е друга работа...
Ето малко инфо : http://bonivito.911.bg/a2/offers.asp?m=6&id=3826&grid=14739
Това определено по си струва от Таку. Ако знаех, нямаше да купувам. Мерси и аз за линка!  bouquet А машинка от къде мога да си закупя и колко струва, знае ли някой?

А що се отнася до рол-он Таку - преди малко се направих и резултатът не е лош. Кол-вото в патрона е 125 мл, аз изхабих 1/3 за двата крака. По-добре лепи от лентите на същата марка, но става доста по-бавно, защото бързо изстива и трябва да прекъсваш за ново затопляне, но съм доволна. Същото е като при козметичката, но ми излиза 3 пъти по-ефтино Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 22 036
Аз ползвам от около година професионални рол-они, но си купих и машинка за подгряване, която струваше около 25-30 лв. Доволна съм много, но триъгълника не мога да се престраша да си го почиствам с патроните. Един патрон ми стига за крака, ръце и мишници и остава, така че май съм си избила парите за подгревателя  Grinning

# 22
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
И аз си купих от Таки-то, но не съм дволна по същите причини  - трудно се стопля и не се нанася добре по кожата. Оставят празни места и т.н. - пари на вятъра.

# 23
  • София
  • Мнения: 211
и мойте са на Бонивито патроните са по 2.50 някъде ленти4ките са 8лв - 100бр вечеги ползвам втора година и имам бая:)апаратчето си го взех за 25лв от изложението:)и съм ползвала розовата и шоколадовата кола маска аз ги ползвам за навсякъде мисля че няма разлика дали е за чувствителна кожа или не

# 24
  • Мнения: 104
Аз малко късно се включвам по темата, но чак сега я видях. И аз ползвам същата кола маска Таку и съм много доволна. Преписвам дословно от листовката колко трябва да се затопля:
Ако кола маската е цяла: 15 секунди в микровълнова при 900w или 6 мин. на парна баня.
Ако е 1/2: 10 секунди в микровълновата или 4 мин. на парна баня.
И ако е 1/4: 7 секунди в микровълновата или 2 мин. на парна баня.
Аз си я затоплям в микровълновата, но е гадно, че много бързо изстива и се налага да я дозатоплям по някое време.

# 25
  • Мнения: 143
И аз малко неразбрала да се включа с питане. Къде, освен в този сайт, мога да намеря въпросната кола маска, лентички и машинка? И още нещо...

Да, това е кола-маска за машинка, но може да се ползва и без проблем в дом. условия, като се затопли в подходящ съд с вряла вода на котлона.

Извинявам се за тъпия въпрос, но.. машинката е само за затоплянето? Самите пълнители си имат ролка, нали?  Blush Blush Blush

# 26
  • Мнения: 811
Кола маската се затопля на водна баня.
Към нея трябва да има и ленти,които след като се намажеш залепваш и дърпаш  Mr. Green.
Този тип кола маска е много ефикасен,но за дълги косми  Peace.Ако примерно не сте си обезкосмявали ръцете цяла зима.За къси не става.  Peace.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 262
Охо и мен ме включихте в числото на заинтригуваните, съвсем май изпаднах от релсите на живота, пустата му работа.... Twisted Evil

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......... Доволна съм много, но триъгълника не мога да се престраша да си го почиствам с патроните. ........

Аз точно за триъгълника се чудя дали ще стане  newsm78 Другите части успешно си ги оправям и с епилатора, но за триъгълника ходя на козметик.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Момичета, освен в сайта, тези на Бонивито могат ли да се намерят в търг. мрежа? Щом ги хвалите искам и аз да пробвам.  Wink  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт