Във Франция се е събрала Красотата на България...

  • 30 350
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 017
Здравейте:)

Първо искам да поздравя Гого на mariakara за именния ден(със закъснение) EmbarassedМного здраве, щастие и весели игри на малкия победоносец  Wink

А за заглавието на темата Thinking въобще не се сещам какво може да бъде. Нещо от рода на "Франция за французите !"  hahaha Joy

А за изборите, лично на мен програмата на Саркози ми изглеждаше много по-реалистична и издържана професионално, от колкото тази на Роял.
Верно е , че тя е по-социална, но дали пък във всъщност Франция може да си позволи всичко обещавано от Сеголен? Мен лично ме съмнява. Икономиката на тази страна въобще не е в цветущо състояние в сравнение с другите стари членки на Европа и би трябвало да се вземат мерки.
Силно се надявам страховете ви, момичета, по отношение на бъдещето на чужденците тук да са преувеличени. Все пак има една много силна опозиция в парламента и не вярвам да се прокарат някакви страшни закони.

А снощи чухте ли как Саркози щял да се погрижи за ЛИБИЙСКИТЕ сестри  Laughing Joy hahaha







# 31
  • Мнения: 3 423
Мосю Саркози Франция полази,
БГ-мамите обаче няма да ги сгази.


Айде, да почерпите по един ескарго за заглавието.

И кво сега, франсетата ще бачкат и в сряда, така ли?
И ще им сецнат пенсиите? И ще им удължат годините
до пенсия? И какво още? Какво ще се промени за вас?

# 32
  • Мнения: 1 017
Имаш го Лиске

 Laughing

# 33
  • Мнения: 545
или "Изборното време мина, да е здрава нашата гърбина.."


А какво за бачкането в сряда? Ние така или иначе си бачкаме..сега ще бачка до 20 часа, че може и в почивните дни.. Mr. Green

бьорк, този охлюв, Надин, е отврат  Sick Sick Laughing

# 34
  • Мнения: 2 907
Ето ти едно ескарго, душа  Joy С любов да си го изконсумираш  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 017

бьорк, този охлюв, Надин, е отврат  Sick Sick Laughing

Как ще е отврат веееее, аз толкова го търсих в гуглето .... Crazy

# 36
  • Мнения: 545

бьорк, този охлюв, Надин, е отврат  Sick Sick Laughing

Как ще е отврат веееее, аз толкова го търсих в гуглето .... Crazy

ОК, де, все пак изглежда по-добре от този на Мистикова  Laughing Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 423
Ау, колко ми е вкусно! Охлюв на закуска.
С чесново сосче! Обожавам! Майка ми пък
се направи на болна, като й сервирахме
охлюви и си легна. Баща ми обаче им е фен.
Трогната съм! Да ми е сладко! Мерси. Моля.

# 38
  • Мнения: 545
А Лиске, huîtres ядеш ли?

то стана на чат тази тема  Crazy

# 39
  • Мнения: 664
Ами няма да имаме право да боледуваме...много, защото ще има горна граница, над която здравната каса няма да изплаща разходите.
Аз чакам с трепет и новообещаното министрество на националната идентичност и контрол на имиграцията, защото все пак французите имат право да избират кой е добре дошъл при тях (перефразирам новия президент).

Дотук четох и се отказах по останалите важни 10 точки от програмата му Sick

# 40
  • Мнения: 3 423
Да бе, как не се сетихме за мадам дьо Лискан, че ще се засегне лисицата му с лисица  Wink
Ти откакто разказа за мъжкия стриптийз, сънувам мокри сънища, лисицо  Grinning Така че никой не слага лисичата красота под съмнение, считай се французойка мадам  Mr. Green

Аз съм французойка по душа, Мистикски!
Никакъв Саркози няма да ме уплаши, не и мен.
А за мъжкия стриптийз, в Тииргартен е, до
Шпихернщрасе, Лас Вегас се казва дупката.
Ма това беше преди десетина години. Сега
не знам, дали го има. Голям смях е! Предполагам,
че мъжете гледат на стриптийза с други очи.
На мен ми беше много смешно. Докато не ме
привлякоха на сцената, де, там се разтреперих.
Но, нали съм парче артистка, усмихвах се докрай.
Няма да му развалям номера на акробата, така де.

# 41
  • Мнения: 3 423
А Лиске, huîtres ядеш ли?

то стана на чат тази тема  Crazy

Ям, разбира се, с малко лук отгоре.
Даже и на детето си побутнах по
Коледа да помирише. И пате ям даже.
Всичко ям аз. Тая шия не е от туршия.

# 42
  • Мнения: 3 423
Аз чакам с трепет и новообещаното министрество на националната идентичност и контрол на имиграцията, защото все пак французите имат право да избират кой е добре дошъл при тях (перефразирам новия президент).

Доколкото разбрах, само хора, владеещи
френски, можело да се заселват при вас.
Ще се спира китайският поток.

# 43
  • Мнения: 545
И още: един безработен, търсещ работа, има право да откаже само 2 предложения, след това му спират помощите..Като знам на АНПЕ колко са им адекватни предложенията.. ooooh! Tired

да не говорим за закона 0 de conduite pour les enfants de moins de 3 ans, които се проявяват като буйни или просто "различни"... #2gunfire

"Les professionnels sont invités à repérer des facteurs de risque prénataux et périnataux, génétiques, environnementaux et liés au tempérament et à la personnalité. Pour exemple sont évoqués à propos de jeunes enfants « des traits de caractère tels que la froideur affective, la tendance à la manipulation, le cynisme » et la notion « d’héritabilité (génétique) du trouble des conduites ». Le rapport insiste sur le dépistage à 36 mois des signes suivants : « indocilité, hétéroagressivité, faible contrôle émotionnel, impulsivité, indice de moralité bas », etc. Faudra-t-il aller dénicher à la crèche les voleurs de cubes ou les babilleurs mythomanes ?"


Това силно ми напоня за филма "В като Вендета"  Thinking

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 12:53 от cleoven

# 44
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хайде, Мамба, сменяй заглавието  Wink

Клео, този закон наистина ли се обмисля   newsm78 Дано да е майтап, 4е като знам какво бандит4е си имам у дома и не ми се мисли...

Лиска, ще има изборна емиграция-само най-добрите, от които има изгода. И френския трябва да са го нау4или преди да дойдат. И за събирането на семейства-ще одобряват само тези, 4иито доходи са достатъ4ни на семейството да се издържа без да полу4ава социални помощи.

Общи условия

Активация на акаунт