Капе ми косатаааа !

  • 8 878
  • 20
  •   1
Отговори
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Знам,че имаше и други такива теми-прочетох ги преди известно време.Родих преди 4 месеца и половина и знам,че е нормално да ми капе косата.Пия Ревалид и искам да попитам тези мами,които са пили,след колко време има ефект,защото аз го пия вече 2 седмици,но ефект не виждам.Моля препоръчайте ми шампоан и балсам.Освен,че капе започна и да се омазнява доста бързо,а преди никога не съм имала такъв проблем.Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 834
Вчера и аз си купих шампоан Фито по същата причина. Доста ми го похвалиха ако искаш пробвай. Цената му е 15лв. Не съм пила никъкви витамини до сега просто защото преди време пробвах тези на Фитовал и ми подействаха зле.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз пиех ревалид, обаче при  мен имаше мигновен резултат( ако не е било просто внушение ) Но дали от тях или не- косопадът спира, няма вечно да те тормози. В момента ми расте страшно много бебешка коса, която стърчи навсякъде и е много смешна Grinning
При мен косопадът започна точно по същото време- около 4-тия месец и продължи най-много един месец. Точно, когато бях започнала много да се шашкам, че ще остана без коса.

# 3
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Тя мойта капе вече месец и половина. Sad
Препоръчайте ми някакъв шампоан или нещо да я мажа...

# 4
  • Мнения: 6 155
Цитат на: nadeto123
Тя мойта капе вече месец и половина. Sad
Препоръчайте ми някакъв шампоан или нещо да я мажа...

А, споко. Моята капе вече 4мес.  ooooh!
Сега я мия с Фитовал /шампоан/, но не мога да кажа все още дали има ефект.

Виж тази тема, може да ти е от полза :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16075

# 5
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Мерси много,Биби.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
шампоан прегаин-продава се само в аптеки.

# 7
1жълтък,1с.л.балсам,1с.л.кис.мляко,7-8 капки вит А,7-8 капки вит.Д,10 капки стимулант за коса на Икаров,1м.л.мед,1м.л. алкохол.Вси4ко се разбърква много добре ,намазва се косата,завива се с вестник,найлон и хавлиена кърпа и се седи 20-30мин.При мен косопада спря след 2-рото намазване.Препоръ4вам ви да се прави преди боя за6тото боята пада или 2 пъти в месеца!Косата става страхотна.Подходяща е дори и за мазна коса

# 8
  • sofia
  • Мнения: 25
Цитат на: Anonymous
1жълтък,1с.л.балсам,1с.л.кис.мляко,7-8 капки вит А,7-8 капки вит.Д,10 капки стимулант за коса на Икаров,1м.л.мед,1м.л. алкохол.Вси4ко се разбърква много добре ,намазва се косата,завива се с вестник,найлон и хавлиена кърпа и се седи 20-30мин.При мен косопада спря след 2-рото намазване.Препоръ4вам ви да се прави преди боя за6тото боята пада или 2 пъти в месеца!Косата става страхотна.Подходяща е дори и за мазна коса

# 9
  • Мнения: 195
Понеже съм с мазна коса, твърдя че не е подходяща тази маска. От нея косата ми става още по-мазна и тежка и пада повече. На мен ми помага много шампоан Фитовал + Лосион. Ревалид също пих без ефект 2 мес., Пантогар май е по-добро н и доста по-скъпо. Анакапс ми похвалиха , ако някой е ползвал, моля да сподели..

# 10
И на мен ужасно ми капе косата. след като четох подобна тема тук , започнах да пия Фитовал и да си мия косата с шампоан Фитовал. Това от една седмица, май има ефект, но и аз не знам дали не е самовнушение. Колежка на майка ми със страхотна коса й казала, че два-три пъти в седмицата си мажела косата с кисело мляко и стояла колкото може повече. Та смятам да пробвам и това.

# 11
  • Мнения: 506
Аз гласувам за Ревалида!Лично аз съм много доволна.Въпросът е че трябва да си минеш целия курс на лечение от 3 месеца,за да има видим и дълготраен ефект.Иначе за шампоан ти препоръчвам Прегаин.

# 12
  • Мнения: 1 246
И на мен ми капе коста,на ки4ури пада,ужасена съм Sad още не съм взела никакви мерки,но ако е все така имам 4увството ,4е ще остана без коса Sad Знам,4е е нормално,но 4ак толкова да пада Sad

# 13
  • Мнения: 2 142
Преди време моя приятелка и роднина, косата и падаше че имаше голо петно на главата! Консултира се с двама дерматолога, и двамата бяха категорични- "ВИШИ". Имало някакви таблетки (може и да не са таблетки, но със сигурност беше нещо за орална употреба) на "ВИШИ". След два месеца употреба, като видях не можах да повярвам, беше и поникнала съвсем нова здрава коса. Освен това косопада и бил спрял. И от други бях чувала че са вълшебни но това го видях с очите си!

# 14
  • Мнения: 217
И при мен беше така до преди седмица.Косата ми започна да капе много късно след раждането.Някъде след година и половина,падаше на кичури,като влезех в банята сифона се запушваше от коса.Преди седмица реших ,че е крайно време да си купя нещо против косопад.Отидох в специализиран магазин за козметика за коса и там ми препоръчаха шампоан и ампули на urti complex.Утре ще напиша подробно какво производство са ,че са в стаята на детето ,а то вече спи.Днес след второто ползване коса почти не капе.Разликата е огромна,а струваха около 16 лв.и двете/шампоан и кутия от 6 ампули/.А за фитовал ми казаха ,че се ползва когато косопада е спрял,той се прилага за да поникне нова коса.
Успех в борбата с косопада! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт