Хипотетично

  • 2 024
  • 58
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, никой не ми е предлагал сто бона за една нощ, друго си разсъждавах хипотетично преди малко.

Ако не бяхте там, където сте, с този мъж, с това дете, в този град, на тази работа....какво щяхте, хипотетично, да правите? Как си се рисувате във въображението си? Къде, каква, с какво занимаваща се (занимаваЩ се, за Сопранов), как изглеждаща и т.н.

ССФ с отговора "Винаги съм искала точно това, което имам в момента" да мълчи  Laughing

# 1
  • Мнения: 4 806
няма да прозвучи пролетно уикендски

почти като ССФ

- нямаше да ме има - това напълно сигурно

# 2
  • Мнения: 3 423
Щях да съм на работа и
нямаше да имам свекърва.

После пак ще се включа.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
нямаше да имам свекърва.

.........

Или поне нямаше да е сегашната при мен  Mr. Green То това предполага и друг мъж, де.

daffodil, ама мнооооого хипотетично питане, бре! Нямам аз толкова фантазия.

# 4
  • Мнения: 4 585
Дафодилка ме отряза, барабар със ССФ.

# 5
  • Мнения: 3 447
Какво ни се иска, или как щеше да се развие животът ни, ако не бяхме срещнали този мъж... и това дете ? newsm78

# 6
  • Мнения: 4 371
Ми не знам, може би щях да бъда самотна.
Иначе щях да работя същата работа, да завършвам същия университет, да живея в същата къща.

# 7
  • Мнения: 648
   Най- вероятно нямаше да съм в страната Rolling Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Какво ни се иска, или как щеше да се развие животът ни, ако не бяхме срещнали този мъж... и това дете ? newsm78

Второто, по-скоро, просто полет на фантазията за друг сценарий на живота.

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Със сигурност щях да съм някъде в чужбина и животът ми щеше да е коренно различен от сегашния.
Далеч съм от ССФ като понятие, но наистина 'винаги съм искала точно това, което имам в момента', към това се стремях и за това се борих близо 19 години, дано да успея и да го запазя...  Peace

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Знам ли... Вероятно щях да се отдам на науката. И вероятно щеше да остана стара мома.

# 11
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Щях да съм направила специализация в чужбин'та, да работя за UN или поне за ODIHR, да нося очила и строг сив костюм, нямаше да виждам често любимите си хора и места, щях да загърбя творческото си аз и щях сигурно да стана сухарка. Обаче на време осъзнах, че други са приоритетите в живота ми, и дори и за малко не съм съжалила за направения избор.  Grinning

# 12
  • Мнения: 920
В малко градче в USA. Около 1648 жители. Дървена къща с градинка. Всеки знае всичко за мен. И аз за тях.

# 13
  • Мнения: 3 447
Много ми се иска да напиша, че щях да се влача по рейв партита и да чукам 20 годишни, но по-вероятно щях да съм пияна и нещастна.

# 14
  • Мнения: 4 138
щях да живея наистина на село и да съм осиновила поне още 2 деца и то от ромски произход.
ама никога не е късно. работя по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт