Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 123
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
Tova ne sa li ot onezi kitaiski kapsuli za koito davaha reportaj v "Temata na Nova"?
Spomnam si 4e gi bqha izsledvali,a i bqha spomenali foruma kato mqsto kadeto imalo oplakvane ot tqh
Nqkoi pomni li ima li nqkakvi strani4ni efekti?
mersi Simple Smile

# 46
  • Мнения: 10 758
Tova ne sa li ot onezi kitaiski kapsuli za koito davaha reportaj v "Temata na Nova"?
Spomnam si 4e gi bqha izsledvali,a i bqha spomenali foruma kato mqsto kadeto imalo oplakvane ot tqh
Nqkoi pomni li ima li nqkakvi strani4ni efekti?
mersi Simple Smile
ooooh!

# 47
  • Мнения: 13 512
Tova ne sa li ot onezi kitaiski kapsuli za koito davaha reportaj v "Temata na Nova"?
Spomnam si 4e gi bqha izsledvali,a i bqha spomenali foruma kato mqsto kadeto imalo oplakvane ot tqh
Nqkoi pomni li ima li nqkakvi strani4ni efekti?
mersi Simple Smile
След 6 изписани теми по въпроса- да, това са капсулите и имат много странични ефекти, както казаха в предаването по Нова.

# 48
  • Мнения: 3 216
ПО-опитните да ви питам колко почивка си правите между опаковките?

# 49
  • Мнения: 13 512
обикновено около седмица.

# 50
  • Мнения: 3 216
Само да кажа по Сбльськ след малко ще дават за хаповете за отслабване,който иска да гледа. Аз вьпреки всичката отрицателна информация за капсулите вчера си взех втората опаковка и от днес я почвам. Crazy

# 51
  • Мнения: 416
От днес и аз съм в отбора.Глад не изпитвам никакъв,но езикът ми се поду и обложи(ужас) - дано премине скоро гадният страничен ефект.

# 52
  • Мнения: 393
че аз нищо не съм пила, отдадох се на лек живот и кулинарен разврат и ето ти резултата- нови 3 кила отгоре! вече съм 142 и  твърдо съм решена да се боря на всички фронтове hahaha hahaha
мързи ме да пиша,  пускам   снимки  на  чая

Объркала си нещо цифрите на килограмите ! Laughing

# 53
Здравейте Дами,
Бих искала да споделя моя опит с капсулите. Преди 2 години внезапно качих 10-12 килограма, при нормални до онзи момент 54-58, и поддържани лесно. Правих безуспешни опити да сваля поне някаква част от тях, въпреки немалкото положени усилия (фитнес, недрастични диети или по-скоро здравословно хранене, движение - ходя пеш доста). През март тази година една моя близка ми препоръча тези капсули - розовите (12бр.) от познатия на много от вас китайски магазин. Тя ми сподели че е отслабнала с 4 кила, което на мен ми прозвуча фантастично, в смисъл, не знаех в този момент мога ли да разчитам и аз на такива резултати, но реших да пробвам. С първата опаковка резултатът беше минус 2-3 килограма, и реших че ще продължа да кажем до 55. Все пак реших че няма да рискувам (тъй като имах малко замайване и усещане за безтегловност(каква ирония Wink на моменти) и че ще продължа, но без да бързам да махна всичко за отрицателно време. Правих почивка от седмица и взех втора опаковка, този път само минус 2 кг, но след третата опаковка (преди това пак малка почивка), като цяло резултатът сега е 61-62кг, като съм ги запазила вече 2 седмици. Бях започнала четвърта опаковка, нали все още съм далеч от нормалните за мен от толкова години килограми, но една вечер получих внезапен и силен световъртеж, много зле се почувствах. Не мога да кажа че е следствие от капсулите, но и не мога да съм сигурна че нямат нищо общо. Ходих при личната ми лекарка, не съм и споделяла за капсулите, но и да бях споделила, не знам дали щеше да ми каже и предпише нещо различно. Каза че имам проблем с вестибуларния апарат и ми предписа Бетасерк, като на въпроса ми дали е скъпо това непознато до този момент за мен лекарство, рече "не, не е". В аптеката разбрах че струва 30лева една опаковка... За нея в момента беше важно да НЕ ми напише амбулаторен лист за прегледа, и да си прибере 2 левчета... много жалка картинка... Както и да е, това е друга тема.
Смятам все пак че ако се налага наистина да се отслабва - то тези капсули са единственото което ми помогна реално. За останалите килца в повече ще се боря по същия начин, но ще изчакам още няколко дни.
Не съм сигурна имам ли проблем с вестибуларния апарат, затова ще посетя други лекари и ще си направя изследвания. Но не ми се иска да вярвам че капсулите имат нещо общо с неприятния момент.
Това е от мен, мисля че е излишно да споменавам колко по-добре се чувствам с по-малкото килограми, макар и все още неидеални, но позволяващи да изглеждам много по-добре, и да облека дрехи, за които мислех че никога вече няма да сложа Grinning
Успех на всички, но и се грижете за здравето си!

# 54
  • Мнения: 684
че аз нищо не съм пила, отдадох се на лек живот и кулинарен разврат и ето ти резултата- нови 3 кила отгоре! вече съм 142 и  твърдо съм решена да се боря на всички фронтове hahaha hahaha
мързи ме да пиша,  пускам   снимки  на  чая

Объркала си нещо цифрите на килограмите ! Laughing
ooooh! ooooh! ooooh!само тоя чай не съм купувала,но не съм го и виждала отивам да разпитам за него!Благодарско bowuu  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 829
момичета само искам да споделя-----днес бях до китайския --и ми казаха,че розовите капсули трябва да се пият 1 месец без прекъсване--
аз днес си взех едни други -пак са китайски -19 лв са но са за 15 дни--мацката ми ги препоръча,и каза че не е трябвало да се прави почивка между приемите--беше изненадана,когато и казах че аз съм правила почивка и въпреки това са ми подействали

# 56
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте китайки  bouquetОт вчера ги пия прословутите хапчета в розова опаковка и засега не мога да кажа нищо освен че ме мъчи страшна жажда и че апетита ми се притъпи LaughingЗапочнах ги на 57.600,днес съм 57.Почти съм прочела всичките теми които сте изписали имам още малко да дочета и после ако имам въпроси ще ви питам да знаете Blush

# 57
  • Мнения: 2 829
danielad----успех !  bouquet--дано да нямаш странични ефекти и да свалиш!

# 58
  • Мнения: 10 758
момичета само искам да споделя-----днес бях до китайския --и ми казаха,че розовите капсули трябва да се пият 1 месец без прекъсване--
аз днес си взех едни други -пак са китайски -19 лв са но са за 15 дни--мацката ми ги препоръча,и каза че не е трябвало да се прави почивка между приемите--беше изненадана,когато и казах че аз съм правила почивка и въпреки това са ми подействали

Браво Маймунке.  bouquet
Трябва да отида и аз, ама кога ли ще е това, незнам Thinking

# 59
  • Мнения: 3 216
Момичета,то хубаво ги сваляме пустите килограми,ами кожата,която остава после ?Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт