Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 119
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Момичета,то хубаво ги сваляме пустите килограми,ами кожата,която остава после ?Rolling Eyes
Да не си гледала бтв Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 2 044
Момичета,то хубаво ги сваляме пустите килограми,ами кожата,която остава после ?Rolling Eyes
Мазане здраво със стягащи и антицелулитни кремчета и масаж PeaceПрез бременността качих 16 кила имам да свалям още 3-4 кг от преди да забременея и благодарение на здраво мазане и всяка седмица масаж ни ми висят месата Laughing

# 62
  • Мнения: 2 829
Кремена--мазане и фитнес--това е начина,,,може и аквааеробика

# 63
  • Мнения: 10 758
Кремена--мазане и фитнес--това е начина,,,може и аквааеробика
и време.
аз го нямам Sad

# 64
  • Мнения: 1 449
Здравейте!
От вчера и аз съм с вас.
Искам да сваля 10 кг.
Ходя на бокс и фитнес, последните 2 мес бях занемарила спорта, за сметка на това увеличих хапването и хоп! - 4 кг плюс. Проблемът ми е в яденето, ако се храня умерено и здравословно няма да имам проблеми. Надявам се да обуздая апетита си и да изчистя мазнинките - капсулите ще са ми помощник и мотивация.
 Hug

# 65
  • Мнения: 2 829
То_ни-----успех!!!!

# 66
  • Мнения: 1 449
MUNKY 

благодаря!  bouquet

А как пиете вечерното хапче? Преди вечеря, преди лягане?

# 67
  • Мнения: 10 758


А как пиете вечерното хапче? Преди вечеря, преди лягане?
Точно преди лягане.

# 68
  • Мнения: 1 449


А как пиете вечерното хапче? Преди вечеря, преди лягане?
Точно преди лягане.

Мерси!  bouquet

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 201
побут

# 70
  • Мнения: 638
има ли някой който все още ги пие тези капсули? защо никой не споделя? имате ли резултат? аз ги започнах от два дена. за сега се чувствам добре, но малко се страхувам да не се появят негативни странични ефекти.  newsm78

# 71
  • Мнения: 213
какви пиеш аз още се двуомя какво да правя  newsm78

# 72
  • Мнения: 638
аз си взех тези в розовата кутийка за 19лв. от Пиротска. От тук разбрах че те били по-ефективни.

# 73
  • Мнения: 13 512
има ли някой който все още ги пие тези капсули? защо никой не споделя? имате ли резултат? аз ги започнах от два дена. за сега се чувствам добре, но малко се страхувам да не се появят негативни странични ефекти.  newsm78
Aми ако се появят-ще ги спреш, какво толкова има да те  е страх.

# 74
ако има мами от Варна нека да напишат от кьде ги купуват,че никаде не ги намирам

Общи условия

Активация на акаунт