В кой месец започва да личи коремчето ясно?

  • 11 963
  • 39
  •   1
Отговори
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?
На Вас кога ви пролича-имам пред вид тези, които са били бременни, ако могат да ми отговорят.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 278
Za korem4etoo - za vski e razli4no. Snahami do posledno beshe po4ti bez nego a az i prez parvata  bremenost i sega si imam dobre ofetmeno shkembe Grinning  Grinning

# 2
  • Мнения: 702
Много е индивидуално с първата бременност ми проли4а 4ак след 6 м а сега о6те в 5 месец

# 3
  • Мнения: 7 106
Още през четвъртият месец коремчето ми се беше превърнало в доста голямо хълмче, а в петия вече определено си личеше, че съм бременна, а не преяла и препила  Laughing  Laughing .

# 4
  • Мнения: 6 243
Зависи от много неща.
На мен ми личи, че съм бременна, като стигна средата на шестия. Но то е и въпрос кой те гледа. Имала съм случаи в деветия месец да ме заговарят с "очарователна госпожице!", а един кипърец така и не разбра, че ще раждам след две седмици, щото по техния край повечето си били така по принцип Grinning

# 5
  • Мнения: 3 537
4-тия месец ми пролича,и през двете бременности.А сега като родих накрая 9-тия месец всеки ме питаше дали не са близнаци Laughing

# 6
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Anonymous
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?

Не, не е вярно. Първия път ми пролича през петия месец, а втория път-по-рано. Строго индивидуално е.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
При мен започна да ми личи в 5-мия месец. Преди това промяната беше само, че бях качила няколко килограма Twisted Evil

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
Цитат на: Anonymous
Момичета, вярно ли е, че първите 5 месеца, коремчето на бременната почти не личи, а чак в 6 м. започва да се вижда?
На Вас кога ви пролича-имам пред вид тези, които са били бременни, ако могат да ми отговорят.
Благодаря.


Аз съм в петия и не ми личи....Имам малко коремче, но само аз си го знам...Иначе съм качила 2,5 килограма до сега.....

# 9
  • Мнения: 137
В средата на 5 месец се женихме и тогава коремчето ми беше като пред раждане. А започна да личи още 2 месец.

# 10
  • Мнения: 1 072
Мен ме разпознаха още в третия месец, макар че според мен самата още не ми личеше. На колограми не бях качила, но самия корем и по-скоро стомах взеха да изпъкват.
Аз се надявах поне до петия да не личи, но като дойде петия корема съвсем откровенно си стърчеше Simple Smile
Казаха ми, че зависи как го носиш бебето, аз го нося "външно" и ми личи само отпред. Можело още "странично" и "вътрешно" каквото и да значи това:-)

# 11
Наистина при всяка е различно,но в повечето случаи е към 4-5 месец.При мен и двата пъти беше след 4-я.

# 12
  • Мнения: X
Зависи, моето личеше още в 4-ия.

# 13
  • Мнения: 5 241
Моето ясно си пролича към 6 месец,преди това бях като преяла  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 11 102
Да, при мен беше точно така.

Общи условия

Активация на акаунт