Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

по пътя на светлината

Момичета,имате ли отзиви за козметика Лиерак-отностно кремовете за лице?
Цитирай

сърцето ми е до морето

отврат
Цитирай

София

Лиерак просто правят много добри рекламни кампании, но продуктите им не са нищо особено  Neutral
Цитирай

София, Борово

не съм доволна
Цитирай

по пътя на светлината

Благодаря ви момичета за отговорите!Попитах за отзиви,защото забелязах ,че във форума няма много мнения относно Лиерак за лице.Аз ползвам втора седмица тестери,но резултата е подпухнало лице сутрин-дори и от хидратиращия Деридиум,а Аква -Д направо се рони и се зачервява лицето- поне при мен такъв е резултата.В аптеките казват,че е един клас над Ла Рош Посе,ВИШИ,РОК,пък да не говорим за Юсерин. Rolling Eyes
Цитирай

DE

Аз се бях засилила да си купувам антицелулитния на Лиерак, но след като прочетох мнението на monda определено се отказах и се насочих към Clarins. Странно ми звучи защо толкова хора са недоволни от една уж добра козметична марка  newsm78
Цитирай

аз съм доволна, но от околоочния крем,  други техни продукти не съм ползвала, но специално от кремовете за очи, съм ползвала почти всички марки, и всички не ми понасяха, щипеше ме, обривах се! Единствено този крем ми действа добре!
Цитирай

по пътя на светлината

Определено няма да ползвам продуктите на Лиерак -може да са качествени -незнам,но на мен не ми се отразяват добре на кожата. MadНай интересното е че в аптеките я препоръчват като най качествената медицинска козметика и най търсената,но явно и аптекарките започнаха да правят рекламни кампаний. Crossing ArmsКрем без препоръка от дерматолог - вече не взимам-съсипах си хубавата кожа,сега те първа я лекувам. Mad
Цитирай

Аз се бях засилила да си купувам антицелулитния на Лиерак, но след като прочетох мнението на monda определено се отказах и се насочих към Clarins. Странно ми звучи защо толкова хора са недоволни от една уж добра козметична марка  newsm78

Дали можеш да ми пуснеш линк към тази тема? Аз се чудя към какъв антицелулитен продукт да се насоча.. Ти какво избра?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.