Обувки от сайта на Виктория Сикрет

  • 41 966
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм готова да ти ги пратя, но не знам как да стане това. Peace

# 76
  • Мнения: 1 432
Наистина ли ,Буболина?Оформихте ли ва6ите искания,за да се прислам4а и аз.Ако икса6 мога на ли4ни да ти напи6а вси4ко необходимо  Blush

# 77
  • Мнения: 4 371
Роси, с теб носим един номер обувки, помниш ли, че съм ти пробвала едни като пантофки, миналата година като беше в нас, тамън си беше дошла от Америка.
Имам два чифта обувки от ВС, и двата са ми 8 1/2.

# 78
  • Мнения: 1 432
Роси, с теб носим един номер обувки, помниш ли, че съм ти пробвала едни като пантофки, миналата година като беше в нас, тамън си беше дошла от Америка.
Имам два чифта обувки от ВС, и двата са ми 8 1/2.

Това е за крак 39 номер ,нали?Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 371
И аз не знам, имам обувки и 38 и 39  Crazy

# 80
  • София
  • Мнения: 965
Уффф
Много лесно се зарибявам Thinking

# 81
  • София
  • Мнения: 4 423
Witchy , няма проблем, но никой още не е писал дали ще поръчва, защото аз нямам кредитна карта и английски не знам.... Confused

# 82
  • Мнения: 1 432
Чакаме зна4и,който даде идеята да се вклю4и и да го засипем с поръ4ки  Twisted Evil

# 83
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, с теб носим един номер обувки, помниш ли, че съм ти пробвала едни като пантофки, миналата година като беше в нас, тамън си беше дошла от Америка.
Имам два чифта обувки от ВС, и двата са ми 8 1/2.

супер,зна4и съм наясно с момера си PeaceМерси Дуцка Hug

да,нося 39 Grinning

ще проверя това магазин4е аз в Сф тия дни тогава........

# 84
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Чакаме зна4и,който даде идеята да се вклю4и и да го засипем с поръ4ки  Twisted Evil

аууууууууууу,не,моля ви Twisted Evil

аз само питах за номерацията Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 451
Няма ли да заформим някоя обща поръчка? Страшно си харесах едни сандали, чехли, даже няколко чифта Mr. Green

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз пък от 2 години съм изцяло погълната от един друг сайт и мога да кажа, че това се превръща в зависимост и болест  Confused
досега съм поръчала ужасен брой играчки, дрехи за детето, само защото ми се струва че тук няма такива или са много по-евтини. В крайна сметка го оценям като грешка, но не мога да се преборя с това  Wink

http://www.amazon.com/shoes-men-women-kids-baby/b/ref=gw_br_sh/0 … mp;pf_rd_i=507846

http://www.amazon.com/apparel-accessories-men-women-kids/b/ref=g … mp;pf_rd_i=507846

# 87
  • Мнения: 332
аз пък от 2 години съм изцяло погълната от един друг сайт и мога да кажа, че това се превръща в зависимост и болест  Confused
досега съм поръчала ужасен брой играчки, дрехи за детето, само защото ми се струва че тук няма такива или са много по-евтини. В крайна сметка го оценям като грешка, но не мога да се преборя с това  Wink



Цитат
можеш ли да пишеш по подробно как става поръчката от амазон.колко са транспортните разходи има ли ограничения.плаща ли се мито.....

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
поръчваш с карта - моята е Виза на Първа инвестиционна и не съм имала проблеми до сега. Доставката е на адрес в САЩ  Confused от там обикновенно ги носят познати

# 89

Общи условия

Активация на акаунт