Паспорт за Италия ? Или няма нужда ?

  • 3 838
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 569
Пътуване със самолет. Може ли само с ЛК ?

Както казва Блонди - "Вие сте"
  Joy

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз съм  Laughing
Не, не може все още, доколкото знам. Трябва паспорт.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 569
Тенкс !

# 3
  • Мнения: 4 390
Мъжът ми ходи до Гърция и мина само с лична карта. Паспорт не са му искали.

# 4
  • Мнения: 7 821
Преди няколко дни ходихме в Гърция, но с кола. Може и само с Лична карта. Но е по-бърза проверката, ако си с паспорт.

# 5
  • Мнения: 1 299
На мен на летището в Милано и ЛС не ми поискаха...аз обаче си я показах...видя ми се странно  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 768
Преди месец летяхме за Рим, повечето минаха само с ЛК.
Аз лично носих паспорт, но не беше нужен. Дори печати вече не слагат.

# 7
  • Мнения: 4 138
аз не бих рискувала. вземете си и пасорта.........зависи от полицая. а да седи и да спори човек, глупаво е.

# 8
  • Мнения: 7
Преди по-малко от месец пътувах и на връщане минах през Рим. Искаха ми документ, с който да удостоверя самоличността си, без значение дали е лична карта или международен паспорт.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 425
Преди две седмици летяхме до Франция през Милано, искаха паспорт само за малката, иначе ние си минахме с ЛК.

# 10
  • Мнения: 3 569
Ще трябва да се обадя в Паспортната служба явно. Обадих се на аерогарата и според тях не било нужно да се носи червения паспорт ... Проблемът ми е, че ми е изтекъл, а не ми се дават 150 лв., за ескпресна поръчка - 1 ден. Сигурно и глоба ще ми искат... паспортът ми е изтекъл през 2001-а, а не съм го върнал.

# 11
  • Мнения: 25 562
Не, няма да те глобят. Глобяват само тези, на които срокът е изтекъл преди не повече от година.  Wink

# 12
  • Мнения: 3 423
Преди две седмици летяхме до Франция през Милано, искаха паспорт само за малката, иначе ние си минахме с ЛК.

Имат ли впрочем българските деца лични карти?

Аз взех навремето зелен паспорт на 16.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Според мен няма да е чак толкова голяма глобата за това, че не върнат по-рано. Може с лична карта, но ако ще си правиш застраховка, е нужен международен паспосрт Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 569
На 14 дават ЛК.

Общи условия

Активация на акаунт