Януарки 2008

  • 14 897
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 317
Хайде и аз да приветствам новите Януарки  welcome welcome welcome


Мили момичета,
пожелавам ви деветте месеца да минат леко и безпроблемно и да си гушкате прекрасни бебчета догодина  Hug И дано групичката ви се увеличава все повече и повече с всеки изминал ден
  Hug

Успех на всички newsm10

# 16
  • Мнения: 871
 smile3532 smile3532 smile3532
Абе мацки, да не сте объркали темата??? Ми така де, влизам и аз да си припомня и какво да видя всички сте се набутали тук Joy Joy
Януарки 2008, желая ви леко бременеене и много сладки бебчета догодина и да бъдете задружна шайка като нас Peace

# 17
  • Мнения: 5 391
Ами раничко е, повечето ще се появят другия месец
Ъ, що чак другият месец, поне половината с термин до средата на януари трябва да се отчетат още този.

# 18
  • Мнения: 260
Леко бременеене и от мен!   bouquet
А за включването има време. Може да има закъснели като мен, които чак в 6-7 месец откриват форума Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Супер посрещане!  Hug Хайде чакаме новите попълнения!
Хубав ден от мен! 

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Мили Януарки 2008, от сърце ви желая и аз да сте живи и здрави и декември и януари да гушкате най-прекрасните здрави и късметлийски бебоци.  Hug Отдавна ви чакахме и април месец стискахме палци да си направите много бебчета козирози и водолеи.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 218
Хей, нека и аз да се присъединя, и на мен термина ми е на 1.01  Mr. Green и имам дъщеря която скоро ще стане на 2.

Виждам че има няколко Варненки, препоръчайте ми гинеколог (за еднократна визита, не живея постоянно във Варна, но ще си идвам юни)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Хей, нека и аз да се присъединя, и на мен термина ми е на 1.01  Mr. Green и имам дъщеря която скоро ще стане на 2.

Виждам че има няколко Варненки, препоръчайте ми гинеколог (за еднократна визита, не живея постоянно във Варна, но ще си идвам юни)
Здравей!
И каките ни са почти наборки  Laughing Не се наемам да ти препоръчам гинеколог, защото са ужасно много и от всеки има и доволни и недоволни /прегледай здравния справочник във форума ако имаш възможност/. Аз съм ходила редовно при Цветкова /тя ми следи първата бременност/ - много е внимателна, добра, но е много трудно записването на часове, заети са 2 месеца напред. Сега мисля да ходя при д-р Тодорова - при нея раждах, също много внимателна и симпатична жена.

# 23
  • Мнения: 218
Да, мерси, ще погледна здравния, не се бях сетила, или ще попитам някоя приятелка. Искам да си направя видеозон (живот и здрав всичко да е наред до тогава!) Още сме в шок и не знам как ще се справим с още едно мъниче, нашата кака е доста буйна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 391
seaflower, добре дошла в отбора на шокираните! Grinning

Ей, станахме 3, има напредък Mr. Green

# 25
  • Мнения: 218
прегледай здравния справочник във форума [/quote] къде е, че не мога да го намеря?

Здравей, Филип@!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0
А тази тема е за акушер-гинеколози във Варна - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0

# 27
  • Мнения: 218
мерси! сега ще ги погледна темите. видях ги, има доста предложения, мерси! Предполагам всички гинеколози имат видеозон в кабинета си, нали, аз искам само видеозон, не преглед Simple Smile

и вие ли сте като мен  без работа в момента? аз приспах малката рано-рано и сега успешно си губя времето Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 20:32 от seaflower

# 28
  • Мнения: 5 391
Мдам, ние нашият човек към 20ч го слагаме да спи, сега гледам МА Wink

# 29
  • Мнения: 802
Здравейте на всички !
Аз съм Усмивка и искам да се присъединя към вас .
Според калкулатора термина ми е на 13 ти януари .
Пожелавам на себе си и на всички останали лека, безпроблемна и красива бременност   .
и на края естествено хубаво , здраво и пухкаво бебенце .

Сега да ви попитам нещичко - в четвъртък съм на видеозон, тогава ще ми е 33 ти ден от последния М .  Дали ще видя поне точицата си ?! или още е много рано ?!
И как точно се смята г.с - ако броя от последния цикъл който беше на 08 ми април то означава че сега съм в началота на 5 г.с .  newsm78
Правилно ли смятам ?
Благодаря ви .

Общи условия

Активация на акаунт