Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 586
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Мацки не се лъжете да правите нови акаунти и да вписвате името на KDOWIN .
Цялата идея е следната ... вие пишете неговото име като спонсор и играете . Правите точките и печелите подарък , после той получава точките за вашия подарък , като ваш спонсор .
И идва най - веселото - чакате да почнете да печелите по 0,30 бъбс но това няма да стане ... защото цялото клипче е монтаж .
Как решихте , че тези 0,30 бъбс са точно от заека , когато му се пада празната кошничка ... та тези о,30 може да са от друга игра ... няма да е проблем да снимам клип и да покажа как след празната кошничка ми падат 5 бъбс например ... Laughing
Идеята му е просто да играят много хора с неговия ник и да си трупа точки .  Joy

# 16
  • Мнения: 990
Тъкмо написах и аз това във форума на прайзи бг :"Аз доста мислих по тези въпроси, дори си направих акаунт с реферал KDoWIN, после обаче реших, че уловката е точно тази, пише, че ви дава играта по 0,30 бъбс при всяка игра, стига само да сте купили първия си подарък, което какво означава, че човечецът си гушва същия подарък като реферал или равностойността му в бъбс... А после дори и да разберете, че е излъгал... той вече е изпълнил мисията си!!!!! Това е моята теория!"
Виждам, че има и други да мислят като мен!  Mr. Green  bouquet

# 17
  • Мнения: 985
записвам Peace

# 18
  • Мнения: 1 942
Maлееееееее че съм гугутка  ooooh! Въобще и не приех, че може да е измама това с KDOWIN! Вярно наистина, ако после установиш, че е лъжа, на кого да се оплачеш? На арменския поп  Tired

# 19
  • Мнения: 295
И аз спечелих от тикетите за 5 бъбза - ключодържател! Да ми е честит!

# 20
  • Мнения: 197
И аз спечелих от тикетите за 5 бъбза - ключодържател! Да ми е честит!
Ей,честито! LaughingАз си мислех,че никога не се печели от тази игра и се отказах да си взимам билетчета.Сега ще почна пак...
Днес най-сетне имаше Getpass и си взех.Отивам сега да си играя Maxpack-a. Laughing

# 21
  • до морето
  • Мнения: 208
Днес стигнах 15-то ниво на градинският заек,но умрях Cry.Довечера на друг акаунт играя пак на 15-то ниво ,но съм убедена ,че ще умра.Много е сложно,има много стрелки и местещи се стени.Верният път от снощи беше много оплетен ,дето никога няма да се сетя.А и тази една минута не стига само да сложиш стрелките #Cussing out камо ли да мислиш къде точно.
Ами аз гледах как се минава 18 ниво на тази игра и констатирах, че трябва да изкупиш всички екстри, за да я превъртиш ... и поне 3 минути време  Tired
http://www.youtube.com/watch?v=9TrWOcIfewA&mode=related&search=
Желая ти успех и ти стискам палци  Hug

Та това е песен със сравнение 15-то ниво което играх,забележи ,че му стигна 1 минута. Показаното прелича на 13-то пак играно от мен.

http://www.youtube.com/watch?v=uQO-PvQmyvo&NR=1
А това как се минава 12-то на блазинга  видяхте ли го?Е убедена съм ,че не мога да го мина.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 00:18 от Royzi

# 22
  • Мнения: 1 959
Днес най-сетне имаше Getpass и си взех.Отивам сега да си играя Maxpack-a. Laughing
А от къде го взе този Getpass от триещите се карти ли е?

# 23
  • до морето
  • Мнения: 208
Тя говори за закупен с точки Getpass от тук  http://www.find-jeux.com/preaccueil.php?idt=344241

Да се похваля минах 15-то ниво на градинският заек Laughing ,но  с помоща на една допълнителна минута .Остават още три нива.

# 24
  • Мнения: 6 155
Нова тема  Hug
Аз направих 10.00б и ми отвори третата тайна игра...голяма далавера hahaha

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Отваряте ли сайта сега? От доста време не ми се отваря  newsm78

# 26
  • Мнения: 134
тези тикети и мен ми направи впечатление, че напоследък са по-щедри. доста често ми дават по 0.05 бубз, а вчера ми беше 3 ден на един от акаунтите и на "now boarding" (тикета над къртицата) ми даде 5.30 бубз  #Crazy

а по повод многото акаунти и хващането им, мъжа ми ме светна как да си сменям IP-то. За абонатите на BTK-ADSL при всяко рестартиране на суитча и изчакване мин 1 мин си вече с ново айпи Wink и познайте вече съм с 12 акаунта  Embarassed Sick. Очаквам тези от БТК да звъннат скоро да питат какво правим, че през ден го рестартираме  Joy Joy Joy

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Божееее  Shocked и аз се хванах на КДОВИН, ама съм много наивна, регистрирах се, ама сега ще го трийна акаунта  Mr. Green
Момичета, купих си билетчета за томбулата за плюшените играчки, стискайте ми палци  babydust7 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm76

# 28
  • Мнения: 1 942
Момичета, купих си билетчета за томбулата за плюшените играчки, стискайте ми палци  babydust7 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm76

Aйде стискаме  Peace коя плюшена играчка си си избрала?

Аз като играя на томбула атакувам едно и също с повече билетчета. Статистически така си увеличавам шансовете, но както казва Тери Пратчет вероятността 1:1000000 се случва най-често  и мога напук на статистиката грандиозно да не спечеля  Mr. Green

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Силве, избрала съм зайче и жабок  Grinning играя с 2 акаунта и ти си ми спонсор и на двата, така че се готви за нови бубсчета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт