Кичурите

  • 22 446
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
аз съм с две ръце за салона в халите намира се доло до мтел-а
много са добри фризиорите отиди там и няма да съжаляваш

# 46
  • Мнения: 274
Зависи за какви кичури говориш-кичурите от едно време - жълти или бели из цялата коса, както ги правят фризьорите, които не търпят развитие отдавна не са актуални и са смешни и циганеят яко. В кичурите, на професионален език ги наричат сектори си има тенденции. Виж например новата колекция на Лореал какво предлага, или най добре иди в някой салон където са наясно за какво става дума. Зависи и ти какво искаш разбира се.
www.tinohair.com
Тук можеш да видиш тенденциите

# 47
  • Мнения: 648
. В кичурите, на професионален език ги наричат сектори си има тенденции. 

Позволи ми да те поправя, но сектори не е синоним на кичури в професионалния речник на фризьора Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 10 758
Зависи за какви кичури говориш-кичурите от едно време - жълти или бели из цялата коса, както ги правят фризьорите, които не търпят развитие отдавна не са актуални и са смешни и циганеят яко. В кичурите, на професионален език ги наричат сектори си има тенденции. Виж например новата колекция на Лореал какво предлага, или най добре иди в някой салон където са наясно за какво става дума. Зависи и ти какво искаш разбира се.
www.tinohair.com
Тук можеш да видиш тенденциите
Ти да не работиш там newsm78
Гледам, че доста го рекламираш Wink

# 49
  • Мнения: 2 035
И на мен много ми се иска да си направя това лято няколко "лъча" ли как се казва вътре в косата, но така ме е страх да не се съжалявам после и да не ми се изтощи косата, че е дълга до кръста  Tired

# 50
  • Мнения: 636
Eто и моите кичури:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129445

Нещо обаче ми се прииска смяна на цвета Thinking Чудех се за червено, но някакъв по-светъл нюанс с по-тъмни червени кичури newsm78. Или кафяво... Дайте идея кое е най-актуално в момента.

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 11:50 от baba_iaga

# 51
  • Мнения: 2 035
Аз не мога да те видя - линка се отваря на началната страница на снимка.бг  Tired

Иначе аз лично съм за кафявото   Peace На кестенява коса много ме кефят два тона по светло кестеняви кичури (не руси) Peace

# 52
  • Мнения: 2 237
Преди два дни си направих малки тънички кичури (руси) върху червената коса.Стана нещо невероятно !Така хубаво преливат,сякаш косата ми направо грее.То и дребното ми вика даже "Мама свети !" Mr. Green
Подържам ги лесно.Слагам редовно маска за коса за изрусявани коси.Подновявам ги през 4-5 месеца.Отгоре си се боядисвам пак червено като израсне,но то не заличава кичурите,стоят си.Абе от където и да го погледнеш готино си е . Peace

# 53
  • Мнения: 636
хМ...Оправих снимката. Дано се отвори при вас Praynig

# 54
  • Мнения: 2 035
Ок е тоя път, отваря се  Peace

Ти обаче както си русичка, ако се навиеш да се направиш червена, няма ли да стане рижаво  newsm78
Така си мисля де, но по добре мамамите дето разбират да кажат  Thinking

# 55
  • Мнения: 636
Абе тя идеята ми е медно-русо. Нещо катооо Глория, че лесно може да се види всяка вечер в Мюзик-Айдъл. Ей тоя топъл цвят как се казва newsm78?

# 56
  • Мнения: 2 035
Ооо тоя цвят и мен много ме кефи и аз искам да се боядисам такава, затова бърже да казва тоз който разбира  Flutter

# 57
  • Мнения: 10 758
Аз бях руса и преди два месеца си направих кичури - кафяви( кафе). Ако нещо можете да видите в подписа, такива са ми кичурите.Вчера се накъдрих, но без къдрин(искам да пробвам как ще ми стои къдравото) и кичурите изпъкват много готино.

# 58
  • Мнения: 1 153
Благодаря ви за отзивчивостта,все още не съм се нашправила на кичури  Grinning

# 59
Девойки, а с каква боя си заличавате русите кичури? Аз искам да си ги махам вече и не знам как да го направя така,че да не избиват..

Общи условия

Активация на акаунт