Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

В процес на търсене на климатик сме.... Дайте идея за марка (или по-точно похвалете вашите Smile )...
Мислим да го ползваме само за охлаждане...
Цитирай

в Бургас

Ще следя темата. И ние ще купуваме трети- за детската. Бяхме се спряли пак на "Панасоник"-инвертор, но тук може да има нови идеи и препоръки.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Мислим да го ползваме само за охлаждане...

Мидеа, щом е само за охлаждане.

Бяхме се спряли пак на "Панасоник"-инвертор, но тук може да има нови идеи и препоръки.

Инверторна серия Е, надявам се. Ако е така, супер добър ви е изборът. Хитачи и Фуджи(тсу) също стават. Митсубиши тоже  Peace
Цитирай

Нашият е "Панасоник"-инвертор и сме много доволни! Външното тяло е безшумно, а това не е за подценяване, повярвайте ми!
Едни познати имат Медея, външното тяло бръмчи като трактор, чудя се как спят изобщо. Shocked
Цитирай

Русе

Ние имаме 2 Панасоник-а. Много сме доволни!
Но според мен щом ви трябва само за охлаждане, няма смисъл да давате толкова пари!
Цитирай

Хасково

имаме 3 панасоника и един самсунг, само единия панасоник е инвертор...май съм най-доволна от самсунга.
китайски панасоник- това е по-евтиния вариант.
Цитирай

в Бургас

И ние като ходихме да оглеждаме, набелязахме освен "Панасоник"-а, един "Самсу"-рник, но ни разубеди един познат?!
A ето и Шани смята, че "Панасоник"-а е по-добрият избор, а аз определено я смятам за капацитет в тая област и вярвам на преценката й.
« Последна редакция: пн, 07 май 2007, 19:03 от Сапфира »
Цитирай

В къщи сме с Осака.
Доволни сме ...
Цитирай
 Вижте също и " МОБИЛНИ КЛИМАТИЦИ". Особено ,ако живеете под наем, или пък не можете или не искате да си дупчите фасадата. 
Цитирай

Русе

Вижте също и " МОБИЛНИ КЛИМАТИЦИ". Особено ,ако живеете под наем, или пък не можете или не искате да си дупчите фасадата. 
за тия мобилните климатици съм чувала единствено негативни изказвания... Rolling Eyes
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

аз съм чувала, че евтините излизат (доста) скъпи, така че Осака или Панасоник или нещо такова май е най-добрият вариант  Peace
Цитирай

София

Имаме YORK.Само положителни неща мога да кажа,за него.Никаква рекламация,а е с нас от 10г.
Цитирай

София

Carrier, инверторен. Peace  Безшумен е.  Peace
Но и Panasonic-а не е за изпускане. Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.