Харесвате ли бижутата на Сваровски?

  • 2 988
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Не особенно,но има и неща които ми харесват Peace

# 16
  • Мнения: 5 622
 Да, много  Rolling Eyes

Напоследък съм влюбена в това(което не е нов модел, но този цвят точно е страхотен, толкова е нежно....)  http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=4

и в това: http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;ProductPage=2

и вариантът му с черешки  Heart Eyes   http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en_ZW/-/EUR/SW_DisplayProductInformation-Start?ProductSKU=99891634&CategoryName=990104041&ProductPage=2


Отделно едни обици, които заглеждам от доста време, но 170 лв ми идват малко в повече за подобно бижу  Crossing Arms

Скоро, обаче имаме годишнина от сватбата и мъжът ми знае къде да търси подарък(колко само го олеснявам, нали?  Crazy), та се надявам, че ще се сдобия с някоя от посочените красоти  Mr. Green

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз харесвам много от нещата на Сваровски, особено ПРЪСТЕНИТЕ. Друг е въпросът, че точно тези, дето искам да си ги купя, ми идват скъпички.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз ги харесвам. Красиви и нежни са...разбира се има и неща, които не ми харесват, но като цяло съм ЗА бижутата  Peace

# 19
  • Мнения: 6 039
мога фермани да изпиша на тази тема
по принцип ги харсвам като визия, но не и като качество
или аз съм карък или нещо им куца

имам всякакви модели, непрекъснато се изкушавам да си купувам и после дръвце

без никаква механична намеса, кристалите се пукат на врата ми. За камъни, които са цели, т.е. не са монтирани на метал, гаранция няма - и пих няколко студени душа

имам един комплект с обици - струваше малко под 500лв
носих го много рядко, 2 или 3 пъти, и един ден един камък падна, занесох го на ремонт, залепиха го, на следващото носене пак падна, тогава вече го загубих. Взеха го за ремонт, пращаха го не знам си къде, оказа се, че модела вече не се произвежда, и такъв камък няма, та трябваше да си избера друг модел. Да ама за тази стойност същата нямаше голям избор. Както и да е - избрах. После трябваше да се подпиша, че новото колие, няма да има гаранция. На всичкото отгоре, от първото ми остнаха обиците, които не мога да комбинирам с нщо друго
абе скапана работа.

Малена има такива обици, но само горната част, без всулката. Това с аединствените й обици, които за 1 ден и възпалиха ушите
http://shop.swarovski.com/publicimages/CG/B2C/PROD/240/857350W240.jpg

така, че харсвам ги, но за "гаранциите" които ми предлагат, ценит им трябва да са поне наполовина

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 18:14 от Malenna

# 20
  • Мнения: 13 512
Харесвам ги ,но нямам много неща, защото нося само злато, а в жълт метал изборът е ограничен.харесвам големите бижута, а ме малките романтини.Имам пръстен и гривна с големи кафеви камъни.Пръстена го свалям само като си лягам,защото е много голям и  ми е неудобен и не е мръднало покритието му. Не харесвам бижутата с бели кристали,както и  единичните им камъни-висулки  .

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 19:03 от monda

# 21
  • Мнения: 5 103
Не ги харесвам.

# 22
  • Мнения: 1 941
Харесвам ги, но наистина качеството не е = на цената. Имам една обица (другата я загубих) голяма халка с малки камъчета. Ужасно ми харесваше как блестят между косата. Дали може само една обицца да си купя??

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Имат хубави модели , но за бижута, които не са  от благородни метали и  скъпоценни камъни са им прекалено високи цените.

# 24
  • Мнения: 4 150
Зависи от бижуто,не мога да кажа като цяло. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 952
Да харесвам Сваровски макар че моето колие потъмня и ми падна единия кристал от дрънкулката. Понеже е с 2год гаранция и това ми отваря път до София за да ми го сложат,но май ще го прежаля и няма да отида. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 737
Любими са ми, но нося само официални бижута, обикновено в комбинация с коктейлни, или вечерни рокли.
Тези с въженцата и кожичките не ги поглеждам въобще. Булшинството от ежедневните им бижута са ми странни и смешни.

# 27
  • Мнения: 6 868
И аз имам такова  Grinning . На кожена верижка? Много си го харесвам, нося с удоволствие.
Някои от моделите, обаче са ми много бабешки  Rolling Eyes
Ето това го имам и аз и много си го харесвам Grinning И бижутата ми на Сваровски се изчерпват с него, не съм им голям фен. Но харесвам всякакви други фигурки, чаши, рамки за снимки, вази и т.н.

# 28
  • Мнения: 3 248
Не ги харесвам. Naughty За разлика от майка ми, която само се чуди какво да си купи от тях. Shocked newsm78

# 29
  • Мнения: 4 629
Харесва ми сърчицето, което си показала. Повечето им неща ми харесват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт