развитие на близнаци

  • 2 126
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте момичета,
вече съм в 25 г.с. Според доктора почнах 7 лунарен месец и трябва да се родят най късно в 37 г.с.   Бебетата са веча около 1 кг. всяко и се чустват отлично. И двете са почти еднакви и са обърнати с главичките надолу. При вас как са нещата.
Живка

# 1
  • Мнения: 7 803
що пък най-късно да се родят в 37 г.с.  newsm78 това е някаква новост

# 2
  • Мнения: 111
След тази седмица се водят за преносени.

# 3
  • Мнения: 7 803
това е някаква нова теория. чие е изказването?

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 13:20 от всевиждаща

# 4
  • Мнения: 2 757
Първи април отдавна мина. Половината близнаци са родени точно в 9ти месец - 38, 39, 40 седмици. Аз определено ще се постарая да влаза в 38 ма седмица и чак тогава да мисля за раждане  Peace. Не че зависи от мен особено, ама ще пробам - кво ми пречи.  Grinning
Иначе сте големички, браво.  Ние виждаш в коя седмица сме. Не знам как се развиваме. Последния сканинг беше преди 3 седмици и ги изкара по малко над 1.300 кг някъде. Уж всичко наред. Ама знае ли човек. Не забелязвам да нараствам - може би няма на къде вече - огромна съм от доста време насам.  Crazy
Успех

# 5
  • Мнения: 2 950
Моят лекар точно миналата седмица ми каза, че повече от половината близначи си се раждат в 9 месец и тогава е най-добре.  newsm78
Но пък иначе много се радвам за теб - дано до край всичко е нормално - желая ти успех и две здрави дечица  Hug

# 6
  • Мнения: 256
Tova javno e njakakva nova teorija  newsm78.Za prenosvane se govori sled 40 sedmica,koeto mai ne se sluchva pri bliznaci.Vjarvai mi kolkoto po-dalgo izkarash,tolkova po-dobre.Moje bi doktorat ti e imal predvid,che bliznacite se rajdat po-rano i e dobre,ako stignesh do 37,koeto ti jelaja ot sarce   bouquet.

# 7
  • Мнения: 7
Здравейте!Аз Родих моите дечица след като влезнах 1 ден в 35г.с. на 26.12.06г.!Всичко с тях беше ОК,и слава богу,защото това беше максимума,който можех да издържа!Разликата м/у тях беше малка,но я имаше,така е и сега!В кувьоз бяха само 5-6 дни,лесно се адаптираха и захраниха-просто взаимно се справихме чудесно!Пожелавам ви всичко да е ОК с вас и дечицата и в никой случай не ви препоръчвам Майчин до,като място където да родите!Страшно съм разочарована!Ориентирайте се някъде другаде!
Успех и късмет ви желая!

# 8
  • Мнения: 2 051
След тази седмица се водят за преносени.

Смятат се за узрели и готови за раждане, не че се водят за преносени. За преносени се смятат след 40 с, както при обикновена бременност.

# 9
  • Мнения: 1 165
Здравейте!Аз Родих моите дечица след като влезнах 1 ден в 35г.с. на 26.12.06г.!Всичко с тях беше ОК,и слава богу,защото това беше максимума,който можех да издържа!Разликата м/у тях беше малка,но я имаше,така е и сега!В кувьоз бяха само 5-6 дни,лесно се адаптираха и захраниха-просто взаимно се справихме чудесно!Пожелавам ви всичко да е ОК с вас и дечицата и в никой случай не ви препоръчвам Майчин до,като място където да родите!Страшно съм разочарована!Ориентирайте се някъде другаде!
Успех и късмет ви желая!

Честито близнаци! Радвам се, че сте добре. Как се захранихте, имаше ли проблеми с кърменето, изобщо как става?
 Ти защо си против МД София? Аз също съм бременна с близнаци, е още в 15 седмица, но се колебая между МД и Тина Киркова!  Благодаря ти.

# 10
  • софия
  • Мнения: 555
И моят доктор каза, че трябва да се устиска до 37 седмица, ама не е споменавал преносване. Колкото по-големи,толкова по-добре. Пожелавам лека бременост и пезпроблемно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт