Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София

Взех си новия ultraviolet - summer pop на paco rabanne, но нямаше лосион за тяло със същия аромат. Дайте идеи за лосион/мляко, че дори и душ-гел, който да мирише на грейпфрут.
Цитирай

Варна

Аз си слагам бебешко олио, смесено с етерично масло от грейпфрут  (около 3 лв от аптеката). Мирише супер Peace
Цитирай

Варна

Пробвай с ароматите на Fruttini...те нали са плодови...може да има нещо, което да ти допадне... Peace
Цитирай
Пробвай с ароматите на Fruttini...те нали са плодови...може да има нещо, което да ти допадне... Peace
аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Цитирай

София

На The body shop има цяла серия с червен грейпфрут! Smile Но за съжаление ги няма в България.
Цитирай

Габрово

На Талодерма има емулсии за тяло Еудермол без парфюмни композиции - можеш да си я ароматизираш с каквото искаш - парфюм, етерично масло. Друг плюс е, че има за различните типове кожа, можеш да си избереш. Само не помня дали всичките бяха неароматизирани, но в аптеката ще ти кажат, като попиташ. Знам със сигурност за Еудермол 5 (за суха кожа), понеже аз такъв си бях взела. Струват 2-3 лева, така че и да не ти хареса, поне няма да си хвърлила голяма сума  Wink
На мен лично много ми хареса, понеже овлажнява добре, а не оставя мазен филм върху кожата
Цитирай

Лосион за тяло COTTAGE с аромат на грейпфрут. Изключително съм доволна. Ако искаш, мога да го снимам, за да го видиш.
Цитирай

София

някъде четох, че аромата на гейпфрут създавал усещане у околните, че си по-млада, отколкото си.  Blush не знам дали е вярно.
Цитирай

София

аз съм ползвала лосион на фрутини с ягода и мляко но бих искала да попитам за спрейовете им овлажняват ли достатъчно кожа защото моята е суха и подходящи ли са за лятото?
Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.
Цитирай

USA

Ето това на The Body Shop:

http://thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?produc … goryId=cat4750003

Цитирай

София

Подкрепям за Cottage. Много хубави лосиончета Peace
Цитирай

sofia

Лосион за тяло COTTAGE с аромат на грейпфрут. Изключително съм доволна. Ако искаш, мога да го снимам, за да го видиш.

Интересувам се от лосиона, какво представлява. Снимай го, моля те!
   bouquet
Цитирай

На ръба на възможното

Спрейовете не, но маслото за тяло в големите кръгли кутии (което си е крем всъщност, не е мазно) овлажнява добре. Аз си го ползвам и лятото без проблем.

Много хубаво действа на кожата, наистина, но горчи (?!)  Crying or Very sad Всякакви целувки по тялото след това докарват гадна горчилка в устата.  Sick
Цитирай

Много хубаво действа на кожата, наистина, но горчи (?!)  Crying or Very sad Всякакви целувки по тялото след това докарват гадна горчилка в устата.  Sick
да ви питам понеже ми е много удобно да използвам спрей - олио вбесто лосион бихте ли ми препоръчали нещо дори и да не е на fruttini?фен съм на плодовите аромати
Цитирай

Това е лосиона на Котидж:

Описанието към него е "Skin-toning after shower lotion", а на български: "Хидратиращ и тонизиращ лосион с ароматни масла 3 в 1... и пр. хвалебствия".
А, да, както се вижда, лосионът е със спрей-дюза и е доста удобен. 200 мл. е.

Аз имам масло за тяло на Фрутини с шоколад, но не съм имала рекламации. Да не би да горчи само ягодата  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора