Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора
Здравейте момичета,преди време някъде тук бях чела за някакво мъзилце ,ако не се лъжа се казваше Керапил та доколкото знам помагало против врастване на косамчетата след епилация.
Питах в няколко аптеки,гледаха ме странно.Моля ви ако някоя от вас го е ползвала да сподели има ли ефект,защото ми писна да ходя като прокажена
Цитирай

Варна

Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
Тук във Варна го има в аптеки "Санита", мисля че около 14 лв. струваше.
Цитирай

София

записвам се да следя темата
Цитирай

Пловдив

Аз бях писала за него в една от темите. Позвала съм го, при мене подейства, би трябвало да го има в по-заредените козметики, френско е на фирмата LED, струва 16 лв.
Цитирай

Пловдив

Исках да напиша в по-заредените аптеки, ама нещо се обърках
Цитирай

София

Аз бях писала за него в една от темите. Позвала съм го, при мене подейства, би трябвало да го има в по-заредените козметики, френско е на фирмата LED, струва 16 лв.
Аз също и мнението ми е същото! Peace
Цитирай

Хм, това трябва да се пробва, имам малко такива косъмчета, но за сметка на това съм си произвела качествени рани по краката.
Цитирай
Аз съм го ползвала, при мен имаше ефект. Мажеш непосредствено след епилация, после по веднъж следващите 2-3 дни и после веднъж седмично до следващата епилация. Не помня точно как действа, но май беше нещо свързано с обновяването на най- външния слой на кожата, не съм сигурна точно.
А сигурна ли си ,че се ползва така? Аз наскоро го ползвах без резултат, но спазвах изрично указанията - не пишеше да се маже след епилация, а че се маже 4 седмици (ако не се лъжа) по два пъти на ден и след това веднъж седмично.
Цитирай

София

И аз все се каня да си го взема. Щом казвате, е има ефект.
Само да изясним как се маже. Smile
Цитирай

ВАРНА

Записвам се и аз, че имам нужда от нещо такова.
Цитирай

София

Миналата година го търсих това мазило известно време, но не го намерих и после забравих за него, добре че ме подсетихте, от утре подновявам търсенето  Flutter
Цитирай

София

Я да видим сега правилно ли съм разбрала до тук - Керапил, френско на LED, от аптеки ( по заредени) 14-16 лв. Нещо ако пропуснах казвайте моля  Hug
Цитирай

Варна

А сигурна ли си ,че се ползва така? Аз наскоро го ползвах без резултат, но спазвах изрично указанията - не пишеше да се маже след епилация, а че се маже 4 седмици (ако не се лъжа) по два пъти на ден и след това веднъж седмично.

Аптекарката така ми обясни да действам, но може и тя да не е била много наясно, не знам
Цитирай

София

Момичета, не разбирам.....така излиза, че се епилирате на няколко месеца един път....4 седмици се мажеш 2 пъти на ден, после веднъж седмично....та по колко седмици не се епилирате  Rolling Eyes Какъв ще да е тоя вълшебен крем?
Цитирай

sofia

запис
Ще го пробвам това мазило, имам нужда от такова.
Голям проблем са ми подкожните косъмчета.
Ще проверя адли го има в Ремедиум-а.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора