Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Съжалявам ако вече е писано по темата но не успях да открия нищо.
Вече разбрах, че от НОИ не мога да получавам майчинството което е ужасно тъпо  и то заради това че съм родила малко по рано и не се вписвам в рамките на новия закон /родила съм на 22.12.2006г./. Поради неразбории във фирмата, в която работя и неизплащането на майчинството ми, мога ли да се прехвърля в друга фирма и как става това. Вече ми писна от хитри работодатели, които гледат само да те прекарат и нямам нерви да се занимавам с тях .
Предварително благодаря.
Цитирай

Варна

Пропуснах да кажа, че на всичкото отгоре ме осигуряваха на минимална заплата. ГАДОВЕ
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Намерете първо фирма, за която сте сигурна че ще ви плащат коректно обезщетението. Но няма да ви изплатят обезщетенията за времето в сегашната ви работа.
Цитирай

София

Как така да се прехвърлиш?
Имаш си предвид някоя фирма, която ще те вземе на работа въпреки че си в майчинство?!?
Цитирай

Няма такава държава!

Намираш фирма /познат с фирма/, която те назначава на работа по трудов договор. Прекъсваш предишния си договор и уреждаш документите. В новата фирма пускаш молба за отпуск за отглеждане на малко дете и това е. Обезщетението се получава от НОИ, но чрез работодателя - в това съм абсолютно сигурна, защото аз бях в същото положение. Ще ти плащат обезщетението то момента на назначаване / датата на молбата. За неизплатени от предишната фирма обезщетения можеш да пуснеш жалба до НОИ.
Цитирай

Варна

благодаря много. Nastasja имам предвид фирма на мои познати а не да си търся работа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.