«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
»скам да ви питам има ли изпробвали ефекта от апарата целутрон? —ега има доста по-нова техника по салоните за красота, със сигурност знам, че “ехни—па като масаж със съответната диета и режим, дава много добри резултати, но всичко това ми е доста скъпо. ј намерих м€сто, където процедури с ÷елутрон биха били по джоба ми. ћол€ ви, дайте отзиви, има ли смисъл да си давам парите? ќчаквам намал€ване на целулита и на обема на седалището, бедрата и корема. »мало и програма за ст€гане на бюста???
¬ие сте на ход!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 385
» аз ще след€ с интерес темата.
÷итирай

ћнени€: 49
ѕоне при мен имаше ефект, но аз съм слаба, почти н€мам целулит и целта беше просто ст€гане.ќт момичетата, с които сме се засичали обаче там знам, че при н€кои има гол€м ефект, при други не чак толкова.јко искаш да ти кажа студиото пиши ми на лични.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 445
» аз се интересувам от целутрона. ¬ кра€ на месеца см€там да почвам процедури с целутрон.  акто lora5 казва, резултата е ст€гане. ћо€ при€телка ми го сподели.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 508
ј н€каква ориентировъчна цена на процедура?
÷итирай

¬арна

4 лв на процедура е там, където звънях аз. Процедурата продължава 1 час. Жената ми каза, че трябва да се направи серия от процедури, да речем 10. Иска предварително да й се платят и предварително да си запишеш часовете за процедурите.
---
Между другото, не вярвам да маха целулит, но за стягането вярвам. Моя приятелка вече вижда резултата.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 739
не съм ходила на такива процедури, но според мен най-гол€мо вли€ние върху целулита оказва хранителни€ режим.  аква е гаранци€та, че месец след процедурите н€ма да е както преди това? Ќабл€гайте на много плодове и зеленчуци и мноооого вода. »ма ефект. ≈стествено спорта също помага, каквито и да е упражнени€.  Laughing
÷итирай

–усе

ћнени€: 509
»ма ефект, но тр€бва да се съчетава и с други процедури - масажи, сауна, фитнес....!
÷итирай

¬арна

не съм ходила на такива процедури, но според мен най-гол€мо вли€ние върху целулита оказва хранителни€ режим.  аква е гаранци€та, че месец след процедурите н€ма да е както преди това? Ќабл€гайте на много плодове и зеленчуци и мноооого вода. »ма ефект. ≈стествено спорта също помага, каквито и да е упражнени€.  Laughing

ѕравилно  Peace

”реда е на принципа на един друг, който го рекламираха по телевизи€та. ≈дни такива като електроди се слагат по различни части на т€лото и с токови импулси ти карат мускулите да се съкръщават. ѕасивна гимнастика.
÷елулита с пот тр€бва да се махне. ѕробвам се от скоро, ама...  newsm39
÷итирай
јууу,наистина ли във ¬арна е 4 лв? Ќа мен ми казаха в —офи€ 10 за процедура и пак ми се вид€ малко в сравнение с други подобни процедури. Ќ€кой знае ли салон, където да го предлагат по-евтино в —офи€?
Ѕлагодар€ за отговорите, момичета! ќкуражихте ме:) ўе се почва!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 385
Ќамерих това

http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=guide&goid=2117
÷итирай

¬арна

Rorr, къде е това за 4 лв. на процедура?  Shocked
÷итирай

в мъжки прегръдки

ћнени€: 3 540
 алинка, благодар€ за линка. —трува ми се доста евтино това и см€там да го пробвам.
ўо се отнас€ до целутрона мо€ позната ходи само на целутрон и след това пак й се по€ви целулит.
÷итирай

¬арна

Rorr, къде е това за 4 лв. на процедура?  Shocked

Ќе помн€ как се казваше студиото, но е едно малко студио на ÷имерман.
÷итирай

¬арна

«нам го....там ми е изключително удобно....ще го посет€.
мерси много Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора